Opinie

  1. Ewa ★★★★☆

    Sauna. Po kapitalnym remoncie. Ładna, piękna, czysta, dopieszczona. Zachęca do częstego korzystania. Jest bowiem z czego: fińska, ziołowa,na podczerwień. Tężnia solankowa, leżaki, krzesełka, balia z zimną wodą, wiadro. Wydawać mogłoby się, idealnie. Czego mi brakuje? Haczyków na ręczniki/szlafroki. Dlaczego nie ma ich więcej? Jestem zmuszona kłaść je na leżaki,zajmując przy tym miejsce osobom chcącym usiąść. Tylko tyle i aż tyle... Kto montował deszczownicę pod prysznicem był chyba mężczyzną. Umycie długich damskich włosów to nic komfortowego zwłaszcza, że woda leci przez kilka sekund po czym trzeba wcisnąć ponownie guzik. Zwykła słuchawka prysznicowa naprawdę potrafi ułatwić korzystanie z prysznica.... W saunie ziołowej brakuje chłodniczka-niestety łatwo się poślizgnąć na posadzce.... Trzeba uważać schodząc. A czego brakuje mi najbardziej? Drugiej bali z zimną wodą. Bardzo często ludzie stoją w kolejce i czekają aż osoba korzystająca wyjdzie. Ja osobiście lubię dłużej schładzać się w ziemnej wodzie i jest mi bardzo niezręcznie, kiedy widzę ludzi czekających na moje wyjście... Mam nadzieję że mój komentarz zostanie przeczytany przez osobę zarządzającą i przynajmniej te haczyki zostaną umieszczone na ścianach. No i chodniczek.

  2. Tadeusz D. ★★★★★

    Bardzo dobry obiekt wodny. Mimo dużego obłożenia w basenie sportowym można skorzystać z jacuzzi czy tunelu z natryskami a potem grota solna i zjeżdżalnia na koniec. Ogólnie czysto.

  3. Grzegorz Wojtyczka ★★★☆☆

    Chodze i polecam, ale uwaga zarzadzający potrafią zmienić grafik korzystania z torów w środku miesiaca, a nawet tygodnia. Nawet pani kasjerki były zaskoczone, gdy dowiadywały sie o zmianie od klientów i przegladały nowy grafik. Współczuje paniom na kasie, ale zmiany powinny byc dokonywane z początkiem miesiąca, a nie w trakcie. Klienci nie po to znajdują czas w środku dnia żeby patrzeć na zajety basen i czekać na wolne tory, chyba że panstwo zamiast klientów chcą tylko szkoły obsługiwać. To prosze to napisać. 1 gwiazda dla zarządzających a 5 dla basenu i obsługi. Dlatego razem 3 gwiazdki

  1. Dominika ★★★☆☆

    Basen ogólnie super , czysto, miła obsługa ale niestety za mało torów do pływania dla osób z zewnątrz . Zazwyczaj patrzę na grafik ile jest wolnych torów bo większość jest zazwyczaj zajęta przez szkoły … no i okej są dwa po czym niestety inna grupa nie wpisana w grafik wchodzi na basen i zero torów dla pływania dla osób prywatnych . No trochę szkoda .. bo w połowie pływania kilka osób musiało przerwać swój trening

  2. Grzegorz D. ★☆☆☆☆

    W sobotę, w godzinach przedpołudniowych nie warto jechać na basen. Wszystkie tory do pływania zajęte przez szkółki. Brodzik - również tylko połowa zajęta. Powinna być informacja odnośnie takiej sytuacji przy kasie. Przy szafkach na obuwie, przy holu głównym, po remoncie nie można nigdzie usiąść by założyć obuwie. Ogólnie zmiany na gorsze. O ile zawsze jeździłem wraz z rodziną na ten basen, nie musiałem niczego sprawdzać na stronie internetowej. Jeśli mowa o miejscach przy szafkach, to ich nie ma. Są pod oknami, w odległości kilku metrów na których i tak przesiadywali oczekujący rodzice/dziadkowie. Pod samymi szafkami nie ma. Tak nie był przed remontem. Ogólnie, powinna być informacja od kasjerki że nie ma wolnych miejsc.

  3. A D ★★★☆☆

    Basen czysty, duzy parking, ale w sobote z samego rana klima wlaczona na zimny nawiew (temperatura mocno odczuwalna w okolicy slupkow do skakania) wiec przeziebienie wjechalo. Ogolnie basen jest w porzadku, szatnie przestronne, duzo miejsca do przebrania, toalety czyste. Moglby byc dostepny kosz z deskami/makaronami dla plywajacych i strefa suszenia wlosow juz za bramkami do placenia

  1. Bartłomiej Surowiak ★☆☆☆☆

    Zostaliśmy źle poinformowani przez obsługę odnośnie sposobu rozliczania pobytu na basenie w zakresie karty Multisport. Wykupując bilet otrzymaliśmy informację, że jeżeli przekroczymy czas pobytu, to zostanie to rozliczone przy wyjściu za pomocą karty Multisport. Już po zakupie biletu 2 razy upewniałem się, czy nie powinienem wyjść po godzinie z basenu i odbić się ponownie. Dowiedziałem się, że nie ma takiej potrzeby, dopiero przy wyjściu z basenu niedopłata zostanie uregulowana Multisportem. Opuszczając basen pojawiła się oczywiście niedopłata, którą jak się okazało nie dało się uregulować Multisportem. Na odchodne dowiedziałem się, że powinienem przed przyjściem na basen przeczytać regulamin. Co do samego basenu i atrakcji to wszystko na dobrym poziomie. Ciekawe pomieszczenie z biczami wodnymi praktycznie na każdą partię ciała. Szkoda, że obraz ten został zatarty przez profesjonalną obsługę.

  2. Marzena Lanuszny ★★★★★

    Pływalnie godna polecenia a w szczególności Szkoła pływania Wodnik. Moja córka od połowy września raz w tygodniu chodzi i jest bardzo zadowolona. Widać postępy, super insrukorzy. Polecamy!!!

  3. Jaro Ded ★★★★★

    Duży parking, można wjechać windą do kasy na piętro. Cena ogólnie trochę za wysoka w stosunku do ilości atrakcji. Woda w jacuzzi ciepła 35°, są cztery wanny jacuzzi, dwie ze słodką wodą i dwie ze słoną wodą. Trzeba zgłaszać ratownikowi żeby włączał niektóre atrakcje. W brodziku dla dzieci długo wszystkie bąbelki były wyłączone. Zjeżdżalnia jest ok. Tylko dwa leżaki na terenie basenu, przydałaby się taka strefa z leżakami. Jest grota solna. Jest tunel z biczami i masażami wodnymi- super. Ogólnie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pływalnia Wodnik?

Pływalnia Wodnik znajduje się przy Gliwicka 11b, 44-177 Paniówki, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pływalnia Wodnik?

Można skontaktować się z Pływalnia Wodnik pod numerem +48 324 400 470

Jak można dotrzeć do Pływalnia Wodnik?

Do Pływalnia Wodnik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements