Opinie

  1. Piotr Piskorz ★★★★★

    Pani doktor i jej ekipa dba o zęby moje i mojej rodziny już od lat. Nawet ostatnio udało się wymienić plombę bez znieczulenia. A mała córeczka ma plomby w kolorze tęczy. Polecam w 100%

  2. Mateusz Pe ★☆☆☆☆

    Obsługa pacjenta/klienta na bardzo niskim poziomie. Brak informacji ze strony gabinetu o ewentualnym opóźnieniu po mimo, że wraz z dzieckiem na miejscu byłem przed czasem, a w poczekalni dwukrotnie pojawiała się asystenka, którą informowałem o godzinie wizyty. W poczekalni byłem z kilkuletnim dzieckiem, które z oczywistych przyczyn bało się wizyty i każda minuta oczekiwania pogarszała sytuację. Po rezygnacji z wizyty w momencie, kiedy nie zapowiadało się abyśmy niebawem weszli do gabinetu Pani Doktor z lekką pretensją i zażenowaniem poinformowała mnie że mogłem sobie zapukać i zapytać się. Bardzo nieprofesjonalne i niestosowane podejście do małego pacjenta.

  3. Justyna Buczek ★★★★★

    Bardzo profesjonalne podejście do pacjentów. Pani Karolina jest fantastycznym fachowcem, sprawa zębów to jedno, a drugie to ludzkie, dobre traktowanie pacjentów. Pani Karolinie można w pełni zaufać. Cenne wskazówki, informacje- wszystko to Pani Doktor przekazuje, odpowiada na każde pytania. Nie ma zbywania i pośpiechu, nawet gdy czasami mały pacjent nie współpracuje :) Bardzo polecam!

  1. Huanita Huanita ★★★★★

    Pani Doktor Karolina to stomatolog z powołania. Na samym wejściu do gabinetu pacjent wie że dobrze trafił. Osoba bardzo ciepła. Podczas pracy dopytuje czy jest wszystko w porządku. Jest profesjonalistką w moim odczuciu.Ósemkę usunęła bezproblemowo. Uważam, że warto doceniać takich ludzi. Polecam i dziękuję! Pozdrawiam.

  2. Katarzyna ★★★★★

    Polecam, zwłaszcza dla dzieci. Spokój Pani dentystki i podejście do małego pacjenta robi robotę. Syn był bardzo zadowolony.

  3. JARO Technika Grzewcza ★★★★★

    Od lat korzystam z usług Pani Karoliny Zegarek i zawsze wychodzę zadowolony i uśmiechnięty. Polecam

  1. Wierny -T1St. ★★★★★

    Jeśli komuś dentysta kojarzy się z rzeźnikiem, to Pani Karolina zmieni to skojarzenie bardziej na kabaret, nie myślałem że przyjdę się pośmiać do dentysty, jak najbardziej polecam. Dostałem po wyrwaniu dolnej 5 zapalenia (suchy zębodół) wystarczył tylko telefon i przyjęcie odrazu bez kolejek bez unikania, super kontakt !

  2. Izabela Wolek ★★★★★

    Z całego serca polecam Panią dr Karolinę! za jej profesjonalizm, perfekcyjne podejście do pacjenta, za to, że potrafi znaleźć czas dla każdego nawet w nagłych przypadkach i za to, że nareszcie wizyty w gabinecie stomatologicznym nie kojarzą mi się tylko z bólem i odgłosem wierteł, lecz z czasem spędzonym w miłej atmosferze i co najważniejsze pod fachową opieką! Jak dla mnie najlepszy gabinet stomatologiczny❤️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MAKA-DENT Gabinet Stomatologiczny?

MAKA-DENT Gabinet Stomatologiczny znajduje się przy Słowackiego 3, 32-020 Wieliczka, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MAKA-DENT Gabinet Stomatologiczny?

Można skontaktować się z MAKA-DENT Gabinet Stomatologiczny pod numerem +48 727 270 780

Jak można dotrzeć do MAKA-DENT Gabinet Stomatologiczny?

Do MAKA-DENT Gabinet Stomatologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements