Nie ma lepszego mechanika. Uczciwie doradzi, nie naciąga na dodatkowy niepotrzebne koszty. Podchodzi do każdej sytuacji najpierw jako człowiek, a później jako specjalista. Wszystkim polecam pana Michała.
Opinie
-
TRO_Bib ★★★★★
-
II III III II ★★★★★
Naprawdę ogarnięty mechanik. Mam dwie lewe ręce do mechaniki jednakże motoryzacja to moje hobby , także jestem przeczulony na " fuszerkę "ze strony mechanikow. U Pana Michała wszystko jest tak jak powinno. Wyjaśnia i pokazuje co zostało zrobione. Nie naciąga na dodatkową robotę a co za tym idzie koszty. Doradza. Co ważne: w aucie pozostawiam porządek i czystość. Ceny bardzo w porządku. Z kontaktem nie ma najmniejszego problemu. Informuje ,gdy wyskakują dodatkowe " kwiatki". Polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam b5 4x4
-
Dawid ★★★★★
Polecam ze względu na fakt że oprócz wiedzy, mają też chęci do szukania rozwiązań problemu. Doceniam fakt że nie generują nie potrzebnych kosztów, tylko rzetelnie informuję o niezbędnych do naprawy elementach. Należy też wspomnieć że nie dobija ceną usług. Zdecydowanie polecam!!
-
Krzysztof Sz. ★★★★★
Polecam - ceny przyzwoite a przede wszystkim Pan Michał jest fachowcem i profesjonalistą w swoim fachu co w dzisiejszych czasach jest coraz większą żadkością z racji tego że większość mechaników jest nastawiona tylko na swój zysk a nie na zadowolenie i spokój klienta. Z czystym sumieniem POLECAM.
-
Piotr Wójcik ★★★★★
Szybko sprawnie i na temat przywiozłem autko za parę godzin odebrałem sprawne. Profesjonalna obsługa i szybka diagnoza oraz dobra cena. Polecam
-
Renata Dąbek ★★★★★
Bardzo polecam! Szybka diagnoza i fachowa naprawa! Sympatyczny mechanik ;)
-
Szymon Budzyn ★★★★★
Pan Michał profesjonalista zna się na rzeczy . Serwisuje u niego od kilku lat Saaba 9-5 (nie każdy warsztat ogarnia tą markę) i Renault Clio 4 . . Zawsze doradzi i nigdy mnie nie naciągnął na nie potrzebne koszty. Jeśli szukasz uczciwego fachowca szczerze polecam 4 Kółka.
-
krzysztof kaminski ★★★★★
Trafiłem przypadkiem, jadąc do pracy przebiłem koło, sruby dokręcone tak że nie jestem w stanie odkrecic. Szukam w google i co sie okazuje 200 metrów gdzie stoje jest warsztat dzwonie mowie co sie stało i odrazu słysze ze nie ma mobilnego warsztatu ale to niedaleko od niego i w sumie moze podjechac i zobaczyć. Koło szybko odkrecone zapas załozony podjechalem na warsztat przebite koło załatane moge jechac do pracy lekko spozniony, ale dotarłem.Przy wymianie koła Pan Michał powiedział ze tarcze sa w tragicznym stanie, wiedzialem o tym ale jakos nigdy nie miałem czasu na to, stwierdzilem ze umowie sie na wymiane bo i tak mnie to nie minie. Zadowolony, szybko,konkretnie i przede wszystkim w miłej atmosferze Polecam w 100%
-
Orted Ceddi ★★★★★
Profesjonalna obsługa, przystępne ceny i miła atmosfera. Miałem problem, z którym nie poradzili sobie w znanej sieci warsztatów a tu od ręki załatwione. Polecam usługi tego warsztatu!
-
Permanent Makeup Artist ★★★★★
Szczerze polecam!! Mega profesjonalista, zna się na rzeczy. Wykonywałam naprawy małe i duże, np naprawa silnika, wymiana rozrządu, sprzęgła, oleju, klocków, drążek kierownicy i wiele innych. Praca zawsze wykonana na czas, w nagłych sytuacjach również można liczyć na pomoc. Rozsądne ceny i auto zawsze działało doskonale po serwisie. Polecam 10/10, a w dzisiejszych czasach naprawde nie łatwo o dobrego mechanika ;)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres 4 Kółka Michał Zabiegaj serwis samochodowy?
4 Kółka Michał Zabiegaj serwis samochodowy znajduje się przy Warszawska 149, 32-087 Bibice, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do 4 Kółka Michał Zabiegaj serwis samochodowy?
Można skontaktować się z 4 Kółka Michał Zabiegaj serwis samochodowy pod numerem +48 514 761 506
Jak można dotrzeć do 4 Kółka Michał Zabiegaj serwis samochodowy?
Do 4 Kółka Michał Zabiegaj serwis samochodowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku