Kasjer „gospodarz łowiska” prostak, który na dzień dobry z rana wyleciał do nas bo „hrabia raczył” wjechać samochodem na teren łowiska, chciał wysiąść wyciągnąć sprzęt i zapłacić za wejście. Zamiast zapłacić przed bramą, mimo że kasa i coś co wygląda jak parking obok niej, znajdują się za ogrodzeniem. Zamiast tego szybko otrzymaliśmy proste instrukcje: -nauczyć się czytać bo KASA najważniejsza (żadnej informacji o braku realnego „parkingu” na terenie łowiska oraz o obowiązku natychmiastowego zapłacenia na już, nie ma ) i na starcie już jesteśmy potraktowani jako zapłacić i - przed 18 spierdalac. -Następnie zdaniem „gospodarza” należy autem zawrócić i zaparkować poza ogrodzonym terenem łowiska, bo nie raczymy zapłacić kolejnych pieniędzy za wjazd na teren tylko w celu zaparkowania w miejscu w miarę ogrodzonym i chronionym a nie jechania autem pod samo miejsce połowów. -Zdać raport na jakich łowiskach się było w życiu i jak wygląda tam forma „hrabiego wjechania jak do siebie”, bo przecież tu jest inaczej, obiektywnie gorzej. -Infrastruktura średnia, brudne toitoie, chyba jednak lepiej w krzaki. Z tego co widzę u wcześniejszych i b. dawnych opini pan wciąż nie wytrzeźwiał od tamtego czasu. Łowisko samo w sobie bardzo duże, urozmaicony brzeg, stąd 2/5 a nie 1. Ryb zero, woda praktycznie martwa, ale uznajmy to za czynnik losowy a nie wina właścicieli itp. że akurat taki dzień. Może kiedyś wrócę choć nikłe szanse, potencjał jest a może był.
Zdjęcia
Opinie
-
swierkku ★★☆☆☆
-
Łukasz R ★★★☆☆
Można tu odpocząć, zwolnić i podładować baterie. Jednak ogólnie nic specjalnego. Przydałby się remont domków - tam urwany kinkiet, tu dziura w tarasowej podłodze. Wyposażenie kuchni ubogie. Grille przy domkach służą jako popielniczki - dobrze, że wzięliśmy własny. Jestem trochę rozczarowany po przejechaniu tych kilkuset kilometrów w obie strony.
-
Barbara B ★★★★☆
Piękne miejsce, bardzo fajnie przygotowane. Są łowiska więc i pewnie wod czysta. Niestety czynne tylko do 18.
-
Jakub ★★★★★
Bardzo duże i ciekawe miejsca do spędzenia wolnego weekendu. Dwa duże łowiska z masa miejsc z ławeczka w około nich. Przed wjazdem jest mały sklep wędkarski z zanętami czy robakami. Piaszczysta plaża z również piaszczystym dnem do schłodzenia się po połowie ryb. Na miejscu są dostępne toalety i wypożyczalnia sprzętu takich jak leżak czy parasol, w około jezior są również wolne trawiaste przestrzenie na rozbicie namiotu czy postój campera, miejsce jest czyste i zadbane serdecznie polecam!
-
Edyta Barbara ★★★★★
Wspaniałe, przeurocze miejsce do wypoczynku dla każdego. Introwertyk może wpaść połowić ryby, rodziny z dziećmi mogą pobrykać na plaży i skorzystać z bogatego placu zabaw, a imprezowicze mogą wpaść na grupowego grila. Nikt nikomu nie przeszkadza i nie wchodzi w drogę. Miejsce jest dla każdego. Jest też piękna karczma, można skosztować wędzoną rybkę i inne dania. Można zorganizować wesele na cyplu w wiekim zaszklonym namiocie. I co najważniejsze można spędzić uroczy czas w domku na brzegu jeziora. Polecam to piękne miejsce.
-
Maureliusz ★★★★★
Czad petarda! Miejsce niesamowite! Można po łowić, pojeździć na rowerze, zrobić grilla lub iść na plac zabaw...lub nie robić nic ;-). Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bobrowe Rozlewisko?
Bobrowe Rozlewisko znajduje się przy 32-005 Zabierzów Bocheński, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bobrowe Rozlewisko?
Można skontaktować się z Bobrowe Rozlewisko pod numerem +48 664 126 945
Jak można dotrzeć do Bobrowe Rozlewisko?
Do Bobrowe Rozlewisko można dotrzeć, korzystając z poniższego linku