Opinie

  1. Łukasz 1972 ★★★★★

    Wczoraj z ciekawości odwiedziłem lokal, który znajomy przedstawił mi jako miły, smaczny i klimatyczny. Przywitała mnie miła pani z obsługi. Wybrałem stolik, dostałem menu. Ciekawe dania powodowały trudny wybór, lecz przekonał mnie kurczak supreme. W czasie oczekiwania mogłem docenić ładny wystrój wnętrza oraz niezbyt głośną, spokojną muzykę. Podobały mi się kwiaty na głównym stole. Otrzymałem danie stosunkowo szybko — ładnie podane, a także ładnie zapakowane sztućce z serwetką. Trudno opisać to danie poza tym, że było bardzo smaczne i pełne wyrazistego smaku. Pani wykazała zainteresowanie, czy zaserwowane danie było w porządku, na szczęście było jak najbardziej. Wyszedłem zadowolony. Myślę, że jeszcze wpadnę na jakieś danie.

  2. Patrycja Matysik ★☆☆☆☆

    Jadłam burgera z halloumi. Ogólnie to bez szału, ale jak na bistro jest okey. Najgorsza to jest obsługa. Pani nie rozumiejąca po polsku, zapomina o pozycjach, np herbatę dostałam dopiero w trakcie jedzenia burgera, gdzie pan, który przyszedł po mnie 10 minut dostał wcześniej ją, nie można było zamienić pomidora na plasterek ogórka, za to inna Pani jak chciała coś zamienić w swoim daniu to nie było problemu. W burgerze zamiast rukoli był szpinak i wszystko było by okey, ale warto poinformować. Ogólnie nie polecam

  3. Mr. Green ★★★★☆

    Lokal przyjemny i cichy. Czas oczekiwania raczej krótki, ok. 10 min więc jest okej. Zamówione jajka po benedyktyńsku walorami smakowymi dorównywały wizualnym. Trzeba niestety dodać że sama potrawa gdy została podana była już dość chłodna i to największy minusik. Poza tym lokal zdecydowanie polecam. Warto wpaść na śniadanie

  1. Roman ★★★★☆

    Odwiedziłem kawiarnię po raz pierwszy. Ceny są nieco wyższe niż umiarkowane. Spodziewałem się kawy wyższej jakości. Tort mi się podobał.

  2. Jan Zgliczyński ★★★☆☆

    Smaczne jedzenie, bez szału ale na obiad ok. Jest różnorodność po kilka dań z kilku kategorii, sporo wege, nawet kilka koktajli i desery. Śniadania serwowane są do 12. Jest czysto i cicho, dobre miejsce zarówno dla par jak i grup po kilka osób. Jedzenie zamawia się przy barze/blacie/kasie, przez co jak zamówiliśmy grupką (płacąc po kolei osobno), dostaliśmy jedzenie po kolei (ostatnia osoba ok. 10-15 min po pierwszej). Warto mieć to na uwadze jeżeli chce się jeść razem. Ogólne wrażenie - 3.5. Na duży plus na pewno adekwatne ceny (dania główne, desery trochę drogie) i miła obsługa. Przyjdę na obiad, ale nie na randkę, czy kawę.

  3. Jarek Radosz ★★★★★

    Kolejna perełka kulinarna na mapie Krakowa upolowana. Klimatyczne Bistro (z nazwy), ale dania i serwis pretendują do miana wyższej półki. Sprawdźcie, dajcie szansę- tylko nie blokujcie miejsca, bo na pewno będę tu wracał.

  1. Marysia Petka ★★★★★

    Bardzo udany wypad na obiad :) Zamówiłyśmy 3 porcje- pyszny makaron z krewetkami i jeszcze "pyszniejsze" gnocchi. Trzecia porcja to gołąbki - pierwszy raz spotkałam się z taką ich wersją. Z tego co pamiętam, wypełnione były brązowym ryżem, tofu i suszonymi pomidorami. Cudeńko. No i wisienka na torcie- i to dosłownie. Przepyszny sernik kalifornijski i ciasto czekoladowe z wiśniami. Zresztą można to zobaczyć już po zdjęciu- nie mogłyśmy wytrzymać i poczekać choć chwilę. Od razu zaczęłyśmy wcinać. Jak dla mnie, wielkość porcji idealna. Obsługa bez zarzutów, krótki czas oczekiwania. Dobre białe winko domu (ale w sumie każde wino jest dobre :p ) Bardzo polecam :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bococa Bistro?

Bococa Bistro znajduje się przy plac Inwalidów 7, Krowodrza, 30-962 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bococa Bistro?

Można skontaktować się z Bococa Bistro pod numerem +48 123 596 165

Jak można dotrzeć do Bococa Bistro?

Do Bococa Bistro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements