Opinie

  1. Magda Szredzińska ★★★★★

    Bardzo przyjemne miejsce, bardzo miła obsługa, dużo szkółek, jednak można znaleźć miejsce dla siebie. Korzystamy w każde wakacje mieszkając niedaleko. Czyste szatnie, bardzo jasno wewnątrz hali basenowej. Polecam zdecydowanie.

  2. Anna Jakubiec ★☆☆☆☆

    Tragedia . Wszystkie tory zajęte przez szkółki pływackie ,człowiek dosłownie nie ma się gdzie ruszyć . Basen mały , woda zimna . Czy ten basen jest zarezerwowany dla szkółek pływackich? Po co kasować ludzi skoro i tak nie można popływać? Nigdy więcej...

  3. Marek Madej ★★★☆☆

    Stazysta skasowal nas piec minut przed dwunasta jednoczesnie nie pozwalajac nam wejsc albowiem plywalnia jest otwarta punktualnie o 12 w poludnie i wlasnie od tej pory ratownicy rozpoczynaja prace Jednak 5 minut doliczyŁ do czasu zajec na basenie po czym wymierzyl nam za te 5 minut dodatkwą kwote w wys 35 zł (3 osoby) Skandal jest to rabunek w biały dzien Wiadomo mi ze oszukano w ten sam sposob dziesiatki osob i ze czas zakonczyc ten haniebny preceder

  1. Agata Marmol ★★★★★

    Woda w basenie optymalna do pływania. Czysto, ciągle widać panie które dbają o czystość i na bieżąco przecierają wodę. Co prawda często jest problem z dostępnością torów, ale na duży plus zasługuje osoba która zarządza stroną basenu. Zawsze można na niej znaleźć aktualne informacje o dostępności torów bądź zmiany w funkcjonowaniu basenu. Pani na recepcji bardzo pomocna i zawsze zorientowana.

  2. Marcin Janocha ★★★★☆

    Mała ale bardzo fajna pływalnia dla dzieci i dorosłych . Kilka szkół nauki pływania.

  3. Aga ★★★★☆

    Wszystko fajnie o ile wszystkie tory nie są zajęte przez szkółki .

  1. Sa Ka ★★☆☆☆

    Basen jest mały, pani w recepcji nie informuje ze wiekszosc basenu jest zajęte, bo dzieciaki mają lekcje z instruktorami. Nam do" plywania" został odcinek schodów i kolo grzybka czyli moze ze2-3m . No szlau nie było. Woda chłodna typowo do plywania, ale jak nie ma miejca bo instruktorzy maja zajecia to człowiek marznie. Sztanie czyste i ogólnie czysto.

  2. Mateusz Mazur ★★★★★

    Mały ale BARDZO dobry basen dla dzieci i dorosłych, dorośli mają basen do pływania który się pogłębia od 1,1m do 1,5m. Dzieci mają żłobek z jacuzzi, 2 tory do pływania - głębokość 0,8m // IDEALNY DO NAUKI PŁYWANIA // Poza tym mają tam bar i jest całkiem nie drogo.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kryta Pływalnia?

Kryta Pływalnia znajduje się przy 34-240 Naprawa, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kryta Pływalnia?

Można skontaktować się z Kryta Pływalnia pod numerem +48 884 864 833

Jak można dotrzeć do Kryta Pływalnia?

Do Kryta Pływalnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements