Opinie

  1. Agata Jaskólska ★★★★★

    Bardzo polecam! Bardzo miły i pomocny personel. Zabieg przebiegł sprawnie. Duże doświadczenie dr Andrzej Bałasz.

  2. Bella ★☆☆☆☆

    Zadzwoniłam 13:20 żeby umówić się na badanie. Centrum otwarte w piątki do 14:00. Pani na recepcji powiedziała że ma już wyłączony komputer i nie będzie go dla mnie włączać. Żenujące.

  3. Ola Koczwara ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z porady telefonicznej. Doktor miły, wszystko konkretnie i szybko załatwione. Duży plus za pomoc nawet w weekend. Serdecznie pozdrawiam.

  1. Lila Więdłocha ★★★★★

    Świetne miejsce! Zadzwoniłam w sprawie tabletek antykoncepcyjnych jeden sygnał telefon odebrany odrazu miła atmosfera i pomocny lekarz wysłuchał problemów z aktualnymi tabletkami i odrazu wystawił receptę na takie które już testowałam. Doradził abym poszła na badania i kontrolowała swoje samopoczucie podczas zmiany tabletek. Bardzo polecam!

  2. Kasia G ★★★★★

    Polecam serdecznie, dzisiaj kontaktowałam się z Doktorem telefonicznie, Doktor bardzo sympatyczny i uprzejmy zebrał krótki acz istotny wywiad stanu zdrowia, wszystko dokładnie i szczegółowo wytłumaczył. Pierwszy raz korzystałam z porady online i jestem w 100% zadowolona i sądzę że jeśli zajdzie potrzeba będę kontaktować się ponownie.

  3. Roksana Szymczyk ★★★★★

    Serdecznie polecam ! Wszystko przebieglo w miłej atmosferze. Pan doktor bardzo uprzejmy i wyrozumialy z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Z ogromnym profesjonalizmem i cierpliwością wszystko zostało mi wytłumaczone. Bardzo dziękuję !

  1. Zuzanna Machowska ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej placówki. Pacjentki poumawiane na jedną godzinę, brak prywatności (każdy w poczekalni wie jak się nazwa, za co płaci a nawet z czym przychodzi). Badanie przeprowadzone w trybie ekspresowym tak, że niestety nie ma się poczucia bycia zaopiekowanym. Poczułam się potraktowana tak jak na wizycie nieodpłatnej na NFZ, a zapłaciłam sporo. Cena usług absolutnie nie adekwatna do jakości.

  2. Justyna Dykas ★★★★★

    Doktor Bałasz prowadził moją ciążę w pierwszych miesiącach. Były pewne komplikacje, natomiast doktor pilnował by wszystko przebiegło pomyślnie. W międzyczasie było kilka punktów zapalnych jeśli chodzi o klinikę, natomiast nie były to rzeczy istotne, wobec fachowej pomocy którą otrzymałam. Na minus wysokie ceny leków, i czasem niemiła atmosfera na recepcji, a także brak wyjaśnienia pewnych kwestii które być może są oczywiste, natomiast dla mnie nie były. Mimo wszystko, z całego serca polecam klinikę i dziękuję.

  3. Iga W ★★★★★

    Serdecznie polecam przychodnie. Co prawda nie korzystałam z uslug placowki bezpośrednio jedynie wypozyczalam lampę do fototerapii dla Synka jednak jestem bardzo mile zaskoczona jakoscia uslug udzielonych telefonicznie. Pan doktor bardzo miły i wyrozumiały, chętnie służy radą i pomocą przy każdej rozmowie. Bardzo dziękujemy za pomoc :)

  1. Malgorzata Dobrowolska ★★★★★

    Z czystym sumieniem mogę polecić znakomitego lekarza dr Bałasza. Uczęszczam do doktora wiele lat, nawet sama nie wiem ile. Wspaniały lekarz, zawsze mi pomógł z czymkolwiek nie przyszłam do placówki. Ale również polecam obsługę panią Dorotę wspaniałą pielęgniarkę która zawsze doradzi, jest pomocna, mila, profesjonalna, jak przyjaciółka.Nie zgadzam się z opiniami pacjentek które narzekają w tej placówce na obsługę, widocznie krótko chodzą i nie wiem na czym są oparte ich spostrzeżenia. Ja uczęszczam wiele wiele lat, mogę ocenić placówkę kompleksowo za jakość obsługi, za profesjonalizm ginekologa na pewno polecę, zresztą zawsze polecam wszystkim, którzy szukają dobrego lekarza ginekologa. Owszem jest dużo pacjentek, ale to chyba właśnie świadczy o tym, ze trafilysmy do naprawdę dobrego lekarza, widzę że pacjentki narzekają też na cenę, proponuję, żeby udały się do państwowej służby zdrowia, tam na pewno zostaną obsłużone w profesjonalny sposób!!! Jest to nieeleganckie, że ocenia się doktora przez pryzmat pieniędzy, prywatna opieka zdrowotna kosztuje. Z pełną świadomością i z czystym sumieniem daje pięć gwiazdek dla pana doktora Bałasza, a także dla całej placówki i obsługi.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres NZOZ Arka?

NZOZ Arka znajduje się przy Królowej Jadwigi 15, Zwierzyniec, 30-202 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do NZOZ Arka?

Można skontaktować się z NZOZ Arka pod numerem +48 124 272 020

Jak można dotrzeć do NZOZ Arka?

Do NZOZ Arka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements