Opinie

  1. Lesław Gadacz ★★★★★

    Czysto i przyjemnie, zabezpieczenie ratownicze na bardzo wysokim poziomie. Obiekt, pod względem sanitarnym utrzymany w bardzo dobrym stanie.

  2. Krysia Daszkewicz ★★★★☆

    Ogólnie basen fajny. Jest mega czysto i w sumie to szatnie są duże. Ale 20 złoty za parking?

  3. Rafał Gołąb ★☆☆☆☆

    AWF tragedia, brak oznakowania jakiegokolwiek budynku. Logistyka i komunikacja tragedia. Miliony monet wydanych na granty, a nie da się odpowiednio oznakować kampusu. Nic nie wiadomo gdzie jest, a najlepiej oświetlone są pomniki. Jak ma być dobrze w polskim sporcie skoro od podstaw nie da się dobrze cokolwiek zrobić. Wjazd na parking po dziecko na basen 20 zł na państwowej uczelni przy państwowym basenie wybudowanym z podatków. Tragedia. Chodzę dookoła dziurawej bieżni, aby rozchodzi zażenowanie. Nie polecam.

  1. Kasia ★★★★★

    Idealne warunki treningowe do pływania. Woda około 28 stopni. Możliwość wynajmu toru dla zorganizowanych grup, na 45min. Bardzo dobra lokalizacja przy M1.

  2. M Ko ★★★★☆

    Czysta woda, dużo szatni, trybuny dla rodziców. Jedna gwiazdką mniej za zlikwidowanie szatni rodzinnej.

  3. Ewa Malarczyk ★☆☆☆☆

    20zł za wjazd na parking przy basenie! Proszę sobie doliczyć ten koszt przy wykupie zajęć nauki pływania, chyba, że ktoś będzie parkował pod M1 i zrobi sobie kilometrowy spacerek z dzieckiem (z 3 latkiem na pewno sama przyjemność, zwłaszcza po basenie). Bardzo niemiły, opryskliwy ratownik.

  1. grzehuu07 ★☆☆☆☆

    Jedna gwiazdka bo nie da się dać zero gwiazdek. Komuś się sufit na łeb upadł ze parking 20 zł na zjazd. Rozumiem ktoś na cały dzień wjeżdża. Ale ja z dzieckiem na godzinę i tyle płacić? Janusze polskiego biznesu. Tylko żeby wy***ać drugiego Polaka. Ostatni raz tu jestem. Rozumiem jak parking podziemny to są koszty. Ale w centrum na koronie parking kryty 5 zł za godzinę. Porażka.

  2. Karolina Karolina ★☆☆☆☆

    20 zł za wjazd to kpina, nie można też popływać kiedy dziecko ma zajęcia

  3. Rafał W ★★★★★

    Świetny basen. Posiada aż 8 szerokich torów widać wygodnie możne z niego korzystać wiele osób. Długość 25m, szerokość aż 21m, głębokość 2 do 2,5m.

  1. funthomas ★☆☆☆☆

    wczesny Gierek. ochrona wisi na telefonie, a obsługa sie przeciąga. żeby syn popływał trzeba się umówić z trenerem, bo mają nauki eksperymentalne... Kasy brak, wjazdu na teren... właściwie, przy wyjściu zaproponowano mi wjazdówkę na rok za 50 zł i przez ten nonsens zdecydowałem sie na ten ponury opis sytuacji...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zespół Krytych Pływalni AWF?

Zespół Krytych Pływalni AWF znajduje się przy Czyżyny, 31-580 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zespół Krytych Pływalni AWF?

Można skontaktować się z Zespół Krytych Pływalni AWF pod numerem +48 126 831 464

Jak można dotrzeć do Zespół Krytych Pływalni AWF?

Do Zespół Krytych Pływalni AWF można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements