Opinie

  1. Darek Koźlak ★☆☆☆☆

    Najgorzej wydane pieniądze w moim życiu. Ludzi wpuszczają za dużo, więc do wszystkiego kolejki. Tor przeszkód- kolejka, ale wpuszczają tylko po 1 lub 2 osoby, a mogli by co najmniej 10 osób, do tego obowiązkowo każde dziecko musi mieć założony ciężki kapok, nawet te dzieci które bardzo dobrze pływają. Leżaki wszystkie zajęte, ale nikt na nich nie leży. Obsługa nie reaguje. Leżaki tam służą tylko do położenia ręcznika .Sztuczna fala nie działa, ale cena zostaje niezmieniona . Wyszedłem z dzieckiem 8 minut przed czasem, a i tak kazali nam dopłacić 16 zł, pomimo, że z 2 wykupionych godzin 1.5 godziny to były kolejki. NIE POLECAM !!!

  2. Magdalena P ★☆☆☆☆

    Niestety bardzo nieprzyjemne doświadczenie podczas seansu kosmetycznego w saunie parowej. Razem z partnerem zajęliśmy dwa miejsca (było jeszcze wolne), jednak inni goście próbowali na siłę „wcisnąć się” między nas, sugerując konieczność przytulania się, mimo naszej wyraźnej odmowy i dostępnych miejsc w innych częściach sauny. Pod koniec seansu ta sama osoba próbowała ominąć kolejkę do masażu gałęziami, ignorując zasady i komfort innych. Po zwróceniu uwagi doszło do wyzwisk wobec nas, po czym mężczyzna opuścił saunę. Poziom kultury części odwiedzających jest bardzo niski. Sauna powinna być miejscem relaksu i szacunku do granic innych osób. Oczekuję zdecydowanego egzekwowania zasad zachowania podczas seansów.

  3. Tomasz Czerwiński ★★★☆☆

    Na zdjęciach basen wydawał sie ok, ale (dodam, że odwiedziliśmy obiekt końcem listopada): - bardzo słabo rozwiązany system szatni. Brak szatni ogólnej na kurtki i buty. Więc w zimę wchodzisz do kabiny w butach, czapce kurtce i opuszczasz ja w stroju do kąpieli trzymając w ręce torbę, kurtkę i buty. Z tym bagażem szukasz swojej szafki gdzie musisz to wszystko upchać. - z wyjściem podobny problem z tym, że do szatni wchodzisz mokry a temperatura nie jest tropikalna - brak płynów/ mydła w strefie pryszniców - temperatura wody i powietrza w samej pływalni wg. mnie trochę za niska tj. Do sportowego pływania okey ale dla rekreacji dziecięcej trochę chłodno Poza tym: - bardzo fajna strefa dla mniejszych dzieci 3-5 lat - toalety przy samych nieckach - "mokry bąbel" fajna zabawka szkoda ze limitowana czasem

  1. Alicja Kruk ★★★★★

    Dobre miejsce do relaksu i pływania. Dużo basenów, jacuzzi. Na plus zdecydowanie strefa Saunarium i organizowane w niej eventy tematyczne. Świetnie będą się tutaj bawiły zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe — każdy znajdzie coś dla siebie. Super atrakcją dla odważnych jest również zbiornik do nurkowania głębinowego — sami nie korzystaliśmy, jednak wielokrotnie widzieliśmy śmiałków, którzy trenowali zanurzanie się na znaczne głębokości. Polecam!

  2. Michał Stanecki ★★★★★

    Odwiedziliśmy ten obiekt na powrocie z energylandii, wchodziliśmy przed południem mała liczba osób na całym obiekcie, bilety za dwójkę dzieci dwójkę dorosłych coś ponad 200 zł więc uważam za ok taką cenę. Panie kasjerki bardzo miłe i pomocne, szatnie czyste koordynacyjne prysznice podzielone na męski i damski. Obsługa ratownicza na wysokim poziomie sporo ratowników naliczyłem przynajmniej dziesięciu nie siedzą na telefonach jak to w większości aquaparków. Jedyne co mnie troszkę zdziwiło to ograniczenia wiekowe odnośnie zjeżdżalni… córka 8 lat nie mogła skorzystać z żadnej pomimo tego że pływa 4 stylami i doskonale radzi sobie w wodzie myślę że kierownictwo powinno to przemyśleć, przy takiej ilości ratowników zjeżdżalnie powinny być otwarte dla dzieci nie zależnie od wieku a od umiejętności pływackich ;-) Tak czy tak oceniam obiekt 5 na 5 jeżeli będzie okazja na pewno odwiedzimy jeszcze raz ;-)

  3. Leszek Lubszczyk ★★★★★

    Całkiem sporo atrakcji, jest co robić przez całe 2 godziny, zarówno dla malucha, jak i dorosłych. Jedynie dopasowanie dozwolonego wieku do zjeżdżali wydaje się być zawyżone. Polecam wszystkim

  1. Carlos Saint ★★★★★

    Seanse saunowe to była najlepsze rzecz w tym aqua parku, może i mało miejsca jeszcze w weekendy i zajete ciagle tory pływackie ,wizyte zawsze dobrze pamietam , całkiem dużo atrakcji i zjeżdżalni.

  2. Łukasz Słowak ★★★☆☆

    Mam mieszane uczucia co do tego miejsca. Po pierwsze myślałem, że ten obiekt jest o wiele większy. Miejsce dobre dla rodzin z dziećmi. Na plus to duży parking oraz liczba ratowników. Na minus to cena oraz fakt, że nie które atrakcje są limitowane i trzeba czekać w kolejce. Ceny są dość wysokie jeśli chodzi o sam bilet wstepu(dzieci mają zniżki) oraz jakiekolwiek napoje i jedzenie. W sumie polecam.

  3. Heisenberg ★★★★★

    Bardzo fajny aquapark, każdy znajdzie coś dla siebie zarówno dzieci jak i dorośli, można tam spędzić naprawdę fajne parę godzin, jeśli zgłodnieje my może kupić coś do jedzenia zarówno na samym basenie jak i po wyjściu. Dużo atrakcji typu zjeżdżalnie, jacuzzi, bicze wodne, jedynie fala mała ale to znowu atut dla dzieci które mogą tam być. Ogólnie Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Aquadrom?

Aquadrom znajduje się przy Kłodnicka 95, Halemba, 41-706 Ruda Śląska, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Aquadrom?

Można skontaktować się z Aquadrom pod numerem +48 327 973 600

Jak można dotrzeć do Aquadrom?

Do Aquadrom można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements