Serdecznie polecam Panią Doktor Sylwię Korygę - Wszołek. Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciążę ze spokojem i indywidualnym podejściem. Zdecydowalam się na wybór gabinetu kierujac sie głównie opiniami i nie zawiodłam sie. To nie tylko profesjonalny lekarz ale symaptyczna i pełna empati osoba. Zawsze podczas wizyty poświęcała mi tyle czasu ile bylo potrzeba, dokładnie omawiając wyniki badań i poszczególne etapy ciąży i porodu. Każde spotkanie sprawiało ze z gabinetu wychodziłam ze spokojem i poczuciem ze wszystko jest w porzadku.
Zdjęcia
Opinie
-
Marzena ★★★★★
-
Basia Kwinta ★★★★★
Z serca polecam panią doktor Sylwię Korygę-Wszołek. Ogromną wiedzę i profesjonalizm łączy z empatią, ciepłem i pasją do tego co robi, a to rzadkość. Pani doktor prowadziła obie moje ciąże, za każdym razem czułam, że jestem w najlepszych rękach, a to wpływało na mój spokój i poczucie bezpieczeństwa. W trakcie wizyt nie ma rutyny czy pośpieszania, jest za to holistyczne podejście, serdeczny uśmiech i zaangażowanie. Oby takich medyków z powołania było jak najwięcej :).
-
Anna ★★★★★
Z całego serca mogę polecić każdej kobiecie Panią doktor. Rzadko można trafić na lekarza który jest tak rzetelny i profesjonalny a jednocześnie niesamowicie empatyczny i ciepły. Atmosfera w gabinecie zawsze jest bardzo sympatyczna. Pani doktor prowadziła moją ciążę i przez cały ten okres czułam się bardzo dobrze zaopiekowana. Zawsze poświęcała tyle czasu ile było potrzebne, cierpliwie odpowiadała na pytania i rozwiązywała każdy ewentualny problem. Świetne podejście Pani doktor poparte ogromną wiedzą działa wręcz uspokajająco na kobietę w tym szczególnym czasie jakim jest ciąża. Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna że trafiłam na Panią doktor Sylwię, która jest świetnym lekarzem ale też cudownym człowiekiem.
-
Barbara Łatkiewicz ★★★★★
Z całego serca chciałabym podziękować Pani doktor Sylwii za wspaniałą opiekę i pełen profesjonalizm podczas prowadzenia mojej ciąży. Od pierwszej wizyty w Specjalistycznym Gabinecie Położniczo-Ginekologicznym czułam, że trafiłam w najlepsze możliwe ręce. Pani doktor wykazywała się ogromną wiedzą, doświadczeniem i empatią. Każda wizyta przebiegała w spokojnej, życzliwej atmosferze – zawsze mogłam liczyć na szczegółowe wyjaśnienia, rozwianie wszelkich wątpliwości oraz pełne zaangażowanie. Dzięki opiece Pani doktor czułam się bezpieczna i spokojna na każdym etapie ciąży. To lekarz z prawdziwym powołaniem, któremu naprawdę zależy na dobru pacjentki. Z pełnym przekonaniem polecam Panią doktor Sylwię wszystkim kobietom szukającym profesjonalnej, a jednocześnie ciepłej i ludzkiej opieki medycznej.
-
Aleksandra ★★★★★
Z całego serca polecam panią dr Sylwię. Od wielu lat szukałam lekarza pokroju dr Sylwii, czyli lekarza który leczy, a nie umywa ręce od problemu. Mając olbrzymią torbiel (ponad 80% powierzchni jajnika było już zajęte), gdzie lekarze nie dawali szans na zajście w ciążę, nie chcieli podjąć prób leczenia i kierowali do szpitala na usunięcie torbieli (nie mówiąc przy tym, ze taka operacja zapewne zakończy się usunięciem jajnika, a planowałam pierwszą ciążę), dr Koryga zaproponowała kilka możliwości leczenia torbieli. Ani się obejrzałam i byłam w ciąży, którą pani doktor objęła opieką oraz wykonała cesarskie cięcie. Wiem, że nie mogłam trafić lepiej. Ogromna wiedza i doświadczenie pani doktor, zaangażowanie w wizytę oraz całokształt przypadku, poświęcenie czasu i uwagi bez ograniczeń, bardzo sprawna operacja cc z niedużą i bardzo ładnie zszytą raną, opieka w połogu - to i tak nie wszystko za co mogę polecić panią doktor. Takich lekarzy szuka się dzisiaj ze świecą.
-
Piotr Szypuła ★★★★★
Pani doktor Sylwia Koryga-Wszołek to wspaniały lekarz a przede wszystkim dobry i pomocny człowiek. Przychodzę tu z moją mamą która jest w podeszłym wieku i mama jest zawsze zadowolona z przebiegu badań. Pani doktor w sposób prosty i zrozumiały tłumaczy wszystko co wynika z badania. Zawsze kiedy czekam w poczekalni widzę zadowolone pacjentki. Przychodzi się na ustalony termin i wszystko jest ok.
-
Patrycja ★★★★★
Polecam Panią Doktor z całego serca ❤️ Świetny specjalista w swoim fachu! Prowadzi moją ciążę od samego początku i jestem baaardzo zadowolona. Wszystko świetnie i szczegółowo wyjaśnia, każde badanie jest szczegółowo omawiane i konsultowane. Niesamowite, indywidualne podejście, do każdej klientki. Naprawdę polecam każdej kobiecie ☺️
-
Iwona Marzena ★★★★★
POLECAM! Pani Doktor Sylwia Koryga - Wszołek prowadziła moją ciążę, trafiłam do niej z polecenia. Po wcześniejszych niepowodzeniach, z pomocą Pani Doktor udało mi się zostać mamą zdrowego dzidziusia. Pani Doktor jest świetnym lekarzem, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, ma w sobie dużo empatii i co dla mnie bardzo ważne czuje się u niej w gabinecie komfortowo. Pacjentowi poświęca dużo uwagi, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy i wyczerpująco odpowiada na pytania. Całą ciążę czułam się zaopiekowana i miałam poczucie, że jestem w rękach świetnego specjalisty, dzięki czemu byłam spokojniejsza. Cieszę się, że trafiłam na tak cudownego lekarza i człowieka.
-
Joanna Szurek ★★★★★
Doktor Sylwia Koryga-Wszołek prowadziła moją pierwszą ciążę. Przez cały ten czas czułam, że jestem pod najlepszą opieką. Pani Doktor każde badanie wykonuje bardzo szczegółowo. Wyjaśnia każdą kwestię, odpowiada na wszystkie zadane pytania, jest bardzo cierpliwa, empatyczna, niesamowicie pozytywna z rewelacyjnym nastawieniem do życia co również i mi zawsze się udziela :) Jestem przeszczęśliwa że mogłam prowadzić swoją ciąże u Pani Doktor, dla mnie jest najcudowniejszym lekarzem jakiego spotkałam!
-
Ola Drwal ★★★★★
Mogę śmiało powiedzieć, że to między innymi dzięki Pani doktor jestem matką dwójki cudownych chłopaków :) Nie tylko byłam pod świetną, profesjonalną opieką lekarską całą ciążę (która nie była łatwa bo od początku była narażona na powikłania), ale poza tym nastawienie Pani doktor, które mi się udzieliło, jej optymizm i zdrowe podejście do rzeczy sprawiły, że uwierzyłam, że wszystko będzie dobrze i sama również zmieniłam nastawienie. A psychika kobiety w ciąży jest niezwykle istotna i sama się o tym przekonałam. Zaufałam Pani Doktor od pierwszej wizyty i od początku wiedziałam, że lepiej wybrać nie mogłam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sylwia Koryga-Wszolek Praktyka Lekarska?
Sylwia Koryga-Wszolek Praktyka Lekarska znajduje się przy Grzegórzecka 67g, Grzegórzki, 31-532 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sylwia Koryga-Wszolek Praktyka Lekarska?
Można skontaktować się z Sylwia Koryga-Wszolek Praktyka Lekarska pod numerem +48 693 713 645
Jak można dotrzeć do Sylwia Koryga-Wszolek Praktyka Lekarska?
Do Sylwia Koryga-Wszolek Praktyka Lekarska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku