Super pani stomatolog ma podejście do dorosłych i dzieci wszystko robi bezboleśnie polecam
Opinie
-
Malgorzata Marczyk ★★★★★
-
ANGELIKA PACANEK ★★★★★
Najlepsza stomatolog jaka poznałam. Z całego serca polecam cudowne podejście do małych dzieci 3,5 roku . Spokojne ,idealny dar przekonania aby dziecko się nie bało i czuło bezpiecznie . Pani doktor jest bardzo staranna ,nawet w krzywym zgryzie idealnie zrobi pląby aby nie przeszkadzało nic , delikatna znieczulenie jest nie potrzebne .. Bardzo dokładnie tlumaczy wszystko . Chodzimy całą rodziną, mąż zawsze brał znieczulenie a u Pani doktor też go nie potrzebuje . Gabinet jest zadbany ,widać duża chigiene i dbałość o porządek. Pani doktor w kryzysowych sytuacjach jest skłonna przyjechać w innych godzinach niż godziny pracy . Co jest bardzo cenione. Gorąco polecam i polecać będę każdemu kogo spotkam . Życzę zdrówka bo taki dentysta to wielkie szczęście aż miło iść do dentysty .
-
Dystrybutor Zepter / Bioptron Chochół Sylwia ★★★★★
Polecam ten gabinet, gdyż bardzo dokładnie i z sercem zajmą się twoimi ząbkami. Pani doktor dokładnie tłumaczy co będzie robić, czego użyje i zawsze pyta czy chcesz znieczulenie. Ma spore doświadczenie i z dokładnością zajmuje się twoim uzębieniem. Ja jestem bardzo, a to bardzo zadowolona. Zawsze wszystko dokładnie sprawdza. Uzyskasz na wszystko odpowiedzi.
-
Zepter / Bioptron Chochół Sylwia ★★★★★
Polecam ten gabinet, gdyż bardzo dokładnie i z sercem zajmą się twoimi ząbkami. Pani doktor dokładnie tłumaczy co będzie robić, czego użyje i zawsze pyta czy chcesz znieczulenie. Ma spore doświadczenie i z dokładnością zajmuje się twoim uzębieniem. Ja jestem bardzo, a to bardzo zadowolona. Zawsze wszystko dokładnie sprawdza. Uzyskasz na wszystko odpowiedzi.
-
E WA ★★★★★
Bardzo dobry i dokładny Lekarz, znam Panią Doktor od 20 lat i niezmiennie serdecznie polecam. Poza jakością swojej pracy, Pani Doktor ma świetną rękę do Dzieciaków. W sytuacjach wykraczających poza kompetencje Pani Doktor kieruje do specjalistów (np. ortodonta) z czystym sumieniem POLECAM.
-
Jagoda Bobula ★★★★★
Wspaniała opieka stomatologiczna, bardzo kompetentna stomatolożka. Z chęcią wracam i polecam wszystkim znajomym.
-
Dawid K ★★★★★
Bardzo pozytywne zaskoczenie. Gabinet jest nieco trudny do znalezienia i znajduje się w nieciekawie wyglądającym budynku. Z tego powodu moje oczekiwania przed wejściem do gabinetu nie były zbyt wysokie. Wizyta okazała się jednak przemiłym doswiadczeniem. Etyka, profesjonalizm, nastawienie i serdeczność Pani Jadwigi okazały się być z najwyższych lig. Nie pamiętam szczerze podobnej interakcji z lekarzem. Pomimo zużytych materiałów, profesjonalnej konsultacji i poświęconego dla mnie czasu, Pani Jagoda nie policzyła za wizytę ani złotówki. Z uwagi na moje miejsce zamieszkania nie wiem czy kiedykolwiek będę miał okazję skorzystać z usług Jago-Dentu, ale z całą pewnością zgłosiłbym się do Pani Jadwigi. Szczerze polecę też innym.
-
Adrian Białkowski ★★★★★
Świetny stomatolog. Polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Jagoda-Dent. Gabinet stomatologiczny?
Jagoda-Dent. Gabinet stomatologiczny znajduje się przy Bieńczyce, 31-851 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Jagoda-Dent. Gabinet stomatologiczny?
Można skontaktować się z Jagoda-Dent. Gabinet stomatologiczny pod numerem +48 512 318 961
Jak można dotrzeć do Jagoda-Dent. Gabinet stomatologiczny?
Do Jagoda-Dent. Gabinet stomatologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku