Opinie

  1. Agnieszka M. ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora Wosia. Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Szczerze polecam !!!

  2. Daria Oraczko ★★★★★

    Wizyta u dr Sieronia przebiegła bardzo sprawnie. W placówce panuje również miła atmosfera, miejsce jest czyste i zadbane. Polecam :)

  3. Ewelina ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego miejsca. Pacjenci są przyjmowani zgodnie z zasadą - im więcej tym lepiej, z nastawieniem na zarobek. W trakcie naszej wizyty Pani Doktor Małgorzata wychodziła z gabinetu, wchodziła jakaś inna Pani z recepcji, w sprawie innego pacjenta, tworzył się chaos. Cała wizyta trwała ok. 5 minut. Dodam, że jechaliśmy do Państwa ze Szczecina, spodziewając się rzetelnej pomocy. Po zastosowaniu leków, które nie pomogły na ropiejące oko córki (usłyszeliśmy pewną diagnozę - na pewno to alergia), zadzwoniłam z zapytaniem co robić dalej, Pani Doktor nie było na miejscu, miał ktoś się do nas odezwać, lecz nikt do nas nie oddzwonił już więcej (były trzy takie próby kontaktu z Panią Doktor. Minęło ponad 6 miesięcy a kontaktu zero. Nie polecam!!

  1. Olaf Stala (Szkapsqn) ★★★★★

    Bardzo polecam Panią Dr.Siemianowska. Super podejście do pacjenta, bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Wszystko szczegółowo wyjasnione, super atmosfera podczas badania. Lekarka godna polecenia

  2. kaka21 ★☆☆☆☆

    Rzadko wystawiam jakiekolwiek negatywne opinie, bo jestem dość wyrozumiałym człowiekiem, i na wiele rzeczy można przymknac oko, ale nigdy nie spotkałam się z tak niekompetentną metodą rejestracji jak w tym miejscu, zwłaszcza że na wizytę była umówiona moja pięciomiesięczna córka. O ile do samej wizyty z panią optometrystą i panią dr okulistką nie mam zastrzeżeń, wizyty były przeprowadzone w porządku, tak do pań pracujących w rejestracji już tak. Wizytę córka miała umówioną na 14:40 najpierw do pani optometrysty a po wizycie odbywa sie badanie okulistyczne. Dzień przed wizytą zadzwoniła pani z rejestracji czy potwierdzamy wizytę i damy radę przyjść 20 minut wcześniej tj 14:20. Powiedziałam że w porządku możemy przyjść, tylko na wizytę przychodzę w pięciomiesięcznym dzieckiem i muszę wiedzieć czy wizyty odbywają się o czasie żebym wiedziała kiedy mam nakarmić dziecko, ponieważ przed badaniem nie wolno dziecku jeść. Pani zapewniła mnie ze wizyty odbywają się o czasie, tj zgodnie z umówioną godziną. Przyjechałam z córką punktualnie, badanie z panią optometrystą trwało może 10 minut. Godzina 14:30 byłyśmy po pierwszym badaniu. Czekamy na badanie okulistyczne, nikt nas nie woła, zapytałam panią na recepcji o co chodzi czy jest już pani doktor, a dowiaduje się że pani doktor przyjmuje dopiero od godziny 15:00. Więc pytam się co miało na celu przesuwanie wizyty mojej córki o 20 minut wcześniej, jak później wyczekałam się z głodnym dzieckiem 30 minut bez sensu, na wizytę która mogła odbyć się dopiero o 15. A sama wizyta trwała dość długo bo córka miała badanie dna oka. Jeszcze rozumiem jakby pani doktor już była i była do niej kolejka, albo do pani optometrysty.. Pani optometrysta po 14:30 do godziny 15 nie miała zadnego pacjenta, siedziała na kanapie w poczekalni. także drogie mamy, chyba musicie się pytać pań na recepcji o której godzinie przyjmuje każdy z lekarzy. Więc pytam się pań po co przesuwały panie wizytę na wcześniejszą godzinę skoro pierwotnie wizyta była umówioną dobrze. Umieją panie wytłumaczyć pieciomiesiecznemu glodnemu i zmeczonemu drogą dziecku że nie dostanie jeść I nie pójdzie spac bo musi bez sensu czekać pół godziny na lekarza który zaczyna pracę później?

  3. Paulina J ★☆☆☆☆

    Żenada, odwołują umówione wizyty i nawet nie raczą poinformować mailowo, że trzeba coś potwierdzić... Jedyne, co dostałam, to SMS-a z informacją, że moja wizyta zostaje odwołana, nie polecam.

  1. Paulina Kłos ★☆☆☆☆

    Nie polecam przeprowadzania w tym miejscu badania "audiometria standardowa". Co prawda Pani, która je wykonuje była bardzo miła, natomiast warunki do jego wykonania bardzo słabe, w gabinecie słychać wszystkie hałasy z korytarza, rozmowy, dzwoniące telefony, dzieci, co bardzo przeszkadza w prawidłowym przebiegu badania plus było godzinne opóźnienie.

  2. Elżbieta Zielińska ★☆☆☆☆

    Byliśmy umówieni na wizytę. Nikt nas nie poinformował o anulowaniu grafiku lekarza. Przyjechaliśmy z dzieckiem kawał drogi do placówki i Pani z recepcji chciała wmowic że to nasza wina a okazało się se grafik lekarza został usunięty ale zapomnieli nas o tym poinformować. Zaproponowali nam lekarza ale musielibyśmy za niego zapłacić 250 zł a mieliśmy umówiona wizyte w ramach ubezpieczenia.

  3. Klaudia Wnęk ★★★★★

    Byłam z synkiem u dr Małgorzaty Woś na badaniu oczek w zeszłym roku, dziś jesteśmy po wizycie u logopedy - dr Malickiej. Jestem pod wrażeniem fachowego podejścia i wiedzy, jaką dysponują obie panie. Rzetelnie postawiona diagnoza, niebagatelizowanie problemów, o których mówi rodzic. Panie w recepcji bardzo pomocne, terminy są dość szybkie. Serdecznie polecam, będziemy wracać! :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Medyczne Woś&Piwowarczyk?

Centrum Medyczne Woś&Piwowarczyk znajduje się przy Dąbska 18N, Grzegórzki, 31-572 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne Woś&Piwowarczyk?

Można skontaktować się z Centrum Medyczne Woś&Piwowarczyk pod numerem +48 606 511 547

Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne Woś&Piwowarczyk?

Do Centrum Medyczne Woś&Piwowarczyk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements