Pod prysznicami w szatni męskiej powinny być przegrody z zasłonkami. Z racji tego iż nie ma szatni rodzinnych chodzę tam z córkami, a niektórzy Panowie nie wiedzą jak się zachować przy dzieciach. 3 gwiazdki zostawiam ze względu na miłą obsługę i porządek na basenie. Jak pojawią się przegrody zmienię na 5 gwiazdek
Zdjęcia
Opinie
-
Artur Mrzygłód ★★★☆☆
-
Anna Anna ★★★★☆
Bardzo miła i pomocna obsługa. Czystość, nooo lekko do poprawy. W wodzie mimo czepków i tak pływające włosy, więc sens ich posiadania jest dla mnie niezrozumiała.
-
Daria Domaradzka-Guzik ★★★★☆
Ośrodek nie należy do najnowszych. Basen sportowy dla pływających w porządku. Widać ratowników, pilnują. Jasne, że zawsze chciałoby się mieć tor wyłącznie dla siebie, ale rozumiem zainteresowanie :) Do tego mały basen i strefa relaksu, a w niej jacuzzi .. Szkoda, że mało bąbelków. Świetne 3 dysze wodne do masażu, co prawda włączane na życzenie przez ratowników, ale nigdy nie zauwazylam by był z tym problem. Prysznice w szatniach trochę z czasów PRLu, kotary wiszące, stara armatura, brak mydeł. Da się wytrwać. Każda inwestycja w to miejsce byłaby wartosciowa, niemniej lubię i wracam chętnie.
-
ͶN ★★★★☆
*Szatnia: wieszaki z których każdy może ściągnąć co chce. Obuwie zostawiamy w skrytce na klucz. *Szatnia basenowa: okej, ale w natryskach tylko jeden pojemnik z mydłem. Niestety, trafiłam na dni, gdy mydła w ogóle nie było. *Sauna sucha: spoko, ale od jakiegoś czasu (kilka tygodni na pewno) potrafi się wyłączyć i trzeba wtedy szukać ratownika, aby z powrotem ją włączył. Ten fakt to duży minus. *Prysznice przy saunach: to dosłownie prysznice z klasyczną słuchawką i kotarą z obleśnego (widać starość i wychodzą zielonkawe plamy) materiału. Do tego odpływ jest jeden, a prysznice dwa, co powoduje, że cała woda (i niewiadomo co jeszcze) spływa z kabiny obok w nasze nogi. *Jacuzzi: spore, ale dysze rozmieszczone (losowo?) w nierównomiernych punktach. Trzeba dobrze usiąść, żeby załapać się na więcej niż jeden punkt na ciele. *Reszta jest na plus.
-
Blue Orange ★★★★★
Lokalny basen, idealny do pływania czy relaksu w cieplejszym basenie rekraacyjnym. Jest jacuzzi, sauna, i mała zjeżdżalnia.
-
Kolarstwo Szosowe i MTB ★★★★★
Basen jak najbardziej na TAK. Wśród komentujących są malkontenci którym nie podoba się to że jest szkółka pływacka. Lepsze to niż chodzenie po blokowiskach bez celu. Ludzie, młodzież trzeba czymś zająć. Chyba że chcecie aby siedzieli non stop z telefonami w ręku. Polecam basen, a w sobotę i niedzielę od 6:00 jest pusto, tylko kto o takiej godzinie wstanie?
-
Krzysztof Sigmundzik ★★★☆☆
Miejsce do pływania super, obsługa super bez zastrzeżeń, jest wszystko co można wymagać od małego obiektu. Jedyne zastrzeżenia mam do strefy rekreacyjnej, jacuzzi mogło by mieć kilka stopni więcej i niestety ma słabe bąbelki i jeżeli basen już chce oszczędzać na wyłączaniu masaży gdy są nie używane to mogło by zrobić opcje żeby dało się je samemu włączyć jak na innych nowocześniejszych basenach. Minus/zmiane który też zauważyłem to że wychodząc z szatni przy suszarkach brakuje miejsca żeby na chwilę usiąść i wysuszyć włosy, brakuje jakiejkolwiek ławki dla osoby niepełnosprawnej w tym miejscu.
-
tom duf ★★★☆☆
Zawsze się zastanawiam czy jak nie działa jacuzzi i spora część torów jest niedostępna gdyż wynajęta jest szkole pływania to cena za usługę nie powinna być niższa? Generalnie jak wszystko działa i nie ma szkół pływackich to jest ok. Sauny są ale miłośników filcowych czapek raczej nie zadowolą. Uważać należy na parkingu gdyż mamy z dziećmi przyjeżdżające na trening są jakby w amoku i zdarzają się otarcia :):)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Aqua Plant?
Aqua Plant znajduje się przy Konstytucji 3 Maja 22, Centrum, 43-190 Mikołów, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Aqua Plant?
Można skontaktować się z Aqua Plant pod numerem +48 327 797 011
Jak można dotrzeć do Aqua Plant?
Do Aqua Plant można dotrzeć, korzystając z poniższego linku