Opinie

  1. Maciej Jastrząb ★★★★★

    Jestem pacjentem Pana Doktora Marka od kilkunastu lat. Podobnie jak cała moja rodzina. Pan Doktor jest nie tylko świetnym lekarzem, ale także życzliwym i sympatycznym człowiekiem. Szczerze polecam i dziękuję.

  2. Anna Waskowska ★★★★★

    Serdecznie polecam ten gabinet. Usluga stomatologiczna jest tutaj świadczona na najwyższym poziomie i przy zachowaniu obowiązujących standardów oraz dobrych praktyk. Pacjent otrzymuje kompleksową informację o ścieżkach leczenia, wizyty odbywają się terminowo i w bardzo miłej atmosferze. Jakość zabiegów oceniam bardzo wysoko. Jestem bardzo zadowolona!

  3. Zuzia Jamróz ★★★★★

    Chciałabym serdecznie podziękować Pani dr Annie Marek, za wspaniałą opiekę podczas leczenia ortodontycznego, za profesjonalizm, życzliwość, serdeczność a przede wszystkim za wspaniały efekt leczenia! Bardzo dziękuję i polecam ;)) Zuzia ❤️

  1. Szwagier ★★★☆☆

    Tę opinię kieruję do właścicieli gabinetu. Lekarze są profesjonalni, podobnie jak reszta pracowników gabinetu, ale niestety nie ma tam prywatności. Siedząc na fotelu, słyszy się wszystko co dzieje się z pacjentem na fotelu obok oraz wchodząc do środka pierwsze co, to widzi się pacjenta na fotelu, co również może krępować.

  2. Monika ★☆☆☆☆

    Z całego serca odradzam leczenie ortodontyczne. Mailowo zapytalam, czy kształt zamków metalowych i estetycznych jest taki sam (czytałam, że estetyczne są o wiele większe). Gdy wreszcie otrzymałam, po prośbie telefonicznej odpowiedź, Pani Doktor poinformowała mnie cyt. 'Prawdę mówiąc nie umiem odpowiedzieć Pani na takie pytanie czy aparat metalowy ma taki sam kształt jak aparat estetyczny empower. Z ciekawości wysłałam takie zapytanie do firmy i czekam na odpowiedz. Nigdy pacjenci o takie rzeczy mnie nie pytali. Byli raczej nastawieni na efekt końcowy niż na kształt zamków. W leczeniu liczy się raczej coś innego. Można mieszać aparaty nie muszą być od tego samego dostawcy. Nie rozumiem jakie to ma znaczenie. Przepraszam ale obawiam się , że nie będę mogła sprostać Pani wymaganiom w trakcie leczenia. Może sobie Pani odebrać zdjęcia w każdej chwili'. Zaznaczam, że byłam już po wstępnej konsultacji i wycisku. W następnym tygodniu miałam rozpocząć leczenie ortodontyczne i chciałam dopytać o szczegóły, aby zdeklarować się na konkretny aparat. (Aparaty przeglądałam w Internecie, ponieważ w gabinecie nie ma wersji poglądowej aparatu estetycznego). Szczerze mówiąc nigdy jeszcze nie spotkałam się z takim nieprofesjonalizmem. Oczywiście, Pani Doktor nie musi wiedzieć wszystkiego i to jasne, że może kierować szczegółowe pytania do producenta. Ale dobrze by było, aby przy tym okazać minimum profesjonalizmu zachowując zbędne komentarze dla siebie. Tym bardziej, że chyba dobrze by było, aby Klient, który ma nosić aparat przez dwa lata, wiedział co zostanie mu zamontowane i jak będzie to docelowo wyglądać. Z całego serca odradzam. Żałuję pieniędzy wydanych na wycisk i pierwszą wizytę.

  3. Magdalena ★★★★★

    Super miejsce. Chodzę do doktora Marcina, a syn do doktor Zuzanny. Gorąco polecam. Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście zarówno do dorosłych jak i dzieci. :)

  1. Malgorzata Wanatowicz ★☆☆☆☆

    Nigdy nie byłam klientem, ale szukałam pilnie pomocy bo dziecko przewróciło się na hulajnodze i ułamał mu się ząb. Była godzina 18 zdążyłam zobaczyć na tablicy, że są czynni do 19. Gdy tylko otworzyliśmy drzwi jakaś kobieta( pracownik) popchnęła mojego syna tak że uderzył głową w klamkę od drzwi. Nawet nie przeprosiła, za swoje zachowanie. Jak na dzień dobry tak traktują klientów to ja bardzo dziękuję za taką usługę.

  2. Tobi Milobi ★★★★★

    Bardzo profesjonalne i mile podejście do pacjenta. Pani doktor wyjaśniła mi wszystko i niczego nie ukrywała, również prawdopodobne koszta zabiegu. Osobiście polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gabinet Stomatologiczny Anna Adamczyk-Marek, Marcin Marek?

Gabinet Stomatologiczny Anna Adamczyk-Marek, Marcin Marek znajduje się przy Szybka 37, Bieńczyce, 31-831 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gabinet Stomatologiczny Anna Adamczyk-Marek, Marcin Marek?

Można skontaktować się z Gabinet Stomatologiczny Anna Adamczyk-Marek, Marcin Marek pod numerem +48 126 436 619

Jak można dotrzeć do Gabinet Stomatologiczny Anna Adamczyk-Marek, Marcin Marek?

Do Gabinet Stomatologiczny Anna Adamczyk-Marek, Marcin Marek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements