Dziękuję za profesjonalne podejście do mojego problemu. Obsługa na najwyższym poziomie. Ludzie z empatią i do tego z powołania którzy chcą za każdym razem pomóc. NIE automaty. Gratuluje za stworzenie tak dobrego zespołu. A dla Pani Sabiny, raz jeszcze dziękuję za nieocenioną pomoc(nawet po godzinach pracy).
Zdjęcia
Opinie
-
Sebastian Guzik ★★★★★
-
Aleksandra Nowacka ★★★★★
Fantastyczna obsługa. Pan doktor jest pierwszym lekarzem który podszedł do mnie na poważnie i pomógł mi z mocnymi reakcjami alergicznymi. Zmieniające jakośc życia.
-
Małgorzata Gurbisz ★☆☆☆☆
Niestety nie polecam wizyt na ul. Masarskiej. Umówiłam się tam na konsultację, ponieważ wyczułam w piersi guza. W gabinecie nie było niestety aparatu USG. Doktor wykonał jedynie badanie palpacyjne i na badanie USG odesłał mnie do koleżanki po fachu, która ma gabinet po drugiej stronie ulicy. Za taką kilkuminutową konsultację zapłaciłam pełną kwotę. Za wizytę u koleżanki z aparatem USG, drugie tyle. Gdybym wiedziała wcześniej, że doktor nie ma w swoim gabinecie odpowiedniego sprzętu do badań, po prostu nie umówiłabym się na konsultację.
-
Beata Kaluzna ★★★★☆
Wspaniałe miejsce ,przychodnia w której pacjent naprawdę czuję się zaopiekowany. Zacznę od rejestracji Kochana p.Sabinka ktora wczuwa się w problemy pacjenta i wie jak pomóc i pokierować. Zawsze nam służy pomocą i dopasowaniem wizyty godzinowo gdyż jesteśmy z Łodzi i przyjeżdżamy pociagiem. Obecność p.Sabinki na wejściu daje poczucie bezpieczeństwa i ciepła bez jej osoby nie wyobrażam sobie tego miejsca jak i rowniez wspaniały prof Zielinski. Trafiliśmy do prof z polecenia i ten człowiek w tempie błyskawicznym podjął się leczenia męża. Jesteśmy pod dużym wrażeniem profesjonalizmu i pomocy pacjentowi . Dziękujemy całemu personelowi tej przychodni za okazaną pomoc i serdeczność. Pozdrawiamy Beata z Darkiem z Łodzi
-
Renata Nowakowska ★★★★★
Bardzo sprawnie i szybko zaplanowana i przeprowadzona wizyta w Przychodni. Pani uwzględniła nawet fakt,że na wizytę lekarską musielismy dojechać ze Śląska. Co ważniejsze sama wizyta lekarska u prof. Zielińskiego bardzo rzeczowa z szybkim terminem badania. Bardzo dziękujemy!
-
Karolina Jaworska ★★★★★
Wspaniały kontakt z personelem. Pani pielęgniarka- Sabinka cudowny człowiek. Bardzo pomocna, ludzka, jasno odpowiada na każde pytanie, poświęca czas i uwagę na problemy pacjentów. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i zainteresowanie. ❤️
-
Iwona Smieszkol ★☆☆☆☆
Lekarz jako taki jest w porządku i pielęgniarki też. Tylko niestety dostaje się ciągle inne informacje. Mąż zrobił badania snu, nie oddycha w nocy i po tygodniu czasu nie dostaliśmy wyników. On się nie czuję dobrze traktowany w tej sytuacji. Na koniec powiedziano że powiedzą lekarzowi że to pilna sprawa. Prosiłam już wcześniej ale niestety nie chciało się. Miał być termin po dwóch tygodni z wynikami. Nie chciał tak długo czekać i dodatkowo badania 450 zł kosztowały plus wizytę. Za taką cenę to nie chciał dwa tygodnie czekać. Jak odmówiono termin to się zaczęło.
-
Anna MarLena ★☆☆☆☆
Lekarz nawet nie przejrzał dokładnie dokumentów, cały czas patrzył na zegarek. Nie próbował mi pomóc, wprost przeciwnie nic nie doradził, nie zainteresował się przypadkiem, usłyszałam że niepotrzebnie przyszłam. Kasę jednak bardzo chętnie przyjął. Myślę że lekarze powinni brać pieniądze tylko wtedy kiedy pomagają i są w stanie poświęcić tyle czasu ile przypadek tego wymaga.Wizyty są drogie, czas poświęcony to około 10 minut , czy można w takim czasie udzielić dobrej porady? Straciłam czas, nadzieję że lekarze to ludzie z powołaniem dla których pacjent jest najważniejszy. Pomyliłam się, tylko kasa się liczy. Nie polecam
-
Meloman ★☆☆☆☆
Przyszedłem z Tatą na umówioną wcześniej wizytę tj. 30.10.2020 na g.9:30 do zupełnie innego specjalisty a mianowicie do Otolaryngologa. Tacie bardzo zależało żebym z nim wszedł do gabinetu bo bardzo źle słyszy. Zostałem w bardzo niegrzeczny sposób wyproszony z poczekalni przez Pana doktora pomimo, że przyszedłem do innego specjalisty i miałem założoną maskę a na Państwa infolinii jest wyraźnie powiedziane, że w poczekalni mogą przebywać trzy osoby. Byłem bardzo zaskoczony opryskliwym tonem tego Pana i wyszedłem do wiatrołapu w Państwa przychodni ale widać Pan dr nadal chciał pokazać, że jest górą i po kilku minutach również wyrzucił mnie z tego miejsca. Zupełnie nie wiem w czym mu tam przeszkadzałem, tym bardziej że grzecznie stałem i czekałem na Tatę bo na zewnątrz było zimno. Zastanawiam się czy Pan dr oprócz swojej specjalizacji: Pediatra, Alergolog pełni jeszcze w przychodni dodatkową funkcję ochroniarza. Choć z drugiej strony z całym szacunkiem do PRACOWNIKÓW OCHRONY pod względem kultury nie dorasta im do pięt...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gabinety Lekarskie Masarska?
Gabinety Lekarskie Masarska znajduje się przy Masarska 7, Grzegórzki, 31-534 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gabinety Lekarskie Masarska?
Można skontaktować się z Gabinety Lekarskie Masarska pod numerem +48 124 226 943
Jak można dotrzeć do Gabinety Lekarskie Masarska?
Do Gabinety Lekarskie Masarska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku