Opinie

  1. Teresa Dąbkowska ★★★★★

    Bardzo dziękuję Pani Doktor Magdalenie Orczykowskiej za bardzo profesjonalnie wykonane prace, co bardzo poprawiło mój komfort. Przy tym jest to niezwykle sympatyczna Osoba, co sprawia, że pacjent czuje się naprawdę zaopiekowany. Wspaniała wizytówka Firmy Dentestetica. Co ważne, lekarz przygotowuje plan leczenia, a więc od początku wiadomo jakie będą koszty. Super, polecam.

  2. Klaudia Lewińska ★★★★☆

    Polecam doktor Karolinę Mazgaj. Jestem brdzo zadowolona z jej obsługi. Niestety recepcja nie jest zbyt pomocna. Gdy płakałam z bólu i potrzebowałam leczenia kanałowego nie umieli mi pomóc i zorganizować szybki termin. Byłam w tym miejscu kilka lat temu i uważam że poziom obsługi spadł. Jednak specjaliści pozostali. Myślę nad aparatem invisaligne i boję się czy robić go w tym miejscu. Niestety opinie są bardzo różne:( będę jednak kontynuować leczenie u doktor Karolinu :)

  3. Natalia Dobosz ★★★★★

    Z całego serca polecam załogę Dentestetica. Pełen profesjonalizm, a obsługa na najwyższym poziomie. Wykonywałam powtórne leczenie kanałowe u dr Marcina Ofiary - Jest to wspaniały specjalista! W kilku zdaniach chciałam opisać swoją sytuację, ponieważ nigdy nie spotkałam się z tak ciepłym podejściem do pacjenta. Miałam leczony ząb kanałowo w innej placówce. Niestety leczenie się nie powiodło i ząb często mi dokuczał. Miałam zaplanowany urlop i 1,5 tygodnia przed wylotem ząb zaczął promieniować. Nie było terminów na wykonanie leczenia (do mojego wylotu z kraju), jednak zapisałam się na listę rezerwową. Szczęśliwie dla mnie, zwolnił się termin, o czym zespół Dentestetica od razu mnie poinformował. Bez zbędnej zwłoki, ze strachem przed bólem udałam się na powtórne leczenie. Zabieg przebiegł całkowicie bezboleśnie (wykonując leczenie w poprzedniej placówce "czułam każdy kanał"). Panu Marcinowi udało się wykonać leczenie z sukcesem, nie musiałam się stresować wylatując. Było to dla mnie bardzo ważne. Warto dodać, że po leczeniu zostałam poproszona o INFORMACJĘ ZWROTNĄ czy z zębem wszystko okej i czy mnie nie boli. Nie ma skali, abym mogła ocenić taką troskę o pacjenta. Panie Doktorze jestem Panu bardzo wdzięczna, trzymam za Pana kciuki oraz za całą załogę. Dziękuję

  1. Dorota Migus ★★★★★

    Serdecznie polecam to miejsce wszystkim, którzy tak jak ja panicznie boją się stomatologów. Doktor Marcin Ofiara i doktor Mateusz Żak to najlepsi lekarze na świecie, cierpliwi, delikatni, przesympatyczni, a przy tym niezwykle kompetentni. Dr Żak to jak dla mnie mistrz wyrywania zębów :) nie spodziewałam się że tak straszny zabieg można przeprowadzić w tak sympatycznej atmosferze i że to - tak jak obiecał - nie boli. Dr Ofiara leczył mi zęby pod narkozą i to też było mistrzostwo. To podejście do pacjenta (a łatwym pacjentem nie jestem…), opanowanie, troska… Chociaż zabiegu z oczywistych przyczyn nie pamiętam, to opieka przed i po była na najwyższym poziomie. Serdeczne podziękowania również dla Doktora Podziornego za bezstresowe przygotowanie do narkozy i opiekę podczas zabiegu. Podczas każdej wizyty czuję, że jestem pod fachową opieką, od wejścia do recepcji aż po opuszczenie gabinetu :)

  2. Maria Soltys ★★★★★

    Na wizycie u Dr.Orczykowskiej zostały odbudowane moje zniszczone zęby mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona . Pani Doktor wykonała doskonałą pracę, przywracając moim zębom ich naturalny wygląd i funkcje. Teraz mogę śmiało uśmiechać się, czując pewność siebie. Zabieg był całkowicie bezbolesny, a personel był bardzo profesjonalny i troszczył się o moje komfortowe samopoczucie. Mogę polecić ten gabinet każdemu kto szuka wysokiej jakości leczenia.

  3. Mariusz S ★★★★★

    Bardzo fachowy i kompetentny personel. Mila obsługa w recepcji, menagerka Sylwia bardzo pomocna i rzetelna. Doktor Pan Marcin bardzo ambitnie podchodzi do swojej pracy, uratowal mi zęba, którego gdzie indziej chcieli mi usunąć. Widac pełen profesjonalizm i zangażowanie w leczeniu pacjentów. Osobiście szczerze go polecam.

  1. Tadeusz Kutyba ★★★★★

    Bardzo serdecznie polecam Doktora Marcina Ofiarę i Doktora Marcina Dyląga, niesamowici specjaliści w swoich dziedzinach. Pomimo tego, że mój przypadek był dość ciężki, to dzięki nim leczenie przebiegło sprawnie, bez żadnych komplikacji i w dodatku w przemiłej atmosferze. Na pochwałę zasługują oczywiście także Panie Asystentki, Panie z pracowni rentgenowskiej i Panie z recepcji, za życzliwe i wyrozumiałe podejście do pacjenta.

  2. Sabina Mejer ★★★★★

    Bardzo polecam klinikę. Mało już jest miejsc, gdzie z taką dokładnością i dbałością podchodzi się do pacjenta. Wprawdzie mam nadzieję, że nie będę w najbliższym czasie potrzebowała kolejnych zabiegów, ale jeśli tak się wydarzy, to na pewno z przyjemnością wrócę do Denestetica :)

  3. Sylwia Szmyd ★★★★★

    Z czystym sumieniem gorąco polecam to miejsce dla dzieciaczków. Dwójka moja miała tu robione zabiegi w pełnej narkozie.  Fantastyczny zespół i przede wszystkim profesjonalizn.Wszytko wyjaśniane na każdym etapie - czuliśmy się zaopiekowani. Teraz dzieci normalnie chodzą na wizyty. Jak się coś dzieje to jest szybki termin. Panie na recepcji również zasługują na pochwalę. Potrafią np. wydrukować fajny obrazek do malowania by umilić czas wejścia do gabinetu. Dla dzieci taka atmosfera to podstawa :) dziękujemy jeszcze raz raz za wszytko do tej pory.

  1. Joanna Nowak ★★★★★

    Bardzo polecam Centrum Stomatologiczne Dentestetica. Swoje leczenie rozpoczęłam u Dr Marcina Ofiary- doskonałego specjalisty, którego wyróżnia nienaganna kultura osobista oraz szeroka wiedza z dziedziny leczenia endodontycznego . W ostatnim czasie zdecydowałam się na ekstrakcję ósemki u Dr Marcina Dyląga. Zabieg przeprowadzony bezboleśnie i niezwykle sprawnie. Pan Doktor posiada ogromne doświadczenie i jest bezsprzecznie wyjątkowym specjalistą. Na uwagę zasługuje również profesjonalne podejście całego zespołu, począwszy od recepcji, skończywszy na Paniach z pracowni rentgenowskiej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dentestetica?

Dentestetica znajduje się przy Kamienna 21, Stare Miasto, 31-403 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dentestetica?

Można skontaktować się z Dentestetica pod numerem +48 887 050 501

Jak można dotrzeć do Dentestetica?

Do Dentestetica można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements