Opinie

  1. Dominika Penderecka ★★★★★

    Polecamy z całego serca. Mimo, ze miejsce niepozorne jedzenie jak w najlepszej wloskiej restauracji. Jedlismy proste aglio olio, ktore jednak zawsze jest testem. Bylo fantastyczne. Jedlismy makaron z owocami morza- fantastyczny, najlepszy jaki jadlam od lat. Fantastyczne spaghetti z ndują i surowym tuńczykiem- co za polączenie! Carbonara tez na 5! Na deser affogato al caffe- niby prosty deser, a moze smakowac róznie, to bylo rowniez fantastyczne. Wrocilismy nastepnego dnia i bedziemy wracac z rodziną i przyjaciolmi. To miejsce warto rozsławiac. Pan kelner- Emil dopelnil milego i przyjaznego klimatu.

  2. Dom ★★★★★

    Pyszne jedzenie, pyszne wino i najlepsza usługa. Jak zechce mi się owoców morza to wiem gdzie przyjść, naprawdę pyszne jedzenie. A z obsługą nie mogło by być lepiej. Naprawdę obsługa którą nieśliśmy była super. Polecamy te miejsce wszystkim. Wrócimy wielokrotnie.

  3. TOMASZ RUDEK ★★★★★

    Ostatnio odwiedziłem Kraków Znajomy zaproponował mi włoską kuchnię . Myślałem, że pojedziemy do jednej z restauracji na rynku głównym. On jednak zasugerował , żeby odwiedzić jedną z tych, które działają na bazie polecenia . Restauracja mieści się na jednej z wielu zwyczajnych ulic … okazało się , że restauracja jest niezwyczajna. Kameralne miejsce , fajną świadomą obsługa i co najważniejsze dla Polaka :) bardzo dobre jedzenie . Polecam, nie ma lipy :)

  1. Agnieszka L ★★★★★

    Cóż tu dużo pisać- wystarczy zerknąć na zdjecia. Dania równie wyśmienicie smakują jak wyglądają! Przystawka - carpaccio z tuńczyka -palce lizać, dorada rozpływająca się w ustach a małże szefa kuchni - pełna micha- śmiało mogę powiedzieć że dla dwóch osób. Nie próbowaliśmy deserów bo już nam się nie zmieściły ale na pewno tu wrócimy! Obsługa jakiej malo- pozdrawiam i z ręką na sercu muszę przyznać że było pysznie!

  2. Dominika Tokarz ★★★★★

    Polecam każdemu miłośnikowi wina. Wine bar ma duży wybór wina z wielu krajów, a także spory wybór przekąsek

  3. Krzysztof Zuber ★★★★★

    Unikatowe miejsce, gdzie z dala od tłoku turystów skosztujesz wina zarówno znanego, jak i rzadkiego - z całego świata. Obsługa kompetentna, na wysokim poziomie i widać, że to ludzie z pasją. Na pewno tu wrócę!

  1. Bartek Leszczyński ★★★★★

    Niesamowity wybór wina, wspaniałe klimatyczne wnętrze. Obsługa na najwyżyszym poziomie. Świetne spędzony czas w ostatni weekend. Pani która nas obsługiwała zapewniła nam niesamowitą podróz zamknięta w kieliszkach niepowtarzalnanego wina. Odwiedzimy to miejsce jeszcze nie raz. Pozdrawiam

  2. yasiu yasiu ★★★★★

    Duży wybór win i profesjonalna obsługa . Polecam serdecznie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres By the way-WineBar?

By the way-WineBar znajduje się przy Juliusza Lea 16a, Krowodrza, 30-048 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do By the way-WineBar?

Można skontaktować się z By the way-WineBar pod numerem +48 500 300 601

Jak można dotrzeć do By the way-WineBar?

Do By the way-WineBar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements