Opinie

  1. S54Mpower ★★★★★

    Naprawdę osoba godna polecenia ! Tyle czasu człowiek głupi sie męczył z paznokciem a tu chwila pracy profesjonalisty i po bólu! Teraz tylko dalszy ciąg leczenia przede mną. Z czystym sumieniem polecam Mateusza !

  2. wero nika ★★★★★

    Serdecznie polecam Pana Mateusza Jeziorskiego. Zgłosiłam się do podologa z brodawkami na stopie. Już na pierwszej wizycie Pan Mateusz życzliwie przekazał mi mnóstwo wiedzy na temat brodawek, zalecił odpowiednią suplementację oraz doradził metodę domowego leczenia. Z racji tego że brodawek było dużo doradził żeby po 4 tygodniach odpowiedniej suplementacji spotkać się i usunąć pozostałości. Już jestem po zabiegu , z 20 brodawek zastały tylko 3 które trzeba było usunąć. I tu chciałabym zwrócić uwagę na szczególną życzliwość i delikatność podczas zabiegu. Pan Mateusz profesjonalnie i delikatnie prowadził zabieg. Jestem bardzo zadowolona. Chciałabym zwrócić uwagę na wspaniałą osobowość Pana Mateusza, życzliwe podejście do pacjenta i przede wszystkim na nie naciąganie pacjenta na dodatkowe koszty. Zabieg trwa krótko i prawie bezboleśnie. Wszystko w dobrej cenie. Polecam, Najlepszy podolog :)

  3. Katarzyna Skrzypacz ★★★★★

    Szukaliśmy podologii, która ma doświadczenie z dziećmi, ponieważ nasz syn obawiał się wizyty i jej przebiegu i trafiliśmy w najlepsze miejsce w Krakowie! Pan Mateusz nawiązał super kontakt z synem, odpowiedział na każde zadane przez niego pytanie, a przede wszystkim cały zabieg przeprowadził w wesołej atmosferze. Na wizytę kontrolną wróciliśmy z przyjemnością! Pan Mateusz ma ogromną wiedzę i super podejście do pacjenta! Serdecznie polecam również samo miejsce - poczekalnia bardzo zadbana, gabinety również, miła atmosfera na recepcji. Całokształt zasługuje na najwyższą ocenę.

  1. Karolina Tutro ★★★★★

    Pan Mateusz jest świetnym specjalistą, wszystko zawsze szczegółowo wytłumaczył i bez problemu można było uzyskać wszelkie informacje, kiedy coś mnie martwiło. Dzięki dobrze dobranemu leczeniu po wielu miesiącach prób udało się zażegnać problem. Z całego serca polecam!

  2. Kacper Kasperek ★★★★★

    Pan Mateusz świetnie poradził sobie z moim wrastającym paznokciem. Dzięki zabiegowi z klamrą, problem szybko ustąpił i paznokieć rośnie teraz prawidłowo. Jego profesjonalne podejście zapewniło skuteczne i bezbolesne leczenie. Polecam serdecznie!

  3. Michał M ★★★★★

    Miałem przyjemność wykonać wkładki u Pana Mateusza, mając złe doświadczenia po poprzednich specjalistach byłem sceptycznie nastawiony, szczęśliwie tym razem ktoś pozytywnie mnie zaskoczył, wizyta o czasie, sympatyczna obsługa, a wkładki fenomenalne, nogi od nich nie bolą i chodzi się naprawdę wygodnie dodatkowo na plus że są dostatecznie twarde i ugniatają/rozlatują się po paru tygodniach użytku

  1. Oskar Rerak ★★★★★

    Serdecznie polecam pana Mateusza bardzo miły człowiek oraz świetny podolog

  2. Anumergen ★★★★★

    Serdecznie polecam Pana Mateusza, profesjonalne i fachowe podejście, mój problem został wytłumaczony, teraz tylko stosować się zaleceń.

  3. Iga Struzikowska ★☆☆☆☆

    Myślę, że poleciłabym całą usługę gdyby nie zakończenie. Na początku zostało mi wszystko objaśnione, Pan specjalista bardzo rzeczowy, na wkładki czas oczekiwania wiązał się z 2-3 tygodniami. Wpłaciłam od razu pełną kwotę 500 zł, paragonu czy potwierdzenia nie otrzymałam. Gdy pod koniec 4 tygodnia zaczęłam się dopominać wydzwaniając na numer kontaktowy, ponieważ ewidentnie poczułam się zaniepokojona, po braku odzewu poinformowałam że sprawa nadaje się do zgłoszenia wyżej ponieważ wyglada jak oszustwo. Dopiero po 3 próbach wysyłania powiadomień przez Panią z rejestracji do Pana Jeziorskiego, otrzymałam informację zwrotną, że realizacja się przedłużyła i czas oczekiwania wyniesie jednak 5 tygodni, zamiast 3. Wystarczyło tylko dać znać. Sprawa została wyjaśniona, a ja byłam spokojna, zdarza się, jesteśmy tylko ludźmi. Przykrym doświadczeniem był odbiór wkładek, który odbył się za pośrednictwem Pani Agnieszki Kaszuby, niestety Pan Jeziorski nie uczestniczył. Wkładki zostały mi wręczone i kazano mi opuścić pomieszczenie, z wielkim oburzeniem został wydany także paragon, a pytań do wkładek za 500 zł zadać nie mogłam. Niestety totalny brak profesjonalizmu i dziecinne podejście. Przyszłam z dobrym nastawieniem, rozmawiając wcześniej z P.Jeziorskim myślałam, że problem został zażegnany, jednak wyszło na to, że poniżający drugiego człowieka teatrzyk przed innymi Państwa klientami, Pani Agnieszka wykonała z przyjemnością.

  1. Nikol Lemiecha ★★★★★

    Polecam Pana Mateusza- świetny podolog. W gabinecie zawsze przyjazna atmosfera a leczenie na najwyższym poziomie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Podolog Kraków Mateusz Jeziorski?

Podolog Kraków Mateusz Jeziorski znajduje się przy Konfederacka 11, Dębniki, 30-306 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Podolog Kraków Mateusz Jeziorski?

Można skontaktować się z Podolog Kraków Mateusz Jeziorski pod numerem +48 600 314 600

Jak można dotrzeć do Podolog Kraków Mateusz Jeziorski?

Do Podolog Kraków Mateusz Jeziorski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements