Opinie

  1. Aneta ★★★★★

    Kancelaria godna polecenia, od początku współpraca układała się znakomicie aż do pozytywnego finału. Polecam wszystkim z czystym sumieniem!

  2. Elżbieta Bugaj ★★★★★

    Współpraca z kancelarią prawną przy mojej sprawie dotyczącej kredytu frankowego okazała się absolutnie perfekcyjna. Od pierwszego kontaktu czułam się zaopiekowana i pewna, że trafiłam w ręce prawdziwych specjalistów. Zespół kancelarii (szczególnie Mec.P.Czarniak) prowadził mnie przez każdy etap postępowania, wyjaśniając wszystkie zawiłości w sposób zrozumiały i spokojny, odpowiadając na każdy telefon czy maila. Profesjonalizm, terminowość oraz ogromne zaangażowanie sprawiły, że cały proces był dla mnie znacznie mniej stresujący. Kancelaria przygotowała strategię, dzięki której udało się osiągnąć dla mnie bardzo korzystny wynik w sporze z bankiem. Jestem niezwykle wdzięczna za ich pracę, determinację i transparentną komunikację. To kancelaria, którą z pełnym przekonaniem mogę polecić każdemu, kto szuka wsparcia w sprawach związanych z kredytami frankowymi i nie tylko. Dzięki nim poczułam, że naprawdę można wygrać z dużą instytucją. Polecam z pełnym przekonaniem Kancelarię!

  3. Wojciech Duś ★★★★★

    Z czystym sumieniem i ogromną wdzięcznością pragnę wystawić najwyższą ocenę Kancelarii Czarniak Baszczyn, a w szczególności mecenasowi Tomaszowi Baszczynowi za wygraną sprawę frankową. Jestem niesamowicie zadowolony z efektów współpracy. Sprawa była dla mnie bardzo stresująca, a kancelaria od samego początku profesjonalnie się mną zaopiekowała. Wszystko było tłumaczone w sposób jasny i zrozumiały, bez zbędnego prawniczego żargonu.

  1. Ana Sienicka ★★★★★

    Świetna kancelaria, doskonały kontakt z p. Tomaszem Baszczynem, pełen profesjonalizm. Niezwykle doceniam to, że Pan Tomasz (oraz inni pracownicy kancelarii) zawsze mieli czas na rozmowę i wyjaśnienie mi wszelkich wątpliwości. Sprawa przeciwko mBank-owi dot. kredytu indeksowanego w EUR zakończona sukcesem. Szczerze polecam! Ta kancelaria jest naprawdę świetna w tym, co robi:)

  2. Andrzej Vitek ★★★★★

    Serdecznie polecam Kancelarię Czarniak Baszczyn. Skorzystaliśmy z pomocy prawnej w sprawie przeciwko Bankowi PEKAO S.A. dot. kredytu denominowanego do CHF. Pan Mecenas to człowiek wielkiej kultury osobistej. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie na każdym etapie sprawy, doskonały kontakt. Nasza sprawa trwała 2 i pół roku i zakończyła się podpisaniem korzystnej ugody z bankiem. Dziękujemy!

  3. Marcin Koziarz ★★★★★

    Bardzo dobra Kancelaria. Doskonała współpraca i kontakt. Pomogli nam wygrać sprawę o zwrot środków związanych z opłatą likwidacyjną polisolokaty. Serdecznie polecam Kancelarię. Pozdrawiam

  1. Krzysztof Taudul ★★★★★

    Bardzo dobra Kancelaria. Pomogli mi wygrać sprawę o zwrot środków związanych z opłatą likwidacyjną polisolokaty Aegon. Serdecznie polecam Kancelarię do współpracy.

  2. Agnieszka Chmiel ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Kancelaria wygrała dla mnie sprawę w zakresie odzyskania środków z polisolokaty, kiedy to straciłam już nadzieję na odzyskanie moich oszczędności. Polecam Kancelarię.

  3. Michał Polok ★★★★★

    Z Kancelarią Czarniak Baszczyn współpracuję od 6 lat.Pomyślnie zakończyło się kilka spraw, różnych tematycznie ale najważniejsza to wygrana z Millennium Bank , która dotyczyła kredytów indeksowanych do CHF, zawarta w 2005 roku.Ostatecznie po ponad 4 latach zapadł wyrok w SA w K-cach,w którym Sąd Apelacyjny unieważnił w całości obie umowy,zasądził od banku zwrot prawie 59 tys pln nadpłat, nakazał zwrot kosztów sądowych i oddalił apelację. Sygn. akt I ACa 831/18 Sąd Apelacyjny w K-cach, I Wydział Cywilny , wyrok z dnia 17 Lipca 2020 r. Przez cały okres współpracy doskonały kontakt i współpraca.Wiedza o tematyce godna najwyższej oceny a dodatkowo niezwykła aktywność w śledzeniu tematyki i wielka znajomość orzecznictwa w tym temacie w całej Polsce, spraw z różnymi bankami, różnymi umowami co umożliwiło na każdym etapie sprawy wnoszenie kolejnych argumentów, co w ostateczności doprowadziło do w/w orzecznictwa SA.Bardzo dziękuję tym Prawnikom- przez DUŻE P ! i polecam usługi tej kancelarii.Michał Polok Mikołów

  1. Sabina Kapera ★★★★★

    Pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy, świetne prowadzenie sprawy przez Pana Pawła. Dodatkowo miła osobowość, dzięki czemu nawet debiut na sali rozpraw nie jest straszny:) Sprawa dotyczyła polisolokaty z Vienna Life (skandia), zakończona sukcesem. Serdecznie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Czarniak Baszczyn Kancelaria Prawna s.c.?

Czarniak Baszczyn Kancelaria Prawna s.c. znajduje się przy Solna 1, Podgórze, 30-527 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Czarniak Baszczyn Kancelaria Prawna s.c.?

Można skontaktować się z Czarniak Baszczyn Kancelaria Prawna s.c. pod numerem +48 792 966 922

Jak można dotrzeć do Czarniak Baszczyn Kancelaria Prawna s.c.?

Do Czarniak Baszczyn Kancelaria Prawna s.c. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements