Opinie

  1. P N ★★★★★

    Profesjonalna obsługa i szybki kontakt. Firma PROMOS Sp. z o.o. z Krakowa rzetelnie podchodzi do powierzonych zadań, a wszystkie ustalenia zostały dotrzymane zgodnie z harmonogramem. Pracownicy kompetentni i pomocni na każdym etapie współpracy. Zdecydowanie warto rozważyć ich ofertę, zwłaszcza przy bardziej złożonych projektach.

  2. M K ★☆☆☆☆

    Niekompetencja Zarządców i kadry Zarządzającej tą firmą jest szokująca. Na maila napisałam, odpowiedzi nigdy nie dostałam, więc dajcie spokój z pozorami pod publiczkę.

  3. Monika ★★★★★

    Składam najszczersze podziękowania za chęć pomocy Zarządu Promos w sprawie, która w ogóle nie dotyczyła bloku ani mieszkańca, którego administracja obsługuje. Przed chęcią zmiany zarządcy budynku skontaktowałam się z Państwem w celu rozwikłania prawnych podstaw dotyczących kilku zagmatwanych spraw związanych z obecnym zarządcą mojego budynku, wszystko zostało dokładnie wyjaśnione, przede wszystkim kontakt błyskawicznie został przekazany dalej i zupełnie obce mi osoby wykazały się totalną empatią, chęcią zrozumienia i pomocy w sprawie. Jestem godna podziwu, wyrażam uznanie i na ten moment zazdroszczę blokom, którego Promos obsługuje. Śmiem twierdzić, że obsługa jest na najwyższym poziomie. Mam nadzieję na współpracę, o czym oczywiście nie decyduję sama - jednak to co Państwo zrobili zasługuje na ogromny rozgłos. DZIĘKUJĘ!

  1. Agnieszka XXX ★★★★★

    Polecam wszystkim współpracę z Promos w osobie p.Malgosi Borowiec - konkretnie i kompetentnie zalatwione sprawy.

  2. Kasia Kapitol ★★★★★

    Serdecznie polecam! Wspolpraca z Pania Borowiec to czysta przyjemność. Jest empatyczna, taktowna a co najwazniejsze bardzo zorganizowana! Wszystkie sprawy można załatwić sprawnie i bezproblemowo.

  3. Marta Gmyrek-Kowalska ★★★★★

    Jestem mieszkanką bloku przy ul. Fatimskiej 21a. Chciałam podziękować p.Małgorzacie Borowiec za życzliwość i sprawne działanie. Szybko po zgłoszeniu usterek była reakcja zarządcy. Dodatkowo błyskawicznie zadbano o wołający już o naprawę plac zabaw i piaskownicę, a także zamontowano nowe, solidne ławki. Aż przyjemnie było spędzać czas przed domem. Dziękuję!

  1. Boguslaw Lenard ★☆☆☆☆

    Do dnia dzisiejszego (16.08.2022) nie otrzymaliśmy sprawozdania finansowego za rok 2021. Miesiąc temu otrzymałem informację, że jeszcze nie jest dopięty :/. W zeszłym roku sprawozdanie za 2020, otrzymaliśmy dopiero w czerwcu, a daty które na nim widnieją to marzec, również zostały uwzględnione koszty z roku 2021.Dodatkowo administracja nie chce zorganizować zebrania wspólnoty zasłaniając się nieaktualnymi obostrzeniami covidowymi oraz niską frekwencją mieszkańców z lat ubiegłych. Ostatnie zebranie odbyło się w 2019. Od ponad trzech lat administracja nic nie robi. Cały czas są zgłaszane problemy z dziurawym dachem oraz dziurawymi rynnami, lecz administracja nic sobie z tego nie robi, narażając nas na coraz większe zniszczenie budynku oraz rosnące koszty remontu.

  2. Ewa Polanska ★★★★☆

    Aktualizacja mojej poprzedniej opinie !!! Po zgłoszeniu problemów wiele spraw bieżących nam się wyjaśniło i ustaliliśmy wiele ciekawych rozwiązań , co wpłynęło naprawdę fajnie na kontakt między firmą zarządzającą a mieszkańcami . Na ten moment działamy rozwojowo i oby tak dalej :) Firma , która nigdy nie powinna zarządzać!! Oszukują lokatorów i wlaścieli podając nieprawidłowe informacje , zasłaniają się Covidem kopiując ustawę z 2020 roku o Covidzie , tylko że mamy 2022 rok i wystarczy wejść na stronę gov.pl by przeczytać aktualnie panujące obostrzenia dotyczące spotkać o które zabiegamy od września 2021 ... a mamy styczeń 2022 . Potrafili nie obierac telefonów jeśli zdążył się problem, kiedy pękła nam rura od centralnego ogrzewania w podłodze i w pokoju dziecka pojawił nam się grzyb od Pani zarządzającej usłyszeliśmy słowa:,, Ale to jest dużo pracy , bo to trzeba kuc ,, i przestała odbierać od nas telefony!!!!! Żenada !!!! Pobierają pieniądze nie robiąc nic , dosłownie nic !!!O wszystko trzeba się wręcz prosić!!! A Wasze hasło ,, My nie rządzimy, my zarządzamy " , nie dotyczy Waszej firmy w ani minimalnej odsłonie !!!!! Nikomu nie polecam !!!!!!!!!!!!

  3. lidia kuczerepa sowa ★★★★★

    Jestem wlascicielka mieszkania na os. Handlowym block 8 w Nowej Hucie. Pragne serdecznie podziekowac personelowi Promos ktory jest Zarzadca nieruchomosi. Osobiscie mialam kontakt ok. 2 lata temu kiedy po otrzymaniu rozliczenia mialam wrazenie ze jest bledne. Pani ktora przygotowala to rozliczenie ze stoickim spokojem wszystko wyjasnila co i dlaczego taka a nie inna kwota. Wszystko okazalo sie Jasne dla mnie i to ja bylam w bledzie . Rozliczenie bylo wlasciwie dokonane. Ostatnio wielokrotnie mialam kontakt emailowy I telefoniczny z Pania administrator mojego budynku ktora zadzialala natychmiastowo w mojej sprawie. Pragne szczegolnie podziekowac Pani Karolinie Kupinskiej jak rowniez Pani Malgorzacie Filipek za natychmiastowa reakcje w temple “odrzutowca” na moje sprawy przesłane poprzez emaile. Jeśli Promos ma wszystkich takich pracowników jak te dwie Panie z którymi miałam kontakt to przesyłam gratulacje Zarządowi. Serdecznie dziękuje obu PANIOM których nie znam osobiście za natychmiastowe załatwienie sprawy i życzę dużo radości w WASZYCH sercach .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Promos Sp. z o.o?

Promos Sp. z o.o znajduje się przy Kocmyrzowska 13A, Wzgórza Krzesławickie, 31-750 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Promos Sp. z o.o?

Można skontaktować się z Promos Sp. z o.o pod numerem +48 126 838 370

Jak można dotrzeć do Promos Sp. z o.o?

Do Promos Sp. z o.o można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements