Witam, napiszę z perspektywy czasu opinie. Pan Doktor był jest i będzie rzeczowy. Przy naszym pierwszym dziecku byliśmy jeszcze w Ultramedica gdzie Pan Doktor wykonywał badania prenatalne. Wszystko wtedy było świetne i rzeczowe. Po 7 latach postaraliśmy się o drugie i moja żona znalazła Pana Doktora kolejny raz tym razem już we własnym gabinecie. Świetna obsługa, super wytłumaczony każdy ruch jak był wykonywany podczas badania i przed wszystkim super ciepłe podejście do Pacjenta. Byliśmy na dwóch badaniach prenatalnych, czeka nas jeszcze trzecie oczywiście również będzie u Pana Doktora. Naprawdę gabinet świetnie wyposażony, ciepła i miła atmosfera. To że wróciliśmy po tylu latach o czymś świadczy. Są zdjęcia na papierze, nagrania na pendrive i wszystko opisane na kartce oczywiście wydrukowane. Podejrzewam że będzie jeszcze trzecie dzieciątko i również będziemy umawiać się na wizytę u Doktora. Cena jest bardzo przyjazna. Gdyby było więcej też bym zapłacił za taką wiedzę doktora warto. Podsumowując bardzo ciepło polecam i zapraszam każdą przyszłą mamę i tatę na badanie bo po prostu zwyczajnie warto. Takich specjalistów poleca się z czystym sumieniem. Pozdrawiam i życzę Panie Doktorze samych sukcesów!.
Zdjęcia
Opinie
-
Mee Fiuu ★★★★★
-
Marta Szuran ★★★★★
Serdecznie polecam, współpraca z tym specjalistą jest na bardzo wysokim poziomie. Pan Doktor zawsze udziela jasnych i rzeczowych informacji, nigdy nie okazuje zniecierpliwienia, jest uprzejmy oraz profesjonalny. Gdy Pan Doktor prowadził moją ciążę czułam się zaopiekowana, miałam możliwość kontaktu o każdej porze, zawsze była odpowiedź - nie musiałam się niczym martwić. Zawdzięczam bardzo wiele Doktorowi, ponieważ nie bagatelizował symptomów i urodziłam zdrową córeczkę, pomimo komplikacji. Nigdy wcześniej się nie spotkałam z takim wspaniałym lekarzem!
-
Magda D ★★★★★
Doktor Łabiak to zarówno wspaniały specjalista jak i bardzo serdeczny człowiek. Prowadził moją pierwszą ciążę i bez wahania wróciłabym ponownie pod jego opiekę. W pełni oddany swojej pracy, wszystkie badania usg wykonuje z niebywałą starannością, odpowiada na wszelkie nurtujące pytania i kieruje na dodatkową diagnostykę w razie niejasnych wyników. Co więcej pan doktor jest bardzo ciepły i uprzejmy co sprzyja miłej atmosferze w jego gabinecie. Podzielam opinie innych, że można czuć się spokojnie i bezpiecznie będąc jego pacjentką oraz zawsze liczyć na wsparcie co szczególnie w czasie ciąży jest na wagę złota.
-
Natalia Kapera ★★★★★
Szczerze polecam Pana Doktora Łabiaka. Szczególnie cenie za Jego uprzejmość, zaangażowanie i wiedzę. Opieka w ciąży na najwyższym poziomie. Czuje, ze jestem w najlepszych rękach i mimo trudności wszystko będzie dobrze. Po 3 latach starań o dziecko, kosztownych badaniach i wielu wizytach u innych lekarzy, udało się dopiero z pomocą Pana Doktora. Wykazuje On ogromna empatię. Zleca potrzebne badania. Odpowiada na każde wątpliwości, telefony, maile czy SMSy. Podziwiam za taki stały i szybki kontakt z pacjentkami. Badania przeprowadzone bez pośpiechu i delikatnie. Pan Doktor przeprowadzał również badania prenatalne bardzo dokładnie i szczegółowo omawiając je. Jestem wdzięczna, ze trafiłam na tak cudownego lekarza z powołaniem. Polecam z całego serca! To lekarz do którego wraca się z przyjemnością.
-
Klaudia D ★★★★★
Doktor Tomasz prowadził moje dwie ciąże, za każdym razem czułam się w pełni spokojna i bezpieczna. Badania były przeprowadzane dokładnie i profesjonalnie, w razie najmniejszych podejrzeń byłam kierowana albo na dalszą diagnostykę, albo na częstsze kontrole. Zawsze mogłam liczyć na Doktora, nieważne, czy niestety było to w trakcie jego urlopu, czy dosłownie w środku nocy w trakcie porodu - Doktor Tomasz zawsze był pod telefonem (albo niezwłocznie oddzwaniał), cierpliwie wysłuchał wszelkich wątpliwości oraz potrafił trafnie doradzić na temat dalszego postępowania. Uważam, że dla pacjentki w ciąży, kiedy sytuacja nagle może się zmienić, poczucie spokoju i pełne zaufanie do lekarza, oraz możliwość kontaktu w sytuacjach kryzysowych są jednymi z najważniejszych rzeczy. Dlatego też kiedy wyjątkowo zdarzy się, że Doktor zerknie na telefon w trakcie wizyty, rozumiem to, bo wiem z własnego doświadczenia, że czasem sytuacja jest bardzo pilna. Również po porodzie Doktor Tomasz upewnił się, że wszystko w porządku z dzieckiem i ze mną. Serdecznie pozdrawiamy Pana Doktora, Klaudia z rodziną
-
Anna Puczkowska ★★★★★
Serdecznie polecam Pana Doktora, gdybym mogła to dałabym 10 gwiazdek. Trafiłam do niego z polecenia koleżanki, kiedy po usg we wczesnej, wyczekanej latami ciąży lekarz nastraszył mnie krwiakiem, którego nie było. Pan Doktor jest niezwykle profesjonalny, dokładny i cierpliwy, zawsze odpowiada na pytania i w razie potrzeby kieruje na konsultacje do innych specjalistów. Był w stanie uspokoić taką panikarę jak ja, a to niełatwe :) Badania zawsze przeprowadza w sposób jak najbardziej komfortowy dla pacjentki, woli 10 razy sprawdzić czy wszystko jest w porządku niż coś przeoczyć. Kiedy w 3 trymestrze pojawiły się u dziecka nieprawidłowe przepływy przez pępowinę, Doktor przez kilka kolejnych tygodni kazał pokazywać się na badania nawet co 2 dzień, by mieć pewność, że nic złego się nie dzieje. Wizyty te odbywały się w poradni i w gabinecie na Podkowińskiego i były nieodpłatne, więc trudno tu mówić o jakiejkolwiek chęci naciągnięcia pacjentki na dodatkowe koszty. Dodatkowo zawsze można się skontaktować telefonicznie jeśli coś się dzieje (nie tylko będąc w ciąży). W czasie pandemii Doktor bardzo dba o bezpieczeństwo pacjentek, zawsze odpowiednio zabezpieczony w kilka warstw ochronnych i maski z filtrami, środki były też dostępne dla pacjentek nawet jak było z nimi krucho na rynku. Na pewno będę dalej korzystać z wizyt u Doktora i kiedyś prowadzić u niego kolejne ciąże.
-
Katarzyna Wiszniewska ★★★★★
Do Pana Doktora trafiłam z polecenia moich koleżanek, których ciążę prowadził. Ja również zdecydowałam się, aby Pan Doktor był moim prowadzącym. Długo z mężem staraliśmy się o ciążę i zależało nam na dobrej opiece i na taką właśnie trafiliśmy. Pan Doktor jest bardzo dokładny niczego nie bagatelizuje, poświęca dużo uwagi pacjentce i odpowiada skrupulatnie na wszystkie pytania. Tydzień temu urodziła się nasza córeczka - jeszcze raz dziękujemy Panu Doktorowi za opiekę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Tomasz Łabiak?
Tomasz Łabiak znajduje się przy Władysława Podkowińskiego 4, Prądnik Biały, 31-321 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Tomasz Łabiak?
Można skontaktować się z Tomasz Łabiak pod numerem +48 664 062 050
Jak można dotrzeć do Tomasz Łabiak?
Do Tomasz Łabiak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku