Opinie

  1. Joanna Jelonek ★★★★★

    Bardzo mila obsluga. Wyslanie paczki szybko i sprawnie.

  2. Kuba (Kubakser) ★★★★★

    Super punkt odbioru. Zawsze blisko. Polecam!

  3. Adam Wójtowicz ★★★★★

    Polecam. Szybka sprawna i pomocna obsluga. Nie potrzeba nic wypełniać. Osoba przyjmujaca paczkę robi to za nas również szybko i sprawnie. Brakuje takich punktów, bo nie zawsze mam czas czekać na kuriera, a moja paczka była naprawdę ogromna, dlatego wolałem ją zawieść do takiego miejsca. Cena adekwatna do wielkości przesyłki. Przesyłka dotarła do odbiorcy :)

  1. Patryk ★☆☆☆☆

    Nie polecam punktu odbioru. Ja i 2 inne osoby czekaliśmy przed zamkniętą bramą 15 minut przed zamknięciem. Zero reakcji na telefony, przy dzwonieniu do domofonu też brak reakcji. Specjalnie zamówiłem taksówkę, aby zdążyć na czas. Nigdy więcej nie zamówię przesyłki do tego punktu P.S. Odbierałem tam paczki kilka razy, ale w środku dnia i było różnie jeżeli chodzi o obsługę, ale zazwyczaj okej. Mimo wszystko jeszcze zrozumiałbym nie wiem ze 2-3 minuty wcześniej zamknąć, zdarza się, ale nie 15 o ile nie więcej, bo już tam ktoś stał jak pojawiłem się na miejscu. Nie udokumentowałem całej drogi, ale akurat dzwoniłem gdzie 2 razy włączała się poczta głosowa. Mogłem zaczekać i powiedzieć sobie co o tym myślę, a więc połączenia są dosyć krótkie. Wykonywane jedno po drugim. Przesyłam zdjęcie na potwierdzenie. 17:47-48 podjechałem przed punkt od ulicy Sarmackiej. Przy bramce już stała jedna osoba, która szukała kontaktu do tego punktu. W tym czasie poszedłem zadzwonić do domofonu, który był od ulicy Płaszowskiej, aby ktoś zareagował. Po powrocie 2 razy dzwoniłem, ale włączała się poczta głosowa. Czekałem mniej więcej równo do 18:00, ponieważ specjalnie zamówiłem taksówkę, aby dojechać na czas, a za bramą stał jeszcze samochód i liczyłem na to, że jeszcze ktoś wyjdzie chociaż i wtedy pewnie nie wystawiłbym negatywnej opinii. W między czasie jeszcze dołączyła do nas jedna osoba, która przyszła gdzieś tak za 5 między jednym, a drugim telefonem. Niestety muszę jeszcze specjalnie się u was pojawić w poniedziałek, ale mam nadzieję, że to już ostatni raz kiedy zamówię paczkę do tego punktu

  2. Piotr Jędrszczyk ★★★★★

    Błyskawiczne nadanie paczki bardzo miła obsługa i wspaniale pomocna życzę miłego dnia i do zobaczenia

  3. Wojciech P ★★★★★

    Super miejsce do nadania paczki kurierem DPD czy Inpostem. Szybko, sprawnie - Pani, która mnie obsługiwała załatwiła wszystko błyskawicznie. Nadawałem już tutaj kilka paczek i nigdy nie było problemu.

  1. Paula Karpiel ★★★★★

    Korzystam od lat ze względu na bliskość mojego miejsca zamieszkania i zawsze jestem w pełni zadowolona. Co prawda tylko odbieram paczki ale była ich już taka ilość że śmiało mogę wystawić pozytywną opinię. Obsługa bardzo miła - zarówno Pani na miejscu jak i Pan pod telefonem sympatyczni i ugodowi. Życzyłabym sobie więcej takich miejsc. Polecam a sama na pewno będę wracać.

  2. Justyna B ★★★★★

    Świetny punkt odbioru paczek, zawsze wszystko sprawnie i szybko, a pani obsługująca klientów to przemiła i piękna kobieta. Chodzić do tego punktu to sama przyjemność.

  3. Sławomir Firlej ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Dość tanio. No i nie potrzeba mieć założonych kont, listów przewozowych itd żeby nadać paczkę - to duży plus bo nie we wszystkich punktach badań kurierskich tak jest. Lokalizacja oznakowana w pomieszczeniu w przyziemiu. Jest gdzie stanąć samochodem - parking uliczny.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DPD Pickup?

DPD Pickup znajduje się przy Płaszowska 21, Podgórze, 30-713 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do DPD Pickup?

Można skontaktować się z DPD Pickup pod numerem +48 881 668 155

Jak można dotrzeć do DPD Pickup?

Do DPD Pickup można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements