Opinie

  1. Monika Figiel ★☆☆☆☆

    Gorąco nie polecam…zatrzymywanie pacjenta na oddziale prawie szantażem. Psychoonkolog, która doprowadza pacjenta do płaczu i wpędza w głęboką depresję. Bardzo ważna mi osoba, zmarła szybciej od „leczenia” tam, niż przez samą chorobę.

  2. Pawi Kemppi ★★★★★

    Wszystkie badania planowane i wykonywane w trosce o wygodę pacjenta. Dwukrotnie miałam wykonywaną biopsję, zabieg każdorazowo przeprowadzono delikatnie i bez bólu.

  3. Waldek Paciorek ★☆☆☆☆

    Moja żona pojechała z ostrogami. Szanowny pan doktor Owczarek czy jakoś tak stwierdził że jak była 5 lat temu w Gliwicach to niech sobie jedzie do Gliwic. Uprzejma pani pielęgniarka tylko kiwała głową i pytała żonę która to stopa bo musi coś napisać w karcie a szanowny pan doktór nawet nie raczył się pofatygować o obejrzeć nogi. Podejście do pacjenta to 0 (słownie zero) profesjonalizmu. Cały dzień stracony na dojeździe ponad 50km. i oczywiście skierowanie wykorzystane. Napiszę do NFZ żeby nie płacili za niby wykonana poradę. Coś tam napisał ale został poinformowany że to nie działa a sprawia tylko ból ale oczywiście to go nie obchodzi tylko kasa ma się zgadzać. Pozdrawiam Pana doktóra.

  1. Kamil Pacut ★☆☆☆☆

    Przyjechałem do ośrodka z dużymi nadziejami po rozmowie telefonicznej z bardzo miłą panią która naprawdę była zainteresowana moją sprawą otrzymałem informację że u nas można zrobić wszystko założyć peg-a do odżywiania jak będzie trzeba to rurkę tracheotomie Niestety po wizycie u lekarza okazało się że tak naprawdę to nie wiadomo po co po co przyjechałem do tego ośrodka przecież jest Kraków A pega to najlepiej jak sobie założymy na własną rękę ale jak się upieracie to możemy zrobić to u nas więc zostaliśmy wysłani na konsultację chirurgiczną i teraz najlepsze: Pan chirurg wyszedł z gabinetu zapytał taty cytuję - Czy połknie pan taki kawał mięsa pokazujący wielkość palcami tata oczywiście odpowiedział że nie przecież po to chcę właśnie założyć pega na to lekarz - poklepał go po ramieniu i powiedział. - jak pan nie może przełknąć takiego kawałka mięsa to peg-a pan nie będzie miał i tak wyglądała konsultacja chirurgiczna totalna żenada!!!!

  2. penio82 ★★★★★

    Super opieka i podejście personelu na najwyższym poziomie. Technicy z empatycznym podejściem do chorego.Polecam bardzo. Panie na rejestracjach uśmiechnięte i z pozytywnym podejściem.

  3. Beata Włodarczyk ★★★★★

    Miejsce z cudownym personelem. Podejście z sercem do pacjenta. Czy ktoś ma 70 lat, czy 30 tak samo serdecznie jest traktowany. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Katowicach?

NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Katowicach znajduje się przy Ceglana 35, 40-514 Katowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Katowicach?

Można skontaktować się z NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Katowicach pod numerem +48 324 201 020

Jak można dotrzeć do NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Katowicach?

Do NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Katowicach można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements