Po prostu debile nie polecam
Opinie
-
Oskar Langkamer ★☆☆☆☆
-
Zdzisław Wojtas ★☆☆☆☆
Dzień dobry w Rzeszowie w jednym z Państwa obiektów miała dość nie przyjemna sytuacja poniżania oraz obrażania pracownika Waszej firmy pani koordynator po wywiadzie z pracownikiem imię tudzież Pani Sylwii Kozak zachowanie było naganne wszystko dzialo się na oczach klientów jest oczywiście filmik z tego zdarzenia nie można przyzwalać na takie zachowanie zważając, iż są to ludzie niepelnosprawni więc nie zamierzam tego tak zostawić.
-
Mikołaj Podlasiński ★☆☆☆☆
Kazdemu kto chce się tu zatrudnić - stanowczo to odradzam. Zatrudnienie przez jakieś śmieszne agencje pracy. Jesteś na telefon - nie wiesz czy pracujesz. Wypłata za 3 miesiące. Przez dwa zarobisz 3k. Wywiozą Cię gdzieś za Trójmiasto na sprzątanie a z powrotem radź sobie sam. Żadnych zwrotów kosztów podróży. Umowy o dzieło sporządzone w taki sposób że otrzymanie wypłaty jest cudem. Znam ludzi którzy mieli nieprzyjemność tam pracować i niestety właśnie tak to jest. Przestroga dla młodych - żadne agencje pracy, przytną na was, wykorzystają, naplują, wyrzucą. Nikt tam o nic nie dba, a do roboty też brane naiwne dzieciaki szukające pierwszej roboty, które o sprzątaniu wiedzą tylko tyle co podpatrzyli od rodzicow. No to ja robię copy paste teraz wszędzie gdzie tylko coś można o was powiedzieć kochani ;)
-
Martyna ★☆☆☆☆
Na umowę o pracę nie ma co liczyć w tej firmie. Umowa zlecenie nie jest wysyłana na czas, przez co pracownik pracuje na czarno. Nie można zachorować, bo jeśli ktoś znajdzie się na L4, jest zastępowany nową osobą. Oszczędność = wyzysk. Kierowniczka regionu warszawskiego jest bardzo niemiła. Traktuje zespół lekceważąco. Osoby, które pracują sprzątając, zasługują na szacunek, jak każdy inny człowiek. Mam nadzieję, że kiedyś to Pani zrozumie.
-
Kamil Siemiński ★☆☆☆☆
Pracowałem tam i odradzam. Kierownik ciągle nie obecny wypłat brak. Samowolka się dzieje. Czekam za wypłata a wypłaty niema. Firma Oszustów i złodzieji
-
Radosław Wojciech Rypinski ★☆☆☆☆
Pracowalem dla nich. Firma porażka. Kierownictwo o H rozbic. Do tej pory czekam za wynagrodzeniem ktore zostalo zablokowane bo niby uszkodzilem rure od maszyny HAKO dodam ze rura warta niecale 30zlotych. Kierownik wali w H...a unikajac kontaktu.
-
Shadow 1906 ★☆☆☆☆
Aby uzyskać wypłatę trzeba czekać 2 miesiące nie dość że człowiek tyra tyle czasu to jeszcze dostanie pieniądze w ostatnim dniu miesiąca żenada.... Absolutnie nie polecam!
-
Grzegorz Klich ★★★★★
Bardzo przyjemni ludzie, pozdrawiam Panią Dominikę, Panią Magdę, Panią Natalię i Pana Adriana :)
-
Olga Shkatula ★★★★★
Duże mile biurze, dobra lokalizacja
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres CLARO Sp. z o.o.?
CLARO Sp. z o.o. znajduje się przy Zamknięta 10, Podgórze, 30-554 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do CLARO Sp. z o.o.?
Można skontaktować się z CLARO Sp. z o.o. pod numerem +48 122 640 000
Jak można dotrzeć do CLARO Sp. z o.o.?
Do CLARO Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku