Opinie

  1. Michał Podskoczy ★★★★★

    Korzystałem kilkukrotnie, zawsze bardzo zadowolony z efektu i obsługi - pełen profesjonalizm. Ostatnio po przypadkowym wylaniu płynu chłodzącego (glikolu) nie obyło się bez prania tapicerki, rozszerzonego do pełnego czyszczenia wnętrza z wyjmowaniem foteli. Dość powiedzieć że auto wygląda jak nowe, a po glikolu nie ma śladu. Polecam :)

  2. Karolina Osmęda ★★★★★

    Super wyczyszczone, na błysk! Jestem bardzo zadowolona :-) Bardzo miła obsługa

  3. Marcin Bronisz ★★★★★

    Szybka obsługa po uprzednim umówieniu, poczekalnia dostępna dla klientów, wiec mimo mżawki można było usiąść wewnątrz przy stoliku. Auto umyte i wyodkurzane perfekcyjnie, dodatkowo wyczyszczone progi, które mocno obrywały przy ostatniej pogodzie. Koła oczyszczone z osadu asfaltu, również z inicjatywy Panów wykonujących usługę. Samochód kompleksowo odświeżony, aż milo wsiąść do środka. Polecam szczerze!

  1. Agnieszka Bialko ★★★★★

    Rewelacja. Samochód oddany do położenia ceramiki, zabezpieczone refrektory, plastiki, chromy ,gwarancja na 5 lat efekt niesamowity duże wow. Szczerze polecam firmę SPLASZ wykonanie usługi i doradztwo na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo przy odbiorze auto w środku wysprzątane i dostałam gratisy. Samochód wygląda pięknie dobra inwestycja.

  2. Krzysztof Gajda ★★★★★

    Rzetelna firma,właściciel konkretny,wytłumaczył mi wszystko co do zabezpieczenia lakieru na samochodzie,oddałem samochód do położenia ceramiki-efekt niesamowity,zabezpieczone reflektory,chrom i plastiki. gwarancja na 5 lat,to daje obraz jakości zabezpieczenia lakieru.Po przejechaniu palcami -mega śliski. Jakość usługi na mega wysokim poziomie.Bardzo dziękuje Panu z firmy Spalasz.

  3. Krzysztof Bonczar ★★★★★

    Bardzo fachowe i indywidualne podejście do tematu. Rzeczowa rozmowa i oględziny przed oddaniem samochodu, pokazanie kultury pracy, stosowanych środków. Po odbiorze auto wygląda jak nowe. Wszystko starannie wyczyszczone (w tym wszystkie trudno dostępne zakamarki). Zdecydowanie polecam, szczególnie przed sprzedażą, choć po takim odświeżeniu żal się rozstać z tak zadbanym autem :) Na pewno wrócę!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SPLASZ AGNIESZKA SZYMBARA?

SPLASZ AGNIESZKA SZYMBARA znajduje się przy Fatimska 6, Bieńczyce, 31-831 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SPLASZ AGNIESZKA SZYMBARA?

Można skontaktować się z SPLASZ AGNIESZKA SZYMBARA pod numerem +48 126 447 239

Jak można dotrzeć do SPLASZ AGNIESZKA SZYMBARA?

Do SPLASZ AGNIESZKA SZYMBARA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements