Opinie

  1. Paulina G. ★★★★★

    Serdecznie polecam to miejsce, szeroki zakres usług... A w szczególności Panią Małgorzatę Sroka która jest profesjonalistką w masażach oraz rechabilitacji. Prawdziwy fizjoterapeuta z powołaniem. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona. Bardzo cenię Panią Małgorzatę za indywidualne podejście do pacjenta.

  2. iwona longa ★☆☆☆☆

    Totalnie tragiczna organizacja ! Przeciągnięte wizyty, bałagan w kolejności wejścia. Jeśli doktor potrzebuje więcej czasu - trzeba to wziąć pod uwagę przy zapisach na wizyty. Wizytą opóźniona ponad 50 min ! Skandal !

  3. Dawid C ★★★★★

    Polecam tę placówkę medyczną. Pani z recepcji jest miła, pomocna. Lekarz u którego miałem wizytę - Pan doktor Marzec jest lekarzem z powołania, polecam zdecydowanie.

  1. Maria Zięba ★★☆☆☆

    Byłyśmy umówione prywatnie na zdjęcie szwów po operacji mózgu, żeby uniknąć długiego czekania. Niestety, mimo ustalonej godziny, po pół godzinie wciąż nikt nas nie przyjął. Zgłosiłyśmy na recepcji, że stan mamy jest poważny, ale usłyszałyśmy jedynie, żeby „zapukać do doktora, bo on jest niezależny” i panie nie wiedzą, co się dzieje. Po godzinie oczekiwania pan doktor zawołał pacjentki umówione pół godziny po nas – wtedy okazało się, że naszą wizytę po prostu pominięto. Przez cały ten czas nie otrzymałyśmy żadnej informacji ani wsparcia ze strony recepcji. Rozumiem, że pomyłki mogą się zdarzyć, ale oczekiwałabym choć odrobiny empatii, wyjaśnienia i pomocy ze strony personelu. Niestety, zamiast profesjonalizmu i zrozumienia spotkałyśmy się z obojętnością.

  2. Joanna ★★★★★

    Miałam konsultacje z panią dr Katarzyna Junak, która poświęciła mi dużo uwagi, była bardzo empatyczna i miała niesamowita wiedze. Podeszła to moich pytań i problemów holistycznie i przeprowadziła obszerny wywiad przed doradzeniem, na jaki zastrzyk mogę się zdecydować. Bardzo doceniam takie podejście u lekarzy, bo - niestety - w innych miejscach miałam przykre doświadczenia z lekarzami. Nie mogę zapomnieć o pani recepcjonistce która była bardzo uprzejma, profesjonalna, miałam przyjemność kilkuminutowej rozmowy i jestem pod wrażeniem jej wiedzy oraz indywidualnego podejścia do mnie jako pacjentki (niestety nie pamietam imienia). Pani pielegniarka, która podała mi zastrzyk (niemalże bezbolesny), była również bardzo uprzejma, profesjonalna, wytłumaczyła mi przed oraz po zabiegu bardzo dużo, za co jestem ogromnie wdzieczna. Wspaniały team, będę wracać i polecać najbliższym. Także uważam, ze ceny są przystępne - na pewno w porównaniu do jakości obsługi w innych miejscach. Zastrzyk z żelaza bardzo mi pomógł, dziękuję!!!

  3. G Lisiak ★★★★★

    Polecam masaże u Pana Grzegorza - są profesjonalnie wykonane, idealnie dobrane do indywidualnych potrzeb i mocne! Pierwszy raz prosiłem o słabszy nacisk :))) Pan Grzegorz bardzo mi pomógł! Choc pierwsze zabiegi były dosyć bolesne :))) Polecam !

  1. Andrzej Polak ★★★★★

    Polecam każdemu oczyszczanie Geneo w połączeniu z zabiegiem Hydraluronic z Germain de capuccini u Pani Justyny, efekty niesamowite, skóra jest odświeżona, oczyszczona i niesamowicie nawilżona. Robię również masaż Kobido regularnie i w miesiąc pod opieką Pani Justyny moja skóra zmieniła się nie do poznania. Taka specjalistka to prawdziwy skarb.

  2. Katarzyna Leśniak ★★★★★

    Byłam na zabiegu hydrokolonoterapii u Pani Magdaleny, która bardzo profesjonalnie podchodzi do zabiegu, wyjaśnia wszystko, zabieg bezbolesny, w miłej, swobodnej atmosferze. Jestem zachwycona skutecznością zabiegu (odczuwalnie oczyszczone jelita, więcej energii, lepsza cera), a Pani Magda to wspaniała, ciepła i taktowna osoba, która cały czas zorientowana jest na komfort i dobre samopoczucie klienta. Gorąco polecam!!!

  3. Anna Czarnota ★★★★★

    Każdą z wizyt wspominam jako bardzo relaksującą. Świetne masaże i zabiegi na twarz, personel jest bardzo profesjonalny i czułam że żadna Pani nie chciała mnie naciągnąć na drożdży albo zbędny zabieg tylko naprawdę doradzają bardzo indywidualnie z nastawieniem na najlepszy efekt. Super lokalizacja:)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Medyczne VITAMEDICUM ITW?

Centrum Medyczne VITAMEDICUM ITW znajduje się przy Zabłocie 25, Podgórze, 30-701 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne VITAMEDICUM ITW?

Można skontaktować się z Centrum Medyczne VITAMEDICUM ITW pod numerem +48 663 660 096

Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne VITAMEDICUM ITW?

Do Centrum Medyczne VITAMEDICUM ITW można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements