Same jedzenie dobre, ale obsługa to totalne dno, kasjer praktycznie wyśmiewa i obraża klientów
Zdjęcia
Opinie
-
MRO ★☆☆☆☆
-
Anita Kawa ★☆☆☆☆
Pod koniec tamtego roku, gdy robiłam zakupy w tej żabce, "obsługiwała mnie" toksyczna kasjerka, która rzucała nieodpowiednie komentarze w moim kierunku przez które czułam się bardzo niekomfortowo. Zdecydowanie odradzam tą żabkę.
-
belan911 Belan ★★★★★
Obsługa: 5 GWIAZDEK !!!!!! Jestem często, zawsze wszystko na plus. Punkt godny polecenia !!
-
Alma Er ★☆☆☆☆
Pan który tam obsługuje ( nie jest Polakiem) jest bezczelny , pyskaty i chamski ! Jego arogancja do klientów przeszła jego samego . Poszło zgłoszenie
-
Nina Wierzgoń ★★☆☆☆
Za każdym razem, gdy robię zakupy w tym sklepie, właścicielka odmawia przyjęcia kuponów i twierdzi, że „system się wiesza”. Nie można ani zrealizować kuponów, ani zeskanować aplikacji. To nieuczciwe wobec klientów, bo promocje są reklamowane, a na miejscu okazuje się, że nigdy nie działają.
-
Angelika Nieckula ★☆☆☆☆
11 złotych kosztuje panini, które jest praktycznie samą suchą bułką, firma odmawia polania sosem. To już nawet nie jest śmieszne.
-
Ju Ty ★☆☆☆☆
NIE POLECAM. Zakupiony został hot dog. Sprzedawczyni wiedziała, że się śpieszę (miałem około 10min do mpk) i powiedziała że oczywiście, da rade wydać mi go w tym czasie. Czekam czekam i pracownik z zaplecza pyta na co ja czekam, jak hot dogów nie ma bo trzeba dopiero zagrzać. Bardzo nie fajne podejście zważywszy na to, że osoba sprzedająca nie poinformowała o wydłużonym czasie oczekiwania - w każdej innej żabce o tym mówią. Dostałem go po długim czasie, a autobus mi uciekł. Na przyszłość bardzo proszę o informowanie, że hotdogi się skończyły. Kupiłbym coś na szybko i poszedł, teraz czeka mnie długie oczekiwanie na kolejnego. Brak szacunku...
-
Jaqusku ★★★★★
Bardzo miła obsługa zawsze mi mówią na co aktualnie są fajne promocje. Do hotdogów nigdy nie żałują sosu, a czasami nawet żart opowiedzą kiedy się czeka
-
Sandra Otreba ★★★★★
Od jakiegos czasu w koncu zmienila sie obsluga i na prawde jestem w szoku! Prze mila Pani blondynka obsluguje szybko i bez zadnych problemow, sklep zawsze uzupelniony, polecam bardzo
-
Maryna Meszaros ★☆☆☆☆
Po złożeniu zamówienia w języku polskim, Pan sprzedawca powiedział mi, że mogę music po Ukrainsku… Co????? Przepraszam, uważam takie traktowanie klienta - za brak szacunku. Co więcej, naprzeciwko nim rozmawiałam z mężem po angielsku!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Zakopiańska 115, Łagiewniki-Borek Fałęcki, 30-418 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku