Bardzo przyjemne miejsce, bardzo miła obsługa, dużo szkółek, jednak można znaleźć miejsce dla siebie. Korzystamy w każde wakacje mieszkając niedaleko. Czyste szatnie, bardzo jasno wewnątrz hali basenowej. Polecam zdecydowanie.
Zdjęcia
Opinie
-
Magda Szredzińska ★★★★★
-
Anna Jakubiec ★☆☆☆☆
Tragedia . Wszystkie tory zajęte przez szkółki pływackie ,człowiek dosłownie nie ma się gdzie ruszyć . Basen mały , woda zimna . Czy ten basen jest zarezerwowany dla szkółek pływackich? Po co kasować ludzi skoro i tak nie można popływać? Nigdy więcej...
-
Marek Madej ★★★☆☆
Stazysta skasowal nas piec minut przed dwunasta jednoczesnie nie pozwalajac nam wejsc albowiem plywalnia jest otwarta punktualnie o 12 w poludnie i wlasnie od tej pory ratownicy rozpoczynaja prace Jednak 5 minut doliczyŁ do czasu zajec na basenie po czym wymierzyl nam za te 5 minut dodatkwą kwote w wys 35 zł (3 osoby) Skandal jest to rabunek w biały dzien Wiadomo mi ze oszukano w ten sam sposob dziesiatki osob i ze czas zakonczyc ten haniebny preceder
-
Agata Marmol ★★★★★
Woda w basenie optymalna do pływania. Czysto, ciągle widać panie które dbają o czystość i na bieżąco przecierają wodę. Co prawda często jest problem z dostępnością torów, ale na duży plus zasługuje osoba która zarządza stroną basenu. Zawsze można na niej znaleźć aktualne informacje o dostępności torów bądź zmiany w funkcjonowaniu basenu. Pani na recepcji bardzo pomocna i zawsze zorientowana.
-
Marcin Janocha ★★★★☆
Mała ale bardzo fajna pływalnia dla dzieci i dorosłych . Kilka szkół nauki pływania.
-
Aga ★★★★☆
Wszystko fajnie o ile wszystkie tory nie są zajęte przez szkółki .
-
Sa Ka ★★☆☆☆
Basen jest mały, pani w recepcji nie informuje ze wiekszosc basenu jest zajęte, bo dzieciaki mają lekcje z instruktorami. Nam do" plywania" został odcinek schodów i kolo grzybka czyli moze ze2-3m . No szlau nie było. Woda chłodna typowo do plywania, ale jak nie ma miejca bo instruktorzy maja zajecia to człowiek marznie. Sztanie czyste i ogólnie czysto.
-
Mateusz Mazur ★★★★★
Mały ale BARDZO dobry basen dla dzieci i dorosłych, dorośli mają basen do pływania który się pogłębia od 1,1m do 1,5m. Dzieci mają żłobek z jacuzzi, 2 tory do pływania - głębokość 0,8m // IDEALNY DO NAUKI PŁYWANIA // Poza tym mają tam bar i jest całkiem nie drogo.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kryta Pływalnia?
Kryta Pływalnia znajduje się przy 34-240 Naprawa, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kryta Pływalnia?
Można skontaktować się z Kryta Pływalnia pod numerem +48 884 864 833
Jak można dotrzeć do Kryta Pływalnia?
Do Kryta Pływalnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku