Opinie

  1. Oskar Langkamer ★☆☆☆☆

    Po prostu debile nie polecam

  2. Zdzisław Wojtas ★☆☆☆☆

    Dzień dobry w Rzeszowie w jednym z Państwa obiektów miała dość nie przyjemna sytuacja poniżania oraz obrażania pracownika Waszej firmy pani koordynator po wywiadzie z pracownikiem imię tudzież Pani Sylwii Kozak zachowanie było naganne wszystko dzialo się na oczach klientów jest oczywiście filmik z tego zdarzenia nie można przyzwalać na takie zachowanie zważając, iż są to ludzie niepelnosprawni więc nie zamierzam tego tak zostawić.

  3. Mikołaj Podlasiński ★☆☆☆☆

    Kazdemu kto chce się tu zatrudnić - stanowczo to odradzam. Zatrudnienie przez jakieś śmieszne agencje pracy. Jesteś na telefon - nie wiesz czy pracujesz. Wypłata za 3 miesiące. Przez dwa zarobisz 3k. Wywiozą Cię gdzieś za Trójmiasto na sprzątanie a z powrotem radź sobie sam. Żadnych zwrotów kosztów podróży. Umowy o dzieło sporządzone w taki sposób że otrzymanie wypłaty jest cudem. Znam ludzi którzy mieli nieprzyjemność tam pracować i niestety właśnie tak to jest. Przestroga dla młodych - żadne agencje pracy, przytną na was, wykorzystają, naplują, wyrzucą. Nikt tam o nic nie dba, a do roboty też brane naiwne dzieciaki szukające pierwszej roboty, które o sprzątaniu wiedzą tylko tyle co podpatrzyli od rodzicow. No to ja robię copy paste teraz wszędzie gdzie tylko coś można o was powiedzieć kochani ;)

  1. Martyna ★☆☆☆☆

    Na umowę o pracę nie ma co liczyć w tej firmie. Umowa zlecenie nie jest wysyłana na czas, przez co pracownik pracuje na czarno. Nie można zachorować, bo jeśli ktoś znajdzie się na L4, jest zastępowany nową osobą. Oszczędność = wyzysk. Kierowniczka regionu warszawskiego jest bardzo niemiła. Traktuje zespół lekceważąco. Osoby, które pracują sprzątając, zasługują na szacunek, jak każdy inny człowiek. Mam nadzieję, że kiedyś to Pani zrozumie.

  2. Kamil Siemiński ★☆☆☆☆

    Pracowałem tam i odradzam. Kierownik ciągle nie obecny wypłat brak. Samowolka się dzieje. Czekam za wypłata a wypłaty niema. Firma Oszustów i złodzieji

  3. Radosław Wojciech Rypinski ★☆☆☆☆

    Pracowalem dla nich. Firma porażka. Kierownictwo o H rozbic. Do tej pory czekam za wynagrodzeniem ktore zostalo zablokowane bo niby uszkodzilem rure od maszyny HAKO dodam ze rura warta niecale 30zlotych. Kierownik wali w H...a unikajac kontaktu.

  1. Shadow 1906 ★☆☆☆☆

    Aby uzyskać wypłatę trzeba czekać 2 miesiące nie dość że człowiek tyra tyle czasu to jeszcze dostanie pieniądze w ostatnim dniu miesiąca żenada.... Absolutnie nie polecam!

  2. Grzegorz Klich ★★★★★

    Bardzo przyjemni ludzie, pozdrawiam Panią Dominikę, Panią Magdę, Panią Natalię i Pana Adriana :)

  3. Olga Shkatula ★★★★★

    Duże mile biurze, dobra lokalizacja

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres CLARO Sp. z o.o.?

CLARO Sp. z o.o. znajduje się przy Zamknięta 10, Podgórze, 30-554 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do CLARO Sp. z o.o.?

Można skontaktować się z CLARO Sp. z o.o. pod numerem +48 122 640 000

Jak można dotrzeć do CLARO Sp. z o.o.?

Do CLARO Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements