Niestety, jestem bardzo rozczarowana jakością usługi wymiany opon w tym serwisie. W poprzednim sezonie wymieniałam opony z letnich na zimowe, jednak już następnego dnia podczas jazdy wyraźnie odczuwalne były drgania kierownicy (wcześniej samochód przejechał kilka ulic obok z wulkanizacji do domu). Niestety mimo kilkukrotnych prób (było tuż po godzinie 17:00), nikt nie odbierał telefonu. W związku z tym musiałam udać się do innego warsztatu, gdzie potwierdzono, że opony nie były w ogóle wyważone co pokazano mi bezpośrednio na monitorze maszyny. W efekcie byłam zmuszona ponownie wyważyć opony w innym miejscu, co wiązało się z dodatkowymi kosztami. Serwis nie poczuwał się do odpowiedzialności ani zwrotu poniesionych kosztów a sama sytuacja była oparta na aroganckim i lekceważącym zachowaniu właściciela. Brak rzetelności, niedbałość o podstawowe czynności serwisowe oraz brak reakcji na zgłoszenie problemu. Zdecydowanie nie polecam. Odpowiedź: Z całą pewnością sytuacja miała miejsce właśnie w Państwa serwisie. Pamiętam to bardzo dobrze, ponieważ wróciłam do Państwa z informacją o problemie oraz propozycją zwrotu poniesionych przeze mnie kosztów ponownego wyważenia opon w innym warsztacie. Niestety spotkałam się wtedy z brakiem chęci pomocy i całkowitym zaprzeczeniem popełnienia błędu. To, że przez lata nie pojawiły się inne negatywne opinie nie oznacza, że taka sytuacja nie mogła zdarzyć się również Państwu. Każdemu może przytrafić się błąd. Problemem było jednak nie samo niedopatrzenie, lecz późniejszy brak reakcji i odpowiedzialności za usługę.
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina K ★☆☆☆☆
-
Karolina Heliasz ★★★★★
Korzystam z usług Pana Andrzeja od lat i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze na czas, zawsze pomocny, zawsze profesjonalny. Zna się na swojej pracy. Mam pełne zaufanie w kwestii bezpieczeństwa jazdy na zamontowanych przez niego oponach. Dziękuję i do zobaczenia! :)
-
Michał Wodziański ★★★★★
Bardzo profesjonalne podejście zarówno do klienta, jak i do samochodu. Nie wiem, jak wygląda obsługa przy tańszych modelach, ale w przypadku klasy S W222 naprawdę się postarali. Miła i profesjonalna atmosfera.
-
Mateusz S ★★☆☆☆
Miałem zapisane dwa auta na 11 i 12. Z pierwszym autem na miejscu bylem 11:01. Wyrobili się do do 11:45 ( w sumie dość długo), zdają mi auto, mówię że będę za 20 minut z kolejnym. Spoko spoko. Przyjeżdżam 12:05, inne auto już na podnośniku i mówia że się spóźniłem, to muszę poczekać 30 minut. Nie chcą patrzeć w ścianę podjechałem do Lidla na przeciwko. O 12:30 na miejscu zajechałem przed podnośnik, wyjąłem opony i czekam. Mija 5 minut, więc podszedłem zapytać czy działamy. Prawdopodobnie właściciel wyleciał do mnie z wiązanka słów powszechnie uznawanych za obraźliwe. Nie mając innych możliwości terminu wymiany opon stwierdziłem że naprzepraszam się i pójdę na ugodę karmiąc ego wulkanizatora, natomiast nie miało to nic wspólnego z dobrym podejściem do klienta. Dwie gwiazdki bo umieją wymieniać opony. Minus jedna gwiazdka za każde przekleństwo które poleciało w moim kierunku.
-
HouDUB ★★★★★
Profesjonalna obsługa! Nic dodać nic ująć. Polecam
-
Grzegorz Nowak ★★★★★
Chciałem podzielić się z państwem opinią,według mnie bardzo profesjonalna wulkanizacja,wszystko wykonane perfekcyjnie,fantastyczna lokalizacja,można śmiało iść na zakupy do Lidla,a później odebrać już gotowe auto,panowie bardzo mili i pomocni,fachowo wszystko doradzili,możliwość również kupienia opon,usługa przechowania opon również na plus za naprawdę niską cenę,z czystym sumieniem najlepszy zakład w Niepołomicach.
-
Krzysztof Raczyński ★★★★★
Z uśmiechem, profesjonalnie i fachowo. Panowie pomogli z kołem w którym uszkodzony wentyl spowodował utratę powietrza podczas jazdy. Skrupulatnie również sprawdzili stan pozostałych kół czy są w dobrej kondycji. Mocno polecam a po świętach wielkanocnych przyjeżdżam z drugim autem na zmianę opon.
-
Dawid Cioch ★★★★★
Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Dbałość o szczegóły przy pracy. Zdecydowanie polecam.
-
Nan Nan ★★★★★
Profesjonalna , miła i szybka obsługa. Ciężko jest trafić na taką w naszym kraju. Z czystym sumieniem mogę polecić serwis Pana Andrzeja. Ceny bardzo konkurencyjne. Pozdrawiam przy okazji.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto Wulkanizacja?
Auto Wulkanizacja znajduje się przy Płaszowska 12a, 32-005 Niepołomice, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto Wulkanizacja?
Można skontaktować się z Auto Wulkanizacja pod numerem +48 797 244 447
Jak można dotrzeć do Auto Wulkanizacja?
Do Auto Wulkanizacja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku