Jest to chyba moja najlepsza współpraca w życiu. Nawet nie wiem, jak zwięźle ją opisać, dlatego pozwolę sobie na dłuższą wypowiedź. Kancelaria działa jak szwajcarski zegarek. Poprowadziła naszą sprawę wzorcowo. Adw. Michał Kaczmarski był zawsze dla nas dostępny, gdy tego potrzebowaliśmy, żadne nasze pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Zdarzało się, że uzyskiwaliśmy odpowiedź na pytanie zanim je zadaliśmy (otwierałam pocztę, żeby napisac maila z pytaniem, a tam już było wyjaśnienie). Zanim zdecydowaliśmy się na proces, zgłębiłam temat kredytów pseudowalutowych, na ile potrafiłam, po tym wiedziałam, o co pytać kancelarie i poświęciłam bardzo dużo czasu na wybór kancelarii, byłam w kontakcie z kilkunastoma, wiele z nich było tzw. top. Niestety zawsze było coś nie tak (np. za każdym razem z danej kancelarii odpisywał ktoś inny i od nowa trzeba było tłumaczyć, pewne moje pytania były pomijane, mimo że pisałam je w punktach, długie oczekiwanie na prostą odpowiedź i wiele innych, wszystko to skreślało inne kancelarie nawet te top). Już od początku korespondencji z adw. Michałem Kaczmarskim, wyglądało to obiecująco, a później było tylko lepiej. Kontakt rewelacyjny, merytorycznie świetnie, bez nadęcia, z cierpliwością wszystko nam wytłumaczył. Dla mnie było ważne, że przy wyborze strategii zawsze byliśmy informowani nawet o potencjalnych i mało prawdopodobnych konsekwencjach, dzięki czemu mogliśmy świadomie decydować się na dany krok. Znam ludzi, którzy boją się zadzwonić, do swojego pełnomocnika. Mam znajomych, którzy na 3 zadane w mailu pytania dostawali od swojej kancelarii (innej) odpowiedź tylko na jedno i w gratisie zniecierpliwienie wywołane zainteresowaniem swoją własną sprawą dużej wagi. Ze strony naszej kancelarii nigdy nas to nie spotkało i nie spotkało to też naszych znajomych, którym poleciliśmy kancelarię. A w kwestii polecania jestem zawsze bardzo ostrożna. Zresztą w tym przypadku też nigdy nie polecałam wprost, tylko opisywałam, jak ta współpraca wygląda. Mamy wygraną. U nas to już koniec sprawy (zostaliśmy poprowadzeni za rękę w czasie całej sprawy, ale rownież przy rozliczeniu z bankiem oraz podczas wykreślania banku z hiopteki) i aż żałuję, że koniec tak udanej współpracy. Zdarzało się, że kontaktował się z nami ktoś inny z kancelarii i wtedy również wszystko przebiegało jak trzeba. Przez rozliczenie z bankiem równie sprawnie przeprowadziła nas adw. Aleksandra Uścińska z kancelarii (wszystko zawsze było do wiadomosci adw. Kaczmarskiego), za co również bardzo dziękujemy. Kancelaria Kaczmarski Żurowski Adwokaci powinna prowadzić szkolenia ze strategii w sprawach przeciwko bankom oraz z obsługi klienta, a początkujący prawnicy powinni zabiegać o pracę w niej. Wiele mogą się nauczyć. Tej kancelarii nie widać w telewizjach śniadaniowych, prawnicy z tej kancelarii nie są celebrytami, dla mnie to też zaleta, bo nie oszukujmy się wizyty w telewizji, wywiady do czasopism itp. zajmują czas, a doba prawników nie jest dłuższa, a jest też życie prywatne (i dobrze) i wcześniej czy później ta właściwa praca ucierpi. Dlatego cieszyłam, że to nie nasza kancelaria jest znana z telewizji śniadaniowej. Bardzo dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów! PS. Jeszcze nigdy w życiu nie napisałam tak długiej opinii i raczej nieprędko napiszę, jeżeli w ogóle taką napiszę.
Zdjęcia
Opinie
-
Jowita Grześlak ★★★★★
-
Tomek B ★★★★★
Z pełnym przekonaniem polecam kancelarię Kaczmarski Żurowski Adwokaci. Profesjonalizm, zaangażowanie i rzetelne podejście do każdej sprawy to cechy, które wyróżniają ich na tle innych kancelarii. Od pierwszego kontaktu widać, że dla zespołu liczy się nie tylko prawo, ale też człowiek – potrafią słuchać, doradzić i znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie. Świetny kontakt, terminowość, konkretne i zrozumiałe wyjaśnienia, a przy tym ogromna kultura osobista. Jeśli ktoś szuka adwokatów, którym naprawdę można zaufać, to z pełną odpowiedzialnością polecam właśnie Kaczmarski Żurowski Adwokaci.
-
Ewa ★★★★★
Szczerze polecam współpracę z Kancelarią. Miałam przyjemność pracować z adwokatem Michałem Kaczmarskim, który od początku prowadzenia sprawy był profesjonalny, merytoryczny, zaangażowany w temat, a jednocześnie wspierający i wykazujący cierpliwość dla moich pytań i wątpliwości. Doświadczenie, które posiada, pozwoliło poprowadzić i zakończyć sprawę sprawnie i z sukcesem.
-
Sylwia Wysocka ★★★★★
Profesjonalnie, przyjemnie i skutecznie! Pan Michał Kaczmarski i Marcin Żurowski przywracają wiarę w prawników. Pierwszy raz zetknęłam się z kancelarią, w której prawnicy potrafią mówić zrozumiale i przystępnie o najtrudniejszych kwestiach, tłumacząc prawniczy żargon na łatwiejstrawną, zrozumiałą, konkretną informację. Przez cały proces czułam się poprowadzona z szacunkiem i dbałością o mój komfort, profesjonalnie i tak po ludzku zaopiekowana. Każde moje pytanie otrzymało zrozumiałą i wyczerpującą odpowiedź, każda wątpliwość zaadresowana, a stres rozpuszczony. Rozeznanie na rynku Panowie mają imponujące, doświadczenie też. Zostałam dobrze przygotowana do rozprawy. Wygraliśmy - dziękuję! Jestem z Wrocławia, kancelaria z Krakowa, a sprawę prowadził sąd w Warszawie. Tak było dla mnie najlepiej, zresztą i tak wszystko zostało załatwione zdalnie. Trafiłam tu z polecenia i szczerzę wszystkim polecam.
-
Michał Boczniewicz ★★★★★
Jestem niezwykle zadowolony ze współpracy z Kancelarią Kaczmarski Żurowski Adwokaci. Profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność, jakie zostały mi zaprezentowane, zasługują na najwyższą ocenę. Najważniejsze dla mnie było to, że ostateczny wynik sprawy okazał się lepszy, niż początkowo zakładałem. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i determinacji zespołu kancelarii udało się osiągnąć naprawdę satysfakcjonujące rozstrzygnięcie. Bardzo cenię również doskonałą komunikację – na wszystkie moje pytania otrzymywałem odpowiedź najpóźniej następnego dnia, a informacje były przekazywane w sposób jasny i zrozumiały. To budowało moje zaufanie i poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie postępowania. Zdecydowanie polecam tą Kancelarię każdemu, kto szuka rzetelnej, skutecznej i godnej zaufania pomocy prawnej. W razie potrzeby na pewno znów zwrócę się właśnie do nich!
-
Elżbieta Studnicka ★★★★★
Profesjonalizm na najwyższym poziomie! Od 2019 roku prowadzona sprawa kredytu we frankach. Błyskawiczny kontakt mailowy. Polecam w 100% i liczymy na wygraną.
-
Karol Naglik ★★★★★
Bardzo dobry kontakt zarówno przed jak i po nawiązaniu współpracy. Szybka i pełna odpowiedź na każdego emaila. Lokalizacja Kancelarii nie ma znaczenia ponieważ wszystko załatwia się emailem lub telefonicznie. Poważna, rzetelna i uczciwa Kancelaria. Duża wiedza i zaangażowanie Mecenasa Kaczmarskiego jeśli chodzi o sprawy sądowe dotyczące kredytów indeksowanych i denominowanych głównie do CHF. Polecam wszystkim, którzy planują walkę z bankiem.
-
Mark Ski ★★★★★
Moja sprawa "frankowa", po kilku latach walki w Sądzie, jest zakończona prawomocnym unieważnieniem Umowy. Moje wrażenia? Nie mogłem chyba lepiej trafić. Profesjonalizm, życzliwość, szacunek dla klienta, uczciwość. Gdybym musiał kiedyś znowu walczyć w Sądzie to wiem do którch drzwi zapukać.
-
Wojciech Lorenc ★★★★★
Wszystkim zainteresowanym w prowadzeniu sprawy frankowej, gorąco polecam współpracę z kancelarią. Rzeczowi, profesjonalni i pomocni Adwokaci. Bardzo dobra komunikacja z klientem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kaczmarski Żurowski Adwokaci?
Kaczmarski Żurowski Adwokaci znajduje się przy Świętego Wawrzyńca 39, Stare Miasto, 31-052 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kaczmarski Żurowski Adwokaci?
Można skontaktować się z Kaczmarski Żurowski Adwokaci pod numerem +48 609 463 366
Jak można dotrzeć do Kaczmarski Żurowski Adwokaci?
Do Kaczmarski Żurowski Adwokaci można dotrzeć, korzystając z poniższego linku