Opinie

  1. Kasia B ★☆☆☆☆

    Jestem bardzo rozczarowana. Nie zostałam poinformowana o cenie przed zabiegiem i okazało się że w cenniku dostępnym na stronie nie ma informacji o wariantach higienizacji i przy płatności okazało się, że cena dotyczy jedynie scalingu. Wiec dlaczego nie nazywa się scaling? Na stronie wyraźnie jest napisane, że zabieg higienizacji obejmuje usunięcie kamienia, piaskowanie, polerowanie i fluoryzację. Dodatkowo pośpiech i brak delikatności. Odradzam to miejsce

  2. Tomasz Cieśla ★★★★★

    Zacznę opinię od tego, że panicznie boję się gabinetów dentystycznych i chyba bardziej stresuje się wizytą niż ruskimi dronami, natomiast tutaj super podejście do pacjenta a przede wszystkim pełne zrozumienie tematu. Już na recepcji super obsługa z uśmiechem na ustach. Na pierwszej wizycie miałem ponownie osadzaną koronę i wszystko poszło wzorcowo. Druga wizyta to wyrwanie zęba i pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się, że wbijanie znieczulenia było praktycznie nieodczuwalne. Wyrwanie zęba też poszło jak z płatka. Dentystka pełna profeska. Polecam na 100%

  3. Wojtek K ★☆☆☆☆

    Nie polecam, a nawet bardzo odradzam. Początkowe wrażenie super, mili ludzie na recepcji, estetyczna poczekalnia. Jakość to dramat. Dwa zęby, zwykłe leczenie. W obu przypadkach po ok. 2 tygodniach ból potworny. Albo źle zdiagnozowane albo fatalnie leczone, albo jedno i drugie. W jednym przypadku skutkiem było usunięcie, tu bez zastrzeżeń, fachowo, szybko, bez problemów i bólu. W drugim, sama szefowa ( widocznie miała świadomość, że sprawa była ze strony jej pracownicy skopana) zrobiła leczenie kanałowe. Mimo znieczulenia zabieg był potwornie bolesny. Tyle, że zrobiła porządnie, od ponad roku jest ok ale... próbowała naciągnąć mnie na jakieś koszmarnie drogie sztyfty i protezy ( na tysiące złotych). Radzę omijać szerokim łukiem.

  1. Julia K ★★☆☆☆

    Witam, odradzam tego dentystę z całego serca. Byłam na uzupełnieniu zęba, ponieważ został ukruszony. Pani uzupełniła mi go ale po tygodniu czasu już niestety odpadł sam więc poszłam na reklamacje i na szczęście uzupełniła mi go Pani Doktor ponownie na koszt firmy. Niestety ząb został ponownie źle wykonany bo znów ukruszył mi się…

  2. Adrian Wirecki ★★★★★

    Obsługa klienta/recepcja: 10/10 Dr. Justyna: 10/10 Obsługa asystująca (Dużo wizyt=dużo pań): 10/10 Podsumowując. Po wielu wizytach i 5 zębach zrobionych mogę z czystym sumieniem polecić tego dentystę. Zawsze jestem uprzejmie informowany o zabiegu na dzień przed umówioną wizytą. Po wejściu zawsze jestem profesjonalnie i miło obsługiwany. Po wejściu do gabinetu z Panią Justyną od razu dostaję informację o planie leczenia (co robione będzie dzisiaj a co następnym razem) następnie bezproblemowo wykonywane są zabiegi w super atmosferze. Po wizycie bezproblemowo ustalany jest nowy termin. Dziękuję ;)

  3. Paulina Walawska ★★☆☆☆

    Niska ocena że względu na panią recepcjonistkę. Nieuprzejma, opryskliwa, arogancka i przede wszystkim zupełnie niepomocna. Zachowuje sie jak sprzedawczyni z filmow Barei- rozumiem sentyment do PRL'u ale w takim miejscu takie zachowanie jest niedopuszczalne. Zdecydowanie zła osoba na tym stanowisku. Z zalem zmieniam dentystę ale nie będę się wiecej denerwować.

  1. Katarzyna Grudnik ★☆☆☆☆

    Również nie polecam, co prawda dość dawno korzystałam z usług ale moja córka się wycierpiała ponieważ rosły jej zęby stałe a Pani doktor stwierdziła że nie trzeba usuwać jedynek mlecznych... po czym stałe zaczęły krzywo rosnąć... córka miała w pewnym momencie 4 zęby... z przodu :( dopiero pod moim naciskiem Pani łaskawie wyrwała córce mleczaki na żywca... żałuje że wcześniej nie zmieniłam dentysty!

  2. Marta Sz ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM!!!! Po leczeniu kanałowym 6-tki, rozległa perforacja, czyli przedziurawienie kanału zęba, niedopełnione kanały i zmiana zapalna co w konsekwencji doprowadziło do konieczności usunięcia zęba. Pani Ewelina, która mi leczyła zęba nie odniosła się w żaden sposób na moja prośbę o poszukanie wyjścia z sytuacji. Finalnie poniosłam koszty nieudolnego leczenia kanałowego zęba które doprowadziło mnie do konieczności jego usunięcia. Sprawa zgłoszona do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej. NIE POLECAM, system wymusza i daję jedną gwiazdkę, choć najchętniej nie dałabym żadnej

  3. Witold Gątarski ★★★★★

    Z personelem tego gabinetu po raz pierwszy miałem kontakt z polecenia z 10 lat temu, mój poprzedni lekarz z tego samego zdjęcia nie mógł przez kilka wizyt dopatrzeć się i rozwiązać problemu. Tu Pani bez problemów wskazała trafnie gdzie jest przyczyna i oczywiście skutecznie problem zakończyła. Od tamtego czasu jestem pod opieką tego gabinetu. Urządzenia podobne, materiały chyba też, z tym, że tam wizyty na okrągło a tu jakoś się da zrobić tak, że po zakończeniu prac, rok czasem dłużej o zębach zapominam. Oczywiście należy wziąć pod uwagę fakt, że z każdym rokiem jestem coraz starszy i problemy są bardziej złożone niż przed laty. O cenach nie potrafię nic powiedzieć nie mam porównania, przy zmianie lekarza przed laty różnic w cenie nie zauważyłem. Z czystym sumieniem polecam ten gabinet, mimo że mam całe miasto do przejechania (Bronowice-Huta) nie zamierzam zmieniać. Dziękuję za opiekę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Triodent?

Triodent znajduje się przy Osiedle Piastów 65, Mistrzejowice, 31-000 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Triodent?

Można skontaktować się z Triodent pod numerem +48 698 301 922

Jak można dotrzeć do Triodent?

Do Triodent można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements