Bardzo polecam Przychodnia Revita jest bardzo dobra i cieszy się dużą renomą, dlatego ma wielu pacjentów – stąd czasem zdarzają się opóźnienia. Ostatnio byłem świadkiem dość niemiłej sytuacji i Chciałbym podkreślić, że panie w rejestracji wykonują naprawdę trudną pracę. Informują o opóźnieniach, starają się pomóc każdemu i są na ogół miłe, choć przy takim obciążeniu trudno zawsze zachować idealny spokój. Niestety to na nie często spada frustracja pacjentów, mimo że nie mają wpływu na długość wizyt. Moim zdaniem zasługują na więcej wyrozumiałości lekarze są bardzo profesjonalni napewno tam wrócę!
Zdjęcia
Opinie
-
Arek Rokita ★★★★★
-
back 09tofront ★☆☆☆☆
Postawa Pani z rejestracji jest karygodna. Ewidentnie powinna zmienić miejsce pracy na takie, w którym nie będzie miała bezpośredniego kontaktu z pacjentami. Zupełny brak empatii i kultury osobistej.Kontakt z nią pozostaje traumatycznym doświadczeniem. Przełożonym radzę zainteresować się wreszcie tą kwestią, jeśli zależy im na życzliwym i właściwym podejściu do pacjentów. Co do lekarzy tam przyjmujących, nie jest to standard zobowiązujący do ponownej wizyty.
-
B Bb ★☆☆☆☆
Niegrzeczna i niekulturalna obsługa rejestratorki w NZOZ REVITA w Proszowicach przy próbie uzyskania informacji na temat wizyty u specjalisty.
-
Ma ★☆☆☆☆
Kilka osób umówionych na jedną godzinę na PRYWATNĄ płatną wizytę, 1,5h opóźnienia i obrażona, nieuprzejma pani w rejestracji. Absurd.
-
Michał Jednaki ★☆☆☆☆
DRAMAT!!!!!! Omijać szerokim łukiem. USG umówione na 12:00. Przychodzi SMS opóźnienie, więc dzwonię i się pytam jak duże. Pani w recepcji odpowiada że pół godziny. Przychodzę kilka minut po 12:00 i okazuje się kolejka na dobre 2 godziny oczekiwania. Powód? Okazuje się że jaśnie pan lekarz mając głęboko i daleko pacjentów postanowił - nie mówiąc wcześniej nikomu - przyjść do pracy później. A co. Kto mu zabroni. Revita - dlaczego nie szanujecie czasu klientów, przecież my płacąc za usługę oczekujemy rzetelnego podejścia do klienta.
-
Buby Buby ★★★★★
Polecam super podejście do pacjenta i super specjaliści
-
Weronika Głowa ★☆☆☆☆
Od lat korzystam z przychodni, pod względem lekarzy - wszystko Ok. Niestety od lat ten sam problem jeśli chodzi o system godzin rejestracji oraz Panią z recepcji. Wizyta zaplanowana Np na 10, wchodzimy dopiero o 13.. Pani z recepcji przyjmująca w soboty … zero kompetencji jakby była tam za karę, a praca na recepcji była obozem pracy, podejście bardzo pretensjonalne że ktoś wgl przyszedł .. Dodam również incydent kiedy lekarz odwołał wszystkie wizyty z danego dnia a Pani nie raczyła o tym poinformować. Każdemu może przydarzyć sie pomyłka jednak wmawianie mi że dzień wcześniej rozmawiałyśmy to kpiny .. W innych oddziałach przychodni Np w Nowej Hucie nie ma takich problemów.
-
Rafał Gołdyn ★★★☆☆
Do samego lekarza brak zastrzeżeń, robi ci do niego należy. Natomiast jesli chodzi o kolejkę.. Brak słów najtrafniejsze określenie to anarchia, a miedzy tym wszystkim bardzo mało symoatyczna pani z "recepcji" którą sobie nie radzi z panującym tam chaosem, widocznie nie jest dość kompetentna. Idąc tam nie licz że dostaniesz numerek i bedziesz czekać na swoją kolej ("numerki sie.. No.. Nie sprawdzają") ludzie kierują sie tam prawem dżungli.
-
Marek Śmiłowski ★★★★☆
Profesjonalne podejście do pacjentów. Kożystam z dwóch lekarzy , brakuje mi tylko większej oferty specjalistów .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przychodnia NZOZ REVITA?
Przychodnia NZOZ REVITA znajduje się przy Mikołaja Kopernika 34, 32-100 Proszowice, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przychodnia NZOZ REVITA?
Można skontaktować się z Przychodnia NZOZ REVITA pod numerem +48 601 555 913
Jak można dotrzeć do Przychodnia NZOZ REVITA?
Do Przychodnia NZOZ REVITA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku