Obsługa chętna do pomocy, polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Szymon Gołębiowski ★★★★★
-
Bronisław ★☆☆☆☆
Drogo, słaby wybór farb, obsługa nie zachęca, lepiej uderzyć do Obi…
-
Tomasz Królikowski ★★★★★
Polecam sklep - profesjonalna obsługa oraz farby wysokiej jakości Styline
-
slaw guz ★☆☆☆☆
Stare zakurzone dziadostwo, proponuję przeczytać w negatywnych opiniach od innych klientów to zwykła normalna codzienna praktyka tego "sklepu"
-
Sławomir Guzgan ★☆☆☆☆
Firma sprzedaję zaschnięte farby !!! Brak możliwości zwrotu pieniędzy za wadliwe gluty które sprzedają!!! Sprawa zgłoszona na policję OSZUST JAKICH MAŁO
-
Błażej Kukliński ★★★★★
Od lat wierny klient. Najlepsze miejsce tego typu w Krakowie.
-
Andrzej Chachxźxźx ★★★★★
Na lakiernictwie nie znam się wcale, więc chętnie korzystam z fachowej porady, jaką tu mogę uzyskać przy zakupach. Produkty dobrej jakości i ceny (chyba) normalne. (Auto wygląda lepiej a w portfelu dziury nie ma)
-
Przemysław Różeński ★★★★★
Rewelacyjna obsługa - dobór lakierów z mieszalnika - bardzo duże doświadczenia oraz profesjonalny sprzęt. Można by rzec, że o kolorach rozmawia się przez telefon z tą firmą. Polecam - korzystam z usług firmowo ale również hobbistycznie. Pozdrawiam.
-
Darek Kowalski ★★★★☆
Od lat odwiedzam to miejsce w przypadku dokonywania remontów mieszkania,obsługa profesjonalna i miła(nie dotyczy wszystkich pracowników),w miarę długi czas oczekiwania,większość klientów to stali klienci co skutkuje zbędnymi rozmowami z obsługą i wydłuża jej czas.Ostatnim razem dorabiałem lakier do samochodu,uprzednio zapytałem o cenę,lakier dorobiono bardzo szybko(na drugi dzień rano był do odbioru),sprzedawca poinformował mnie,że będzie odrobinę drożej niż powiedział podczas zamówienia ponieważ wymagał domieszki jakiegoś specjalnego składnika.Podczas zamawiania podałem kod lakieru,angielską nazwę,markę samochodu i klapkę wlewu paliwa,powinienem od razu otrzymać cenę tego lakieru ponieważ nie musiałem dorabiać go akurat w tym miejscu gdyby mi nie odpowiadała,informacji było tak wiele,że prawdziwy profesjonalista powinien wiedzieć,że to perła i jest droższy od Metallica.Cena jak to określił sprzedawca odrobinę większa okazała się być większa prawie 150 zł.(dużo muszą tam zarabiać sprzedawcy skoro taka kwota to odrobina.Podsumowując dalej będę robił w tym sklepie zakupy,będę dalej go polecał znajomym ponieważ zawsze byłem zadowolony pomimo wysokich cen,ale jeśli chodzi o ostatnie zamówienie jestem rozczarowany ponieważ czuję się w pewnym sensie oszukany .Trzeba od razu podać cenę faktyczną a nie stawiać kogoś później przed faktem dokonanym,mogłem zamówić tego lakieru mniej ale właśnie że względu na atrakcyjną cenę zamówiłem więcej.Midnight Sky Forda to Midnight Sky Forda i każdy zajmujący się na codzień dorabianiem lakierów samochodowych powinien doskonale orientować się w składnikach a co za tym idzie w cenie.Nie mam żalu ani pretensji,że cena jest taka a nie inna,chodzi mi tylko o zasady.Bez względu na ten drobny incydent sklep szczerze polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sklep Lakierniczy Auto-Renolak?
Sklep Lakierniczy Auto-Renolak znajduje się przy Osiedle Kombatantów 7E, Mistrzejowice, 31-630 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sklep Lakierniczy Auto-Renolak?
Można skontaktować się z Sklep Lakierniczy Auto-Renolak pod numerem +48 126 415 613
Jak można dotrzeć do Sklep Lakierniczy Auto-Renolak?
Do Sklep Lakierniczy Auto-Renolak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku