Opinie

  1. Citizen Kraków ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Poszłam parę miesięcy temu z pękniętą koroną. Arogancja i impertynencja zarówno lekarki jak i asystentki przeszły wszelkie normy przyzwoitości. Nigdy wcześniej się z tak złym podejściem do pacjenta nie spotkałam. Cena jaką mi zacytowano była PONAD trzy razy wyższa od mojego regularnego lekarza na Woli Justowskiej(!) który akurat był na wakacjach.

  2. Anna Lech ★★★★★

    Z pełnym przekonaniem polecam ten gabinet stomatologiczny! Profesjonalizm całego zespołu, życzliwe podejście do pacjenta i nowoczesny sprzęt sprawiają, że każda wizyta przebiega w komfortowej atmosferze. Pani doktor wykazuje ogromną cierpliwość i wyjątkową dbałość o komfort i zabezpieczenie przeciwbólowe pacjenta. Gabinet jest czysty, dobrze zorganizowany i punktualny, co również zasługuje na uznanie. Dziękuję i z przyjemnością wrócę!

  3. Wiki Nowak ★★★★★

    Lepiej trafić nie mogłam, pełen profesjonalizm. Plan leczenia klarownie przedstawiony, Panie przemiłe i bardzo pomocne. Już wiem gdzie będę wracać, bardzo polecam!

  1. Gosia Zawadil ★☆☆☆☆

    Zgłosiłam się do Pani doktor z ogromnym bólem zeba (moja stomatolog byla na urlopie). Pani doktor po obejrzeniu rtg zeba stwierdzila stan zapalny, ubytek prochniczy i że zab nadaje się do leczenia kanałowego. Zaproponowała otwarcie zeba, opracowanie wstępne kanałów i założenie leku. Tak też się stało. Za wizytę zapłaciłam 530zl, jakie było moje zdziwienie kiedy kilka dni później bol zeba powrócił ze zdwojoną siłą, w dodatku odłamała się cala ściana boczna zeba. Całe szczęście moja stomatolog juz była w pracy. Byla przerażona tym jak wyglądał ząb, tym że ząb nie został zatruty oraz okazało się że kanały nie zostały opracowane a z 4 nerwow wyjęty został tylko 1. Nie wiem co zostało mi założone do zeba, ale napewno nie podziałało, ponieważ z zapalenia miejscowego przy zebie zrobiło się zapalenie całej kości. Złożyłam do Pani doktor pisemna reklamację wizyty, jednak Pani doktor nie widzi swojego błędu, odpisując m.in., że zatrucie zeba nie ma sensu jeśli ząb nie ma oznak żywotności (zastanawiam się na jakiej podstawie taki wniosek, ząb byl żywy i dopiero po założeniu trutki i wyjeciu pozostałych nerwow przez moja stomatolog bol ustąpił). Napewno nie pozostawię tej sprawy bez echa, a gabinet radzę omijać szerokim łukiem.

  2. ANN ★☆☆☆☆

    Byłam na wizycie u Pani Ewa Ryń. Szukając dobrego stomatologa przyznam się szczerze, ze sugerowałam się opinią innych pacjentów, dlatego postanowiłam sama umówic się na wizyte. Niestety odniosłam wrażenie, ze Pani od samego początku miala postawę lekcewazącą oraz brakowalo otwartej komunikacji.

  3. Michał Habigier ★★★★★

    Byłem w ciągu paru lat u kilku dentystów w Krakowie, ale dopiero teraz znalazłem "swojego" stomatologa. Dlaczego? Zwyczajnie - Pani Ewa jest najdokładniejsza w swojej pracy. Ceny? Na pewno nie są wygórowane. Za to jakość wykonania usługi? Zdecydowanie! Szczerze polecam :)

  1. Patti B ★★★★★

    Zdecydowanie polecam panią Ewę jako dentystę dosłownie dla każdego, zwłaszcza wymagających i bojących się dentysty pacjentów. Sama zawsze się stresuję przed wizytą u dentysty - u pani Ewy odczuwam najmniejszy strach:) przyjazna atmosfera w gabinecie, pani doktor jest bardzo dokładna w swojej pracy i widzę że leczone zęby wyglądają naprawdę dobrze. Leczenie zębów u pani Ewy dalej trwa ale po zrobieniu w tym gabinecie 3/4 szczęki, mogę z czystym sumieniem polecić gabinet wszystkim. Pani doktor, dziękuję także za pomoc w sytuacjach awaryjnych, na już. Takiego lekarza życzę każdemu

  2. Karolina S ★★★★★

    Od kilku lat jestem pacjentką / klientką pani Ewy Ryń. Uważam, że jest świetną dentystką. Sposób kontaktu z pacjentem, spokój pani Doktor wzbudzają poczucie bezpieczeństwa. Efekty leczenia i przebieg wizyt, przyczyniły się do tego, że kolejne kontrole czy ewentualne leczenie, nie powodują we mnie takiego niepokoju jak kiedyś. Jestem też bardzo zadowolona z zabiegu usuwania kamienia nazębnego, przeprowadzanego przez panią Olgę. Polecam!

  3. Ela Bielaszewska ★★★★★

    W pełni zasłużone 5 gwiazdek. Pierwsza za rzetelne i skuteczne leczenie. Druga za to, że każda wizyta bez względu na problem, przebiegła bezboleśnie. Trzecia za to, że podczas wizyt czuję się komfortowo i bez stresu. Wszystkie zabiegi wykonywane są sprawnie, a zarazem z troską o moje samopoczucie. Trzecia za profesjonalne podejście Pani Doktor, która z jednej strony jest osobą bardzo opanowaną, rzetelnie informuje o problemie i leczeniu, chętnie udziela rad i odpowiada na pytania. A z drugiej, i tu - czwarta gwiazdka - jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą. Piąta gwiazdka za klimatyczny wystrój wnętrz i dbałość o detale.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dental Studio?

Dental Studio znajduje się przy Armii Krajowej 12, Bronowice, 30-150 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dental Studio?

Można skontaktować się z Dental Studio pod numerem +48 665 003 733

Jak można dotrzeć do Dental Studio?

Do Dental Studio można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements