Pani doktor i jej ekipa dba o zęby moje i mojej rodziny już od lat. Nawet ostatnio udało się wymienić plombę bez znieczulenia. A mała córeczka ma plomby w kolorze tęczy. Polecam w 100%
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr Piskorz ★★★★★
-
Mateusz Pe ★☆☆☆☆
Obsługa pacjenta/klienta na bardzo niskim poziomie. Brak informacji ze strony gabinetu o ewentualnym opóźnieniu po mimo, że wraz z dzieckiem na miejscu byłem przed czasem, a w poczekalni dwukrotnie pojawiała się asystenka, którą informowałem o godzinie wizyty. W poczekalni byłem z kilkuletnim dzieckiem, które z oczywistych przyczyn bało się wizyty i każda minuta oczekiwania pogarszała sytuację. Po rezygnacji z wizyty w momencie, kiedy nie zapowiadało się abyśmy niebawem weszli do gabinetu Pani Doktor z lekką pretensją i zażenowaniem poinformowała mnie że mogłem sobie zapukać i zapytać się. Bardzo nieprofesjonalne i niestosowane podejście do małego pacjenta.
-
Justyna Buczek ★★★★★
Bardzo profesjonalne podejście do pacjentów. Pani Karolina jest fantastycznym fachowcem, sprawa zębów to jedno, a drugie to ludzkie, dobre traktowanie pacjentów. Pani Karolinie można w pełni zaufać. Cenne wskazówki, informacje- wszystko to Pani Doktor przekazuje, odpowiada na każde pytania. Nie ma zbywania i pośpiechu, nawet gdy czasami mały pacjent nie współpracuje :) Bardzo polecam!
-
Huanita Huanita ★★★★★
Pani Doktor Karolina to stomatolog z powołania. Na samym wejściu do gabinetu pacjent wie że dobrze trafił. Osoba bardzo ciepła. Podczas pracy dopytuje czy jest wszystko w porządku. Jest profesjonalistką w moim odczuciu.Ósemkę usunęła bezproblemowo. Uważam, że warto doceniać takich ludzi. Polecam i dziękuję! Pozdrawiam.
-
Katarzyna ★★★★★
Polecam, zwłaszcza dla dzieci. Spokój Pani dentystki i podejście do małego pacjenta robi robotę. Syn był bardzo zadowolony.
-
JARO Technika Grzewcza ★★★★★
Od lat korzystam z usług Pani Karoliny Zegarek i zawsze wychodzę zadowolony i uśmiechnięty. Polecam
-
Wierny -T1St. ★★★★★
Jeśli komuś dentysta kojarzy się z rzeźnikiem, to Pani Karolina zmieni to skojarzenie bardziej na kabaret, nie myślałem że przyjdę się pośmiać do dentysty, jak najbardziej polecam. Dostałem po wyrwaniu dolnej 5 zapalenia (suchy zębodół) wystarczył tylko telefon i przyjęcie odrazu bez kolejek bez unikania, super kontakt !
-
Izabela Wolek ★★★★★
Z całego serca polecam Panią dr Karolinę! za jej profesjonalizm, perfekcyjne podejście do pacjenta, za to, że potrafi znaleźć czas dla każdego nawet w nagłych przypadkach i za to, że nareszcie wizyty w gabinecie stomatologicznym nie kojarzą mi się tylko z bólem i odgłosem wierteł, lecz z czasem spędzonym w miłej atmosferze i co najważniejsze pod fachową opieką! Jak dla mnie najlepszy gabinet stomatologiczny❤️
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MAKA-DENT Gabinet Stomatologiczny?
MAKA-DENT Gabinet Stomatologiczny znajduje się przy Słowackiego 3, 32-020 Wieliczka, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MAKA-DENT Gabinet Stomatologiczny?
Można skontaktować się z MAKA-DENT Gabinet Stomatologiczny pod numerem +48 727 270 780
Jak można dotrzeć do MAKA-DENT Gabinet Stomatologiczny?
Do MAKA-DENT Gabinet Stomatologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku