Opinie

  1. MRO ★☆☆☆☆

    Same jedzenie dobre, ale obsługa to totalne dno, kasjer praktycznie wyśmiewa i obraża klientów

  2. Anita Kawa ★☆☆☆☆

    Pod koniec tamtego roku, gdy robiłam zakupy w tej żabce, "obsługiwała mnie" toksyczna kasjerka, która rzucała nieodpowiednie komentarze w moim kierunku przez które czułam się bardzo niekomfortowo. Zdecydowanie odradzam tą żabkę.

  3. belan911 Belan ★★★★★

    Obsługa: 5 GWIAZDEK !!!!!! Jestem często, zawsze wszystko na plus. Punkt godny polecenia !!

  1. Alma Er ★☆☆☆☆

    Pan który tam obsługuje ( nie jest Polakiem) jest bezczelny , pyskaty i chamski ! Jego arogancja do klientów przeszła jego samego . Poszło zgłoszenie

  2. Nina Wierzgoń ★★☆☆☆

    Za każdym razem, gdy robię zakupy w tym sklepie, właścicielka odmawia przyjęcia kuponów i twierdzi, że „system się wiesza”. Nie można ani zrealizować kuponów, ani zeskanować aplikacji. To nieuczciwe wobec klientów, bo promocje są reklamowane, a na miejscu okazuje się, że nigdy nie działają.

  3. Angelika Nieckula ★☆☆☆☆

    11 złotych kosztuje panini, które jest praktycznie samą suchą bułką, firma odmawia polania sosem. To już nawet nie jest śmieszne.

  1. Ju Ty ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM. Zakupiony został hot dog. Sprzedawczyni wiedziała, że się śpieszę (miałem około 10min do mpk) i powiedziała że oczywiście, da rade wydać mi go w tym czasie. Czekam czekam i pracownik z zaplecza pyta na co ja czekam, jak hot dogów nie ma bo trzeba dopiero zagrzać. Bardzo nie fajne podejście zważywszy na to, że osoba sprzedająca nie poinformowała o wydłużonym czasie oczekiwania - w każdej innej żabce o tym mówią. Dostałem go po długim czasie, a autobus mi uciekł. Na przyszłość bardzo proszę o informowanie, że hotdogi się skończyły. Kupiłbym coś na szybko i poszedł, teraz czeka mnie długie oczekiwanie na kolejnego. Brak szacunku...

  2. Jaqusku ★★★★★

    Bardzo miła obsługa zawsze mi mówią na co aktualnie są fajne promocje. Do hotdogów nigdy nie żałują sosu, a czasami nawet żart opowiedzą kiedy się czeka

  3. Sandra Otreba ★★★★★

    Od jakiegos czasu w koncu zmienila sie obsluga i na prawde jestem w szoku! Prze mila Pani blondynka obsluguje szybko i bez zadnych problemow, sklep zawsze uzupelniony, polecam bardzo

  1. Maryna Meszaros ★☆☆☆☆

    Po złożeniu zamówienia w języku polskim, Pan sprzedawca powiedział mi, że mogę music po Ukrainsku… Co????? Przepraszam, uważam takie traktowanie klienta - za brak szacunku. Co więcej, naprzeciwko nim rozmawiałam z mężem po angielsku!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Zakopiańska 115, Łagiewniki-Borek Fałęcki, 30-418 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements