Opinie

  1. Piotr L. ★★★★★

    Polecam z pełną odpowiedzialnością. Jestem trudnym pacjentem, jednym z tych, którzy do leczenia stomatologicznego podchodzą z obawą i lękiem. Mimo tego wizyty u Pani Doktor, to sama przyjemność. Profesjonalizm i miła atmosfera. Warto także wspomnieć o Pani Asystentce, której zaangażowanie i pomoc, są nieocenione.

  2. Magda Kaczmarczyk ★★★★★

    Polecam , przy leczeniu kanałowym prawie spałam :) nie boli , spokojnie i miło :) Pani Sylwia do swojej pracy i pacjenta podchodzi z uśmiechem i sercem :) będę wracać nie tylko z bolącym zębem .

  3. Edyta Krawczynska ★★★★★

    Chodzę do Pani Sylwii już od 20 lat. Niedawno miałam nieprzyjemność być zmuszona aby iść do innego miejsca i to przypomniało mi jak bardzo doceniam, że mam taką dentystkę. Pani Sylwia jest bardzo delikatna i zwraca uwagę na wszystkie detale które sprawiają, że potencjalnie nieprzyjemne doświadczenie idzie gładko.

  1. Piotr Pietrzyk ★★★★★

    Po serii kilku wizyt mogę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony - gabinet jest świetnie wyposażony, znieczulenie jest naprawdę skuteczne, zabiegi są przeprowadzane wyjątkowo sprawnie, zarówno Pani Doktor, jak i Pani Asystentka są bardzo sympatyczne, a to wszystko w moim zdaniem uczciwej cenie. Ewenementem jak na warunki krakowskie jest brak opłaty za konsultację stomatologiczną. Podsumowując - serdecznie polecam! :-)

  2. Dome ★★★★★

    Odwiedziłam wiele gabinetów stomatologicznych w Krakowie, ale przy tym zostanę już do końca. Przede wszystkim dzięki konkurencyjnym cenom, a także dzięki przemiłym Paniom, które sprawiają, że chce się tam wracać. Doświadczenie, szybko wykonywane leczenie, delikatność oraz podejście do pacjenta i uśmiech to zdecydowanie wizytówka tego gabinetu.

  3. Anna Anielska ★★★★★

    Ja jestem bardzo zadowolona z zabiegów, wszystkie są praktycznie bezbolesne i w miłej atmosferze. Osobiście polecam gabinet, ceny przystępne a leczenie kanałowe w/g mnie na najwyższym poziomie!

  1. Paweł Garncarz ★★★★★

    Od zawsze miałem lęk przed wizytami w gabinetach stomatologicznych. Zwykle długo zwlekałem i nie kończyło się to najlepiej. Po wizycie - oczywiście odkładanej - nieco zmieniłem podejście. W końcu trafiłem do gabinetu z którego jestem zadowolony. Ząb po kanałowym leczeniu trzyma się idealnie, pomimo że gdzie indziej powiedziano mi, że są marne szanse aby go utrzymać.

  2. Bartek Parker ★★★★★

    Bardzo przyjazny gabinet. W takim gabinecie mija strach przed wizytą u dentysty :) Gabinet czysty, sprzęt sprawia wrażenie nowoczesnego. Bardzo miła obsługa, nawet moje dziecko nie marudzi już przed wizytą u dentysty bo wie, że po zabiegu dostanie za swoją dzielną postawę samochodzik od Pani Sylwii :) Co ciekawe można się zapisać przez SMS. Również SMSem dostałem przypomnienie o wizycie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres COMPLEXDENT Stomatologia leczenie kanałowe?

COMPLEXDENT Stomatologia leczenie kanałowe znajduje się przy Rozdroże 21, Dębniki, 30-361 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do COMPLEXDENT Stomatologia leczenie kanałowe?

Można skontaktować się z COMPLEXDENT Stomatologia leczenie kanałowe pod numerem +48 122 662 428

Jak można dotrzeć do COMPLEXDENT Stomatologia leczenie kanałowe?

Do COMPLEXDENT Stomatologia leczenie kanałowe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements