Wbrew pozorom wcale aż tak duże to nie jest. Po 3 godzinach już znudzenie. Ceny jedzenia na wagę dowalone sztucznie w górę. 140 zł za kg w mix to naprawdę przesada. Odwiedziliśmy ale nie wrócimy. Co do wystroju, hotelu wszystko ładnie i naprawdę z klasą.
Zdjęcia
Opinie
-
Marek Adamczyk ★★★★☆
-
Grzegorz B. ★★★★☆
Bardzo duży wybór atrakcji dla każdego : Strefa zabawy dla młodszych ( trzy zjeżdzalnie ) oraz strefa relaksu dla starszych. Ceny bardziej korzystne w tygodniu oraz bilety ulgowe dla dzieciaków do 13 lat a do 6 lat gratis
-
Anna Górska ★★★★★
Bilety kupione z wyprzedzeniem na konkretną godzinę. Od tego czasu równa 1h na wejście inaczej bilety przepadają. Szatnie czyste i przestronne tak jak i przebieralnie. Duży kompleks który jest w trakcie powiększania, prace mają być ukończone w 2027 roku. Na chwilę obecną dwa wyjścia na baseny zewnętrzne, dwa rodzaje saun przy jednym z tych basenów oraz bar. W środku budynku część dla dzieci do 7 lat i tuż obok zjeżdżalnie zarówno dla dzieci jak i dorosłych ( 3 rodzaje, jedna dla max dwóch osób, pozostałe dla jednej osoby i o większym stopniu szybkosci- polecam każdą). Dodatkowo różne baseny wewnętrzne, bicze wodne, jacuzzi, sztuczną falą (tylko dla osób potrafiących pływać). Temperatura wody od 33 do 36st.C. dużo tablic informacyjnych i zieleni. Strefy z leżakami, barem z jedzeniem oraz bar z alkoholem. Płatność za napoje czy jedzenie za pomocą zegarka, który dolicza do rachunku na wyjściu wszystkie oplaty. Jedyne minusy : ludzie masowo pozostawiają swoje klapki gdzie popadnie zastawiając tym samych wszystkie możliwe schody/ wejścia do basenów pomimo wydzielonych miejsca odkładanie obuwia. Tak samo typowo polskie zajmowanie ręcznikami leżaków pomimo, że przez większość czasu ludzie znajdują się w basenach. Niestety nikt nie reaguje na takie zachowania. Podsumowując, minusy leżą po stronie gości kompleksu.
-
Bartłomiej Wróblewski ★★★★★
Rewelacyjne i idealne miejsce,aby naprawdę się zrelaksować i wypocząć. Kupując bilet warto wziąć ten droższy OPEN i spędzić tu cały dzień. Spędziliśmy tu 8 godzin i nie było mowy o nudzie. Baseny zewnętrzne z niezwykłym widokiem na Tatry i barem wodnym,gdzie puszczana jest muzyka- coś świetnego . Do tego zjeżdżalnie dla dzieci i dorosłych i wyjątkowa strefa spa z saunami daje nam możliwość różnorodnej formy relaksu. Na miejscu jest restauracja,gdzie serwują smaczne jedzenie. Byliśmy tutaj w październiku w czwartek więc nie było większych tłumów-bez problemu można było skorzystać z każdej atrakcji beż czekania w kolejce
-
Tolixus Tolixus ★★★★★
Byliśmy wielokrotnie, więc podzielę sie spostrzeżeniami. Miejsce warte polecenia - z zastrzeżeniem: lepiej korzystać w tygodniu, najlepiej od rana, unikając wizyt w weekendy lub święta (ze względu na tłumy) - wpływa to później również na utrudniony dostęp do atrakcji. Zalecam zakup biletów wcześniej (przez internet), dzięki temu jest taniej i szybciej można wejść, bo czasem zdarzają się kolejki. Opcja 4 godziny (4,5 z czasem na przebranie) wydaje się idealna. Samochód można spokojnie zostawić na niższym (darmowym) parkingu, bo ten bliższy (płatny) i tak nie zapewnia lepszej ochrony. Warto pochodzić trochę po obiekcie, bo czasem w jednym miejscu są kolejki, a w innym prawie pusto. Obiekt raczej czysty, obsługa uprzejma i pomocna. Leżaków sporo (w różnych miejscach), ale stopniowo z upływem czasu są bardziej zajmowane. Gastronomia na średnim poziomie (zwykle korzystamy w innych miejscach), ale w ostateczności może być. Fajne miejsce jako dodatkowa atrakcja w rejonie Zakopanego (z zastrzeżeniem: unikać tłumu, bo wtedy jest zbyt tłoczno).
-
Magdalena Mirowska ★★★★★
Niesamowite miejsce, byłam już dwa razy i za każdym razem strzał w dziesiątkę. Świetne miejsce na odpoczynek i zabawę dla całej rodziny. Baseny zewnętrzne, tobogany, strefa relaksu, strefa saun ( duża różnorodność). Kąpiel w gorącej wodzie gdy na dworzu jest śnieg i minusowe temperatury jest niesamowitym przeżyciem. Sa bary gdzie serwują jedzenie i napoje( także alkohol). Ceny nie są wygórowane. W nocy wszystko wspaniale oświetlone. Strefa dla dzieci jest oddzielona od strefy relaksu także wszyscy znajda coś dla siebie. Strefa saun jest strefa nietekstylna, z ładnym nastrojowym oświetleniem. Wszystko wyremontowane, dobrze zorganizowane, obsługa bardzo pomocna, nowocześnie i czysto. Jest wiele opcji wejściówek: do różnych stref, z limitem czasowym lub bez. Jest tez wiele promocji , bardzo rozsądne ceny. Wybraliśmy opcje 3,5h godziny na wszystkie strefy aby moc poznać cały obiekt. Czas minął zdecydowanie za szybko, następnym razem weźmiemy opcje bez limitu czasowego Jak dla mnie niesamowite przeżycie. Polecam!
-
Rewo ★★★★☆
Fajne miejsce na odpoczynek. Dużo basenów i atrakcji dla korzystających. Będąc na zewnątrz można delektować się widokiem na góry. W restauracji całkiem smaczne jedzenie, a drinki są okay, chodź brakowało mi słomki... Pod koniec gdy już wychodziliśmy, to bramki uległy awarii, nie można było opuścić strefy i powstały pewne utrudnienia. Jak najbardziej rozumiem coś takiego, ale zachowanie ratowniczki w zupełności NIE. Ludzie byli zdezorientowani i nie wiedzieli jak się przedostać, a szanowana Pani ratownik nie potrafiła temu zaradzić, tylko przeżucała swoje nerwy na ludzi. Atmosfera zrobiła się niezbyt przyjemna, mimo że nikt nie był temu winien stąd 4 gwiazdki (możecie pogratulować Pani ratownik kompetencji). Polecam wziąć bilety nielimitowane, na strefę relaksu i zabawy. Ps. Szkoda, że trzeba płacić jeszcze 10 zł za parking, dla korzystających z term parking powinien być darmowy.
-
audio computer ★★★★★
Świetna zabawa dla dzieci i dorosłych. W sezonie terma dość zatłoczona ale obszar do zabawy jest spory więc nie jest to bardzo uciążliwe. Dużo atrakcji wodnych. Woda bardzo ciepła. Zachecam do zakupu biletow online by ominąć kolejki (niestety online nie ma dostępnych biletów promocynych jak aktualnie 2+1).
-
Radoslaw Pytelewski ★★★★★
Rewelacyjne miejsce na wypoczynek we dwoje lub zabawę z rodziną i dziećmi. Zjeżdżalnie wewnętrzne usatysfakcjonują każdego, jedynie co dłuższy czas oczekiwania na tą gdzie używa się pontonów. Brodziki i małpi gaj dla najmłodszych pierwsza klasa. Ogólna temperatura wody w basenach rewelacyja 36/37 'C. Mega super bar basenowy i do tego przepiękne widoki na góry! Tylko wypoczywać.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Terma Bania?
Terma Bania znajduje się przy Środkowa 181, 34-405 Białka Tatrzańska, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Terma Bania?
Można skontaktować się z Terma Bania pod numerem +48 182 612 540
Jak można dotrzeć do Terma Bania?
Do Terma Bania można dotrzeć, korzystając z poniższego linku