Opinie

  1. Iryna Trykoz ★☆☆☆☆

    Nie doświadczyłam kwalifikacji Pani doktor ponieważ Pani doktor przełożyła sama wizytę bez poprzedniego kontaktu i zapytania mnie czy mi pasuje nowy termin. Nie poważne podejście do czasu pacjentów

  2. Dagmara Gawęda ★☆☆☆☆

    Nie polecam ! Byłam na USG piersi i niestety badanie bardzo nie dokładne bez zbadania węzłów chłonnych pod pachą i obojczyków .. Wszystko tak na szybko bo kolejna pacjentka czeka w kolejce

  3. Julia Bedla ★☆☆☆☆

    W listopadzie 2020 roku założyłam u pani ginekolog wkładkę domaciczną. W listopadzie 2024 roku w szpitalu miałam wykonany zabieg usunięcia wkładki pod znieczuleniem ogólnym. Przyczyną tego zabiegu było to, że nitki zostały ucięte do długości 1,5 cm... Ginekolog nie mógł wyciągnąć wkladki bez znieczulenia nie przez ból, a przez to, że nie miał jak zahaczyć się o nitki. Polecam dwa razy pomyśleć zanim ktoś się zapisze do szanownej pani doktor, bo dla mnie wizyta u niej skończyła się bardzo nieprzyjemnie.

  1. rene gola ★★★★★

    Dzięki pani dr. Bobrzyńskiej Mam już syna 21l , dwie wizyty i zabieg laparoskopowy poł roku starań i był bardzo dobrze wspominam wizyt.

  2. Елена Дуплий ★☆☆☆☆

    Właśnie wyszłam z gabinetu i już bardzo żałuję, że poszłam do tego lekarza, żadne normalne badanie, 1 minuta badania nie jest jasna, wrażenie, że nie ma w ogóle doświadczenia, po ukraińskich lekarzach, ta pani doktor jest po prostu straszny. 220 zł za 1 minutę badania i tyle, bez badania gruczołów piersiowych, bez USG. I bardzo wątpię, czy wykonała prawidłową analizę cytologiczną.

  3. Olena Duplii ★☆☆☆☆

    Właśnie wyszłam z gabinetu i już bardzo żałuję, że poszłam do tego lekarza, żadne normalne badanie, 1 minuta badania nie jest jasna, wrażenie, że nie ma w ogóle doświadczenia, po ukraińskich lekarzach, ta pani doktor jest po prostu straszny. 220 zł za 1 minutę badania i tyle, bez badania gruczołów piersiowych, bez USG. I bardzo wątpię, czy wykonała prawidłową analizę cytologiczną.

  1. Omega Flowey ★★★★★

    Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, pani Monika skrupulatnie przeprowadziła badania i wyjaśniła mi wszystko co powinnam wiedzieć w związku z moim problemem. Zdecydowanie mogę polecić

  2. Wioletta M ★☆☆☆☆

    Najgorsza wizyta jaka doświadczyłam z ginekologiem! Badania odbyły się bez żelu, boleśnie!!! Wizyta trwała 5minut (gdzie 4minuty zajęło mi w przebieralni ubranie i rozebranie) Zapłaciłam 220zl. Nie polecam tej kliniki!!!

  3. magdalena czajkowska ★★★★★

    Pani Doktor jest bardzo profesjonalna oraz empatyczna. Ma świetne podejście do pacjenta oraz jest bardzo wyrozumiała i elastyczna - można umówić się na wizytę w nagłej sytuacji. Polecam miejsce dające poczucie bezpieczeństwa

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bobrzyńska Monika, dr nauk med.?

Bobrzyńska Monika, dr nauk med. znajduje się przy Szlak 20, Stare Miasto, 31-161 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bobrzyńska Monika, dr nauk med.?

Można skontaktować się z Bobrzyńska Monika, dr nauk med. pod numerem +48 126 344 032

Jak można dotrzeć do Bobrzyńska Monika, dr nauk med.?

Do Bobrzyńska Monika, dr nauk med. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements