Opinie

  1. Daniel Woźniak ★☆☆☆☆

    Ocena dotyczy wyłącznie fatalnej obsługi klienta i dostępności. • Brak kontaktu: Przez trzy różne dni dzwoniłem – telefony nie są odbierane. • Niekompetencja: Jedna rozmowa, którą udało mi się nawiązać, niczego nie wyjaśniła. Brak jakiejkolwiek kompetencji na rejestracji. Ostatecznie z usług fizjoterapeutycznych nie skorzystałem. Ale patrząc na inne opinie o nadmiernych spóźnieniach po kilka godzin u Waszych terapeutów, chyba dobrze się stało, że nie udało mi się dodzwonić.

  2. kurcziii 1906 ★★★★★

    Z całego serca chce polecić dr Filipa Piętę. Trafiłam do niego z córką, którą czekała operacja wycięcia trzeciego migdała, z niedosłuchem w lewym uchu. Po pół roku wizyt u Pana doktora, córka zupełnie przestała chrapać, oddychać przez usta i przede wszystkim chorować. Córka w wieku szkolnym, przez cały okres zimowy, ani jeden raz nie zachorowała, nie miała nawet kataru. Po kontroli laryngologicznej okazało się, że córka nie kwalifikuje się do operacji, a badanie słuchu wyszło w normie. Mimo wielorazowych opóźnień, warto czekać. Z czystym sumieniem polecam doktora wszystkim rodzicom, którzy borykają się z takimi problemami u dzieci.

  3. Martyna Tarnawska ★☆☆☆☆

    Zachęceni opiniami, postanowiliśmy umówić nasze kilkutygodniowe niemowlę na wizytę u osteopaty, Pana Filipa Pięty. Wskazany termin wypadał za dwa tygodnie. W dniu wizyty otrzymaliśmy informację,że opóźni się aż o 1,5 godziny, a następnie została przeniesiona na kolejny dzień. Następnego dnia również dostaliśmy informację o godzinnym opóźnieniu. Po pojawieniu się na miejscu poinformowano nas, że czeka nas kolejna godzina czekania, gdyż Pan osteopata do tej pory nie pojawił się w pracy. Dodam, że była to godzina 11:30, a przed nami już czekali inni pacjenci. Ciężko ocenić umiejętności specjalisty, gdyż nie dane nam było z nich skorzystać. Jednak szacunek do pacjenta i jego czasu ewidentnie mocno kuleje.

  1. Magdalena Turbanska ★☆☆☆☆

    Potwierdzam opinie, które pojawiły się już wcześniej o totalnym braku poszanowania pacjenta i jego czasu. Wizyta umówiona około 2-3 miesiące temu na 15. Telefon w dniu wizyty ok 13 o zmianie na 17. Potem kolejny telefon z info że zmiana na 16:30 i prośba, żebyśmy na tę godzinę już na pewno byli. Na miejscu czekanie do 18:30. Pan Filip w między czasie przyjął panią, która przyjechała po nas, mimo, że zostałam wcześniej zapewniona przez panie z recepcji, że wchodzimy jako następni. Zapewnienie ze strony pana Filipa, że to kolejne maksymalnie 20-30 minut. Minęło kolejnych 45. O tym, że pacjentem miało być dziecko (totalnie już zmęczone), nie wspomnę. Reasumując - łączne opóźnienie 3,5h, totalny brak szacunku dla drugiego człowieka, brak organizacji, matactwa. Bardzo się cieszę, że wyszłam stamtąd w końcu bez skorzystania z usługi fizjoterapeutycznej.

  2. Kejt N ★★★★★

    Polecam! Chodzimy z synkiem do p.Anny Borowieckiej. Pierwsza wizyta odbyła się gdy mały miał 3 msc (aktualnie ma 5). Blokował rączkę, nie dało się wyprostować. Pani Ania bardzo szybko uporała się z problemem. Pokazała ćwiczenia jakie powinniśmy wykonywać z takim dzieckiem w domu (nie tylko na rączkę), synek zrobił ogromne postępy i super się rozwija. Na pewno będziemy korzystać z usług Fizjomedu jeśli tylko zajdzie taka potrzeba!

  3. Paweł ★☆☆☆☆

    Niestety. Opinia negatywna długa tak jak droga z Ustronia do Krakowa. Byliśmy umówieni przynajmniej dwa miesiące temu do Pana Pięty z dziewięcio miesięcznym dzieckiem. Wyjechaliśmy z domu z odpowiednim wyprzedzeniem aby się się przypadkiem nie spóźnić. Po drodze. W zasadzie w jej połowie otrzymaliśmy smsy z tej przychodni iż nasza wizyta będzie opóźniona. Wpierw o godzinę, później po naszym telefonie okazało się że może się opóźnić trochę więcej. Pojechaliśmy na mały spacer aż w końcu udaliśmy się na miejsce. Gdzie po ponad godzinie okazało się że Pan osteopata nie raczył przyjść do pracy i że niestety możemy jechać do domu. Dodam tylko że to 120 km w jedną stronę. Finalnie po ponad godzinnym oczekiwaniu w samochodzie okazało się że może nas przyjąć inny specjalista. Skorzystaliśmy dla dobra dziecka. Ale niestety wizyta pierwotnie miała się odbyć o 9.30 a przyjęci zostaliśmy przed południem u Kogoś. Innego. Pani która nas przyjęła bardzo empatyczna jednak umówiliśmy się do Pana który miał być najlepszym fachowcem. Poświęciliśmy cały dzień a tylko nas zbywano. Na miejscu nie okazano nic. Tylko rozkładano ręce, dodatkowo mówiono że tu wszyscy z daleka przyjeżdżają... Być może to jednorazowy przypadek i być może jakiś poważny życiowy problem specjalisty, ale w tej randze i na tym rzekomym poziomie tej przychodni to zachowanie poniżej krytyki.

  1. Monika & Martin Baranik-Ender ★★★★★

    Serdecznie polecam placówkę szczególnie dla dzieci, które potrzebują pomocy. Bardzo jestem zadowolona z usług świadczonych przez p. Anie Borowiecką - jest osobą która ma rewelacyjne podejście do dzieciaków. Oprócz empatii, posiada ogromną wiedzę! Wie jakie metody użyć zeby w krótkim czasie zniwelować problem tkwiący w ciele małej istotki:) Polecam !

  2. Małgorzata Demkowicz ★☆☆☆☆

    Totalny brak poszanowania czasu pacjenta przez Pana Filipa Piętę/ lub panie z recepcji. Ja rozumiem że wizyty mogą się opóźniać ze względu na indywidualne podejście do pacjenta ale w tym przypadku to jest jakaś porażka i ewidentnie to działa nie tak jak powinno! Bo albo Panie z recepcji umawiają pacjentów poza godzinami pracy Pana Filipa i go o tym nie informują, bo on nie pojawia się na wyznaczoną godzinę albo Pan Filip ma gdzieś czekających pacjentów!

  3. Yurii Neumyvako ★★★★★

    Miałem pierwszą wizytę, ale jestem bardzo zadowolony. Niedługo idę na kolejną, zrobię zdjęcia i napisze więcej. Aktualizacja. W tym miejscu jest parking dla klientów. Bardzo miły personel, i mega doświadczone doktory. Jeżeli jest minutka na kawę, to tu dostaniecie bardzo dobrą i pyszną czarną coffee. Byłem w tym miejscu z polecenia kolegi, i teraz sam gorąco polecam. Jak macie problem z kręgosłupem, to tu napewno wam pomogą. Ślicznie dziękuje, i serdecznie polecam.

  1. Piotr Knap ★★★★★

    Miejsce, które tworzą wspaniali ludzie. Szczególne podziękowania dla Pana dr Filipa. Ugłębokie ukłony i podziękowania za pomoc w przywróceniu Gwiazdorka do pełni blasku. Tutaj napewno możemy liczyć na pomoc. Miła i ciepła atmosfera. Grono najlepszych specjalistów w swoje dziedzinie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Fizjomed?

Fizjomed znajduje się przy Królowej Jadwigi 281a, Zwierzyniec, 30-234 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Fizjomed?

Można skontaktować się z Fizjomed pod numerem +48 503 618 066

Jak można dotrzeć do Fizjomed?

Do Fizjomed można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements