Opinie

  1. P “itsprzemyslaw” ★☆☆☆☆

    Nie miałem okazji odwiedzić, ale 1 gwiazdka w zupełności zasłużona. Umawiałem się na wizytę kilka razy i za każdym razem dostawałem w dniu wizyty smsa, że Pani doktor Skulimowska zgłasza nieobecność, a następnie propozycję kolejnego terminu miesiąc później. Także 3 miesiące czekania i dzisiaj znów powtórka z rozrywki.

  2. Baxley ★☆☆☆☆

    Byłem dziś na wizycie u tego lekarza i niestety było to bardzo nieprzyjemne doświadczenie. Po wejściu do gabinetu przez pierwsze pięć minut byłem ignorowany, bo lekarz rozmawiał przez telefon i w ogóle nie zwracał na mnie uwagi. Taka postawa jest nieprofesjonalna i całkowicie nieakceptowalna. Podczas badania stetoskopem zachowywał się również bardzo niegrzecznie — w nieodpowiedni sposób skomentował to, że oddycham w jego kierunku. Kiedy próbowałem coś wyjaśnić i mówiłem wyraźnie, agresywnie stwierdził, że „mamroczę” i że mnie nie rozumie.

  3. Paula Podorska ★☆☆☆☆

    Placówka działająca niezgodnie z obowiązującym prawem. Babcia mojego rocznego dziecka zabrała je na badania diagnostyczne bez mojej zgody. Placówka mimo braku jakiegokolwiek upoważnienia wykonała badanie.

  1. Małgorzata F ★☆☆☆☆

    Przychodnia porażka - zwłaszcza niejaki dr.Pasowicz, który zupełnie inaczej traktuje pacjentów prywatnych kontra tych na NFZ. Po próbie uzyskania skierowania na badania morfologiczne od niego jako lekarza pierwszego kontaktu - odmówił ich wystawienia mimo, że to jego psi obowiązek. Nigdy więcej kontaktu z tym nieprofesjonalnym miejscem! EDIT po odpowiedzi placówki: Po pierwsze nie robię nic za darmo, tylko co miesiąc płacę wysoki do ZUS i nie robicie mi żadnej łaski! Wyraźnie podkreślałam, że proszę o skierowanie dla TYCH badań, na które mogę je uzyskać! Skąd mam wziąć skierowanie na badanie krwi jak nie u lekarza 1 kontaktu ??? I dlaczego nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim podejściem w innych placówkach konkurencyjnych przychodni? Co to za lekarz z "powołaniem" który jest anty pacjentowi?

  2. Krystyna Swiatko ★★★★★

    Szczerze zachęcam do korzystania z usług Centrum IMICARE.Już na wejściu spotykamy miłą i kompetentną obsługę w recepcji.MIłe i fachowe podejście pielęgniarek. Szeroki wachlarz usług świadczonych przez doświadczony zespól pozwala na miejscu wykonać wiele badań i zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Gorąco polecam profesjonalizm Pana Profesora Pasowicza tak w ramach teleporady jak i wizyt w gabinecie.Wizyty u Pana Profesora wiele razy stały się lekiem na poprawienie samoczucia/korzystam z wizyt w ramach NFZ/Ogromnie ciepła i miła obsługa podnosi ocenę usług na wysokim poziomie.

  3. Marcin Panek ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie odradzam. Umówienie terminu do specjalisty graniczy z cudem, obsługa pani na infolinii bez żadnego poziomu empatii, zdaje się nie wiedzieć nic o zakresie usług miejsca w którym pracuje. Lepiej już poczekać i umówić się na NFZ.

  1. Kasia Olewińska ★★★★★

    Bardzo polecam dr Pasowicza jako lekarza pierwszego kontaktu. Ekspresowe umawianie wizyt, nigdy nie miałam problemu z dodzwonieniem się do placówki. Lekarz z super podejściem do ludzi.

  2. Ewelina Kowalczyk ★☆☆☆☆

    Przed chwilą zadzwoniła do mnie Pani z rejestracji z pretensją, że przesunęłam godzinę wizyty u lekarza-ginekologa o 20 minut w systemie Znany Lekarz (a przecież mogłam zadzwonić). Bardzo nieprzyjemna i nieprofesjonalna rozmowa. Zrezygnowałam z wizyty i już więcej nie skorzystam z usług IMIcare.

  3. Simon B ★☆☆☆☆

    Rapid test Ostrzeżenie dla każdego kto musi test zrobić w niedzielę, serwis nie działa i nie dostaną państwo potwierdzenia wyniku. 140zl na marne!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Medyczne Imicare?

Centrum Medyczne Imicare znajduje się przy Zabłocie 25, Podgórze, 30-701 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne Imicare?

Można skontaktować się z Centrum Medyczne Imicare pod numerem +48 123 523 150

Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne Imicare?

Do Centrum Medyczne Imicare można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements