Opinie

  1. Grzegorz ★☆☆☆☆

    Przy wejściu zapłaciłem za full pakiet czyli strefa basenowa + sauny + grota solna. Trafić do tej groty nie jest prosto, 5 ratowników nie wiedziało gdzie ona się znajduje. W końcu trafiłem i odbiłem się od drzwi bo nie działała (wg informacji na drzwiach miały się odbywać seanse). Strefa saun to lipa. Pseudo jacuzzi pochodzi z krainy krasnali, mniejszego nigdy nie widziałem. Zatrudnianie na stanowisku ratowników ucrów (google blokuje prawdziwe nazewnictwo), którzy nie rozumieję dosłownie ani słowa w języku polskim to też super pomysł. Nie polecam.

  2. Marek P ★★★★★

    Dobre miejsce na odpoczynek i relaks o każdej porze roku. Baseny, sauny, jacuzzi, zjeżdżalnie, basen sportowy, siłownia, grota solna, kręgielnia, bilard, tenis stołowy, a przy tym wszystkim bar bistro z dobrym domowym jedzeniem i w dobrej cenie. Honorowane są karty Multisport. Przed obiektem znajduje się duży parking, bezpłatny dla użytkowników. Warto dodać, że tuż przy parku wodnym zlokalizowany jest duży hotel o wysokim standardzie, który w cenie pobytu oferuje swoim gościom możliwość korzystania z basenów.

  3. Dorota Machowska ★☆☆☆☆

    Pierwsza wizyta od wielu lat. Koszmarne rozczarowanie. Okropnie zimno. Podana temperatura wody 31 °, w rzeczywistości dużo zimniejsza. Na basen zewnętrzny nie dało się wyjść, mimo że nie ma nawet ujemnych temperatur. Po krótkiej wizycie w jacuzzi i wyjściu z niego odczucia były okropne. Obiekt oferuje jeden basen, dwa mikroskopijne jacuzzi i drugi basen zewnętrzny, z którego w tym sezonie ewidentnie nie da się skorzystać. Cena rzeczywiście konkurencyjna, ale jakość względem np. Tych - nie do porównania. Kupiliśmy bilety na 2h, wyszliśmy po jakichś 40 minutach zmarznięci.

  1. Marlena Książek ★☆☆☆☆

    Nie polecam!!! Straszny bałagan w numerach szatni, przez co szukaliśmy naszej z 20 minut za co musieliśmy dopłacić!! Nikt nas nie poinformował, że jest drugie piętro szatni. Tablice strasznie nie czytelne. Mało tego wszystkiego że dopuściliśmy 20zl to jeszcze parking 24 zł za 2 godz. No skandal...brak słów. Panie na recepcji też nie zbyt przyjazne.. Nie polecam !!

  2. Kalina K ___ ★★★★☆

    Moja pierwsza wizyta, bardzo udana. Cena przystępna 50 zł 2 godziny w weekend. Całość sprawia wrażenie wykonania z pomysłem, wszędzie czysto i ciepło, różnorodność atrakcji w cenie biletu. Jedyny minus to strefa saun i wymóg wchodzenia bez tekstyliów czyli bez ubrań, weszłam w ręczniku chyba wbrew regulaminowi, jednak widok rozebranych panów mnie położył. To pierwsza sauna, w której nie można być ubranym

  3. Anna Churas ★★★★☆

    Na basenie widac juz upływ czas. Zdarza sie że coś jest wyłaczone z uzytku. Zima na basenie wieje chłodem. Woda tez nie zawsze jest ciepła. Max czasu jaki tam mozna spedzic to 2h.

  1. MegaPiotr78 ★★★☆☆

    Basen jak każdy inny fajne sauny

  2. Rafał Paluch ★★★☆☆

    Basen wymaga remontu, w jacuzzi temperatura wody nie dużo wyższa od tej w basenie rekreacyjnym, wysoka cena do jakości.

  3. Paweł Bukowski ★★☆☆☆

    Basen jest drogi, każda minuta ponad pakiet to 60 groszy od osoby. Ogólnie na terenie basenu jest zimno (zwłaszcza jak się jest mokrym). Kuriozalnym faktem jest, że żeby przedłużyć pobyt na karcie multisport trzeba wrócić się na linie kas! Dodatkowe kuriozum-w trakcie pobytu na basenie-w "okienku czasowym" między zakończeniem się jednego pakietu a przedłużeniem na karcie multisport dodatkowego pobytu-bylen zmuszony wracać się po portfel na teren szatni żeby dopłacić 60 groszy za już naliczona minute! Jakby nie można było tego rozliczyć na koniec wyjścia z basenu!. Nie ma możliwości suszenia włosów poza bramkami także trzeba wcześniej zrywać się z basenu żeby nie przekroczyć czasu. Bardzo ciężko zakłada się "zegarki" basenowe. Widać że są stare.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Nemo - park wodny?

Nemo - park wodny znajduje się przy Aleja Róż 1, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Nemo - park wodny?

Do Nemo - park wodny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements