Opinie

  1. Kamila Sierant ★★★★★

    Profesjonalnie, nowocześnie i w dobrej atmosferze. Polecam to miejsce. Robiłam videodermatoskopię (bardzo dokładna, a wszystkie wyniki wraz ze zdjęciami dostępne są do wglądu w panelu klienta online) oraz usuwałam znamiona u Pani Doktor Izabeli Karpińskiej. Zabieg przeprowadzony bardzo delikatnie i dokładnie.

  2. Justyna ★☆☆☆☆

    Tragedia wizyta umówiona na godzinę 14:00 do godziny 14:30 brak informacji dlaczego jeszcze wizyta się nie odbyła.Po czym trzy rozbawione Panie na recepcji w końcu poinformowały nas o tym że Pani doktor nie odbiera telefonu i one nic nie poradzą.Zupelny brak zainteresowania pacjentem i brak szacunku .Nie polecam nikomu wizyty w tym miejscu!!!!

  3. Monika Krawczyk ★☆☆☆☆

    Niestety nie mogę polecić tej placówki, w sierpniu byłam na dermoskopii całego ciała, zawracając szczególną uwagę Pani Doktor na kilka zmian, szczególnie na udzie jedna zdecydowanie wyróżniała się od innych, zostałam wielokrotnie zapewniona, że zmiana wygląda „idealnie” i nie ma się czym martwić. Wczoraj udałam się do innego lekarza z innym problemem (kaszak na plecach) i dodatkowo wykonałam kolejną demoskopię tak dla pewności ponieważ cena konsultacji i pełnej dermoskopii była sama to dlaczego nie? Pan Doktor natychmiast zwrócił uwagę na zmianę na udzie, powiedział że nawet bez dermoskopu widzi że zmiana jest do natychmiastowego usunięcia. Łącznie zostały usunięte dwie zmiany zignorowane przez lekarza w placówce Twoje znamiona. Gdybym nie zrobiła tej drugiej dermoskopii chodziłabym z potencjalnym rakiem jeszcze rok albo dłużej. Teraz został tylko strach, że straciłam cenny czas, który mógł być wykorzystany na poprawną diagnozę i leczenie. Dodatkowo po sprawdzeniu osoby która mnie badała w placówce Twoje znamiona okazało się, że nie ma ona tytułu dermatologa (?!) ja wiem, że u nich jest taniej, ale nie ma co potencjalnie ryzykować życiem dla paru stówek, naprawdę nie polecam.

  1. Magdalena ★★★★★

    Wizyta przebiegła bezbłędnie. Wszyskie moje oczekiwania zostały spełnione. Na każde pytanie dostałam zadowalającą mnie odpowiedź. Badanie wideodermatoskopii było bardzo dokładne i rzetelne, a w trakcie opisywane. Nie mam żadnych zastrzeżeń bardzo polecam pełen profesjonalizm ale przy tym również miła i przyjazna atmosfera:)

  2. Dmytro Boiko ★★★★★

    Miałem okazję skorzystać z konsultacji dotyczącej znamion, a następnie z zabiegu ich usunięcia i muszę przyznać, że poziom profesjonalizmu oraz kultura całego zespołu zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Każdy etap wizyty był przeprowadzony z wyjątkową starannością, precyzją i dbałością o komfort pacjenta. Lekarz w sposób klarowny i rzeczowy wyjaśnił wszystkie aspekty zabiegu, co budowało poczucie zaufania i bezpieczeństwa. Sam zabieg przebiegł niezwykle sprawnie, w atmosferze spokoju i pełnego skupienia. Widać, że jest to miejsce, w którym wiedza medyczna łączy się z empatią i autentycznym zaangażowaniem w dobro pacjenta. Z pełnym przekonaniem mogę polecić tę placówkę każdemu, kto ceni wysokie standardy i profesjonalne podejście.

  3. Małgośka Małgosia ★☆☆☆☆

    Właśnie wracam z tej przychodni zawiedziona i rozczarowana,przyjechałam dziś na ściągnięcie szwów ,po wycięciu znamiona i pani w recepcji powiedziała że terminu mojej wizyty nie ma w systemie a inna kobieta która miała dyżur 2 tyg temu osobiście umawiała mnie na ten termin.Jechalam aż że Szczecina ponieważ stamtąd pochdze,a w dniu wycinania mieszkałam chwilowo w Krakowie.Opuscilam to miejsce że szwami na plecach bo nie dało się dogadać z zta kobieta i gdy umawiałam się na wycięcie przez internet to powiadomiono mnie że zapłacę za zabieg 200 zł a zapłaciłam 670 więc nie polecam.Jutro ściągnę szwy w przychodni w Szczecinie co będzie mnie kosztowało 200 zl

  1. Joanna Janiec ★★★★★

    Polecam! Badanie bardzo dokładne, rzeczywiście skontrolowano wszystkie znamiona - a mam ich naprawdę bardzo dużo. Pani doktor udzieliła mi bardzo wielu informacji odnośnie znamion, które powinny być pod szczególną kontrolą.

  2. balonowy piesek ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Byłam umówiona na termin w sobotę i po przyjeździe, znalezieniu miejsca parkingowego (z tym jest ciężko) opłaceniu parkingu, dowiedziałam się, że Pani doktor mnie nie przyjmie gdyż już skończyła pracę. Bardzo niemiłe podejście do człowieka.

  3. Anna Kliś ★☆☆☆☆

    Pierwsza wizyta została odwołana o czym mnie nie poinformowano - dowiedziałam się o tym na miejscu, kiedy przyjechałam do Centrum. Drugi termin najpierw odwołany, później teoretycznie potwierdzony (ogromny chaos i bałagan w systemie). W efekcie końcowym również nie doszedł do skutku, ponieważ pani dr chciała skrócić dzień pracy i zarezerwowana wcześniej godzina mojej wizyty była dla niej nieodpowiednia. Dla mnie zupełna porażka kiedy na prywatną, płatną wizytę nie mogę się umówić na dogodny dla mnie termin. Organizacja i kontakt z pacjentami zdecydowanie na najniższym poziomie.

  1. K V ★★☆☆☆

    Raczej nie polecam. Badanie trwało jakieś 15 minut, przy czym została obejrzana może połowa moich pieprzyków. Kiedy dopytywałam się czy można sprawdzić kolejne, zostałam obrzucona bardzo znużonym spojrzeniem i usłyszałam, że mam obserwować. Jakbym chciała sobie sama poobserwować, to bym nie wydawała tylu pieniędzy na wizytę. Na wychodnym usłyszałam jeszcze komentarz, że ciężko się ogląda znamiona kiedy pacjent ma trądzik... Wydaje mi się jednak że przy odrobinie wysiłku nie tak ciężko odróżnić pryszcza od pieprzyka. Nie wrócę do tego centrum na pewno.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Badania Znamion - Twoje Znamiona?

Centrum Badania Znamion - Twoje Znamiona znajduje się przy Juliusza Lea 22, Krowodrza, 30-052 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Badania Znamion - Twoje Znamiona?

Można skontaktować się z Centrum Badania Znamion - Twoje Znamiona pod numerem +48 781 445 685

Jak można dotrzeć do Centrum Badania Znamion - Twoje Znamiona?

Do Centrum Badania Znamion - Twoje Znamiona można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements