Opinie

  1. Joanna Mstowska ★☆☆☆☆

    Najgorsza firma kurierska z jaką kiedykolwiek miałam styczność, szczerze odradzam wybranie tego przewoźnika. Kontakt z infolinią żenada. Proponują jako rozwiązanie przyjechanie po paczkę do magazynu. Nie po to wybiera się dostawę (za którą się płaci) dużej paczki do domu, żeby samemu ją przywieźć. Tłumaczą opóźnienia gorącym okresem wyprzedażowym lub pogodą. Jakoś poniżej jakiegokolwiek standardu.

  2. Natalia Waksmundzka ★☆☆☆☆

    Nie polecam!!!! Słaby kontakt, paleta stoi od paru dni na magazynie i nie wiadomo czemu kurier jej nie odbiera, nie dowiesz się tego przez infolinię! Dno!

  3. Klaudia Zaczyk ★★★★★

    Szybka dostawa, żadnego problemu z przesyłką, dostawa pod same drzwi mimo że paczka spora i bardzo ciężka. Nie rozumiem tak słabych opinii, korzystałam już wcześniej z usług tej firmy kurierskiej i jestem zadowolona.

  1. Ula Kali ★☆☆☆☆

    Firma nie informuje kiedy dostarczy paczkę, dzwonią dopiero jak są na miejscu.Wówczas nie czekaja tylko odsylaja paczke. W kolejnym dniu miała byc dostawa ale nie było, zero informacji. W dzisiejszych czasach cos takiego moim zdaniem jest niedopuszczalne. Prowadze własną dzialalnosc gospodarczą i uważam ze takie zachowanie jest nie szanowaniem czasu klienta

  2. Tonis ★★★★★

    Brak miejsca na pauze. Najbliższe miejsce to stacja Moya tam jak się uda to jest darmowy parking tam jest Wc i prysznic za 5zl. Magazynierzy naprawdę ekspresowo rozladowuja, wszyscy normalni i pełna kultura. Ochroniarz wyjaśni bez problemu co i jak. Naprawdę aż miło tu przyjechać. Bardzo łatwy podjazd pod rampe.

  3. AGNIESZKA MALCZEWSKA ★☆☆☆☆

    Najgorsza firma kurierska z jaką miałam do tej pory do czynienia, paczka z Wroclawia idzie 4 dni z czego 3 dni leżakuje w oddziale. Pracownicy udzielają błędnych informacji, o terminie dostawy. Ja czekam na towar, który miał być pilne dostarczony już trzeci dzień, ciekawie, kto za to zapłaci

  1. Saadystka Evigt ★☆☆☆☆

    Odradzam tą firmę każdemu, kto zastanawia się czy wysłać nią paczkę, najpierw dostajemy w czwartek SMS, że paczka będzie w piątek, w piątek zero informacji, infolinia nie czynna, w poniedziałek kiedy po 20 minutach udaje się połączyć z infolinią, jest informacja, że paczka nie wiadomo gdzie jest, prawdopodobnie dotrze we wtorek, i że opóźnienie jest zwiazane z jakimś wypadkiem.. rozumiem.. szkoda, że nikt nie raczył poinformować o opóźnieniu, a informacją od Pani z infolinii jest taka, że słowa w SMS, że paczka zostanie dostarczona danego dnia, jest dniem przybliżonej dostawy, bo mogą być opóźnienia o których Państwo się nie dowiecie.... później informacja od kuriera o której możemy się go spodziewać... I kolejny telefon, że niestety nie dowiezie paczki, bo jest w stanie jak na zdjęciu (przewożony był brodzik) I jest mu po prostu wstyd ja nam dostarczać i że odeśle ja spowrotem.

  2. Adam Staszak ★☆☆☆☆

    Bardzo nie polecam wysyłki jak i korzystania z usług tej firmy. Pomimo moich szczerych chęci i braku prób cwaniactwa, zgodnie z zawartymi informacjami na stronie furgonetka.pl skorzystałem z usług tej firmy GEIS celem wysłania 4 opon samochodowych - skusiła mnie najtańsza cena, około 15 czy tam 18 zł za sztukę. Niestety po prawie miesiącu odezwali się z obowiązkiem zapłaty na kwotę około 300 złotych (prawie 80 zł za jedną oponę) jako że, według ich dedukcji, była to paczka niestandardowa czego nie zgłosiłem. Na stronie furgonetka wybrałem opcję opony, czytałem regulamin przed wysyłką i była tam możliwość wysłania opon do 18", gdzie wysłane opony miały 17". Reklamacja oczywiście nie poskutkowała niczym. Szczerze nie polecam, gdyż jest to perfidna nieuczciwość i żerowanie na innych.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Geis PL SP. z.o.o.?

Geis PL SP. z.o.o. znajduje się przy 32-015 Targowisko, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Geis PL SP. z.o.o.?

Można skontaktować się z Geis PL SP. z.o.o. pod numerem +48 222 122 800

Jak można dotrzeć do Geis PL SP. z.o.o.?

Do Geis PL SP. z.o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements