Opinie

  1. Marta Pietrzyk ★★★★★

    Byłam na wizycie u doktor Ewy Kwiatkowskiej. Podejście do pacjenta bardzo profesjonalne. Pani Doktor wyjaśnia każda wątpliwość, cierpliwie odpowiada na pytania. Jest uważna. Jeśli potrzeba, wysyła na dostakowe badania. Przyjmuje punktualnie. Serdecznie polecam.

  2. Kate ★☆☆☆☆

    Co do lekarza ginekologa nie ma się czego przyczepić. Za to pani odbierająca telefon B.J. zachowanie nieuprzejme, skandaliczne!!! Wykrzykuje na pacjentów. Tacy ludzie nie powinni pracować w placówkach, gdzie obsługuje się ludzi. W szczególności chorych. Czy tam w ogóle zwraca na podstawowe standardy? To nie już nie PRL pani szanowna

  3. Magdalena ★★★★★

    Zrobiłam wszystkie potrzebne kobiece badania bez problemów, kolejek czy problemu z dodzwonieniem się. Panie położne super miłe, nie robią problemu ze zmianą terminu. Wszystko na czas, a zdarzyło się nawet przed czasem. Pani doktor Ewa Kwiatkowska, miła i skrupulatna.

  1. Angelika Zakrzewska ★★★★★

    Pani dr Kwiatkowska-Panek to najlepsza dr ginekolog u której byłam. Super podejście do kobiety i jej potrzeb. Profesjonalna pomoc medyczna i merytoryczna. Chłodzę do Pani doktor od 2-3lat i zawsze czuję się dobrze zaopiekowana. Chodzę na NFZ i terminy są różne od miesiąca do trzech miesięcy. W nagłej sytuacji nie miałam problemu z szybkim terminem na teleporadę. Co prawda na infolinię ciężko się dodzwonić ale warto.

  2. Paulina Okoń ★☆☆☆☆

    W przychodni nikt od kilku dni nie odbiera telefonu, Panie są nie miłe I nie uprzejme jeśli chodzi o jakie kolejek informację. Brak jakiego kolejek poszanowania dla człowieka. Nie polecam

  3. Kasia 0903 ★☆☆☆☆

    Bardzo nieuprzejma rozmowa przy telefonicznej rejestracji. Pani obrażona na cały świat, jakby tam za karę siedziała. Przy zapytaniu jaki dzień tygodnia wypada w podany przez nią termin oburzona kazała mi zaglądnąć do kalendarza a gdy grzecznie odpowiedziałam że oddzwonię bo nie mam pod ręką kalendarza to kazała mi się logować on line. Nie polecam i już tam nie oddzwonię

  1. Sabine Babiec ★★☆☆☆

    Niestety od ponad 6 tygodni próbuję się tam dodzwonić i ciągle albo nikt nie odbiera, ale aparatura zepsuta i nie wiadomo kiedy znowu będzie dostępna. Szkoda.

  2. Monika Rybak ★★★☆☆

    Dotrzeć do wejścia na Gemelli trudno winda piętro zaułki korytarze ale obsługa na miejscu miła i fachowa dr.Osmański konkretny ,skrupulatny i delikatny Polecam.

  3. Anna Master ★★★★☆

    Plusy: W tym miejscu przyjmuje bardzo dobry lekarz Ewa Kwiatkowska – Panek, umawianie wizyt online, potwierdzenie sms'em, recepty bez umawiania się. Minusy: Miejsce nie jest pierwszej świeżości, przydałby się remont i nowe sprzęty. Ciężko jest się dodzwonić w godzinach przed południowych, później jest już łatwiej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gemini Sp. z o.o.?

Gemini Sp. z o.o. znajduje się przy Olszańska 5, Grzegórzki, 31-513 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gemini Sp. z o.o.?

Można skontaktować się z Gemini Sp. z o.o. pod numerem +48 123 579 955

Jak można dotrzeć do Gemini Sp. z o.o.?

Do Gemini Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements