Pani w recepcji udzielila błędnej informacji dotyczącej nr pokoju. Dopiero po jakimś czasie zorientowalam się, ze nie ten pokoj. Pani w recepcji, gdy zwrocilam jej uwage, " ale o co pani chodzi?" W zabiegowym na pobranie czeka malo pacjentów, ale personel sie guzdra i zwleka. Tak dlugo jeszcze nigdzie nie było. Matka czeka przed zabiegowym z dzieckiem na pobranie krwi, juz juz wchodzi. Ale państwo z zabiegowego cofają ją - proszę czekać. Dziecko w coraz większej panice. Bardzo dlugo czekalem na banalnr badanie krwi, choć tylko 3 osoby byly przede mna. Za to ruch do pokoju zabiegowego innycg pracownikow przychodni - jak na dworcu-wchodza i wychodzą.
Zdjęcia
Opinie
-
Zaczytana P. ★★☆☆☆
-
Patrycja Olajossy ★★★★★
Chciałabym serdecznie podziękować Panu Doktorowi Piotrowi Bąkowi oraz Pani, która pomagała przy zabiegu gastroskopii. Do przychodni zgłosiłam się z dużym bólem brzucha, nastraszona przez wielu lekarzy, którzy mnie badali. Poprosiłam Pana Doktora aby mówił do mnie podczas badania - co i jak się dzieje, co wiem z doświadczenia, uspokaja mnie. Pan Doktor spełnił moją prośbę, co obniżyło bardzo poziom lęku i stresu. Cudowna i przemiła Pani przygotowująca mnie do badania, cały czas wspierała mnie i dodawała otuchy co przeszło moje oczekiwania. Dzięki temu zespołowi badanie było bezbolesne. Doktor dokładnie omówił wynik badania i odpowiedział na moje pytania. Podziękowania również dla Pań pracujących w recepcji. Zawsze są bardzo miłe i profesjonalnie starają się pomóc. A dziś miały świąteczne koszulki i sweterki - które dla mnie jako młodej pacjentki są urocze i dodają optymizmu. Serdecznie dziękuje!
-
Kacper Żądlak ★☆☆☆☆
Brak profesjonalizmu. Wizyty opłaca się dyktując numer BLIK przez telefon, bardzo ciężko zdobyć zaświadczenie o zakończeniu leczenia - lekarz odsyła na recepcję, recepcja do lekarza, po 3 dniach dzwonienia recepcja informuje, że należy wysłać wniosek o wydanie dokumentacji medycznej, który mogą rozpatrzyć w 2 tygodnie.
-
Klaudia Aaaa ★★★★★
Od momentu wejścia czuć, że pacjent jest tu naprawdę ważny. Panie z recepcji są niezwykle uprzejme, pomocne i zawsze uśmiechnięte. Chętnie udzielają informacji, cierpliwie odpowiadają na pytania i dbają o to, aby wszystko przebiegało sprawnie i bez stresu. Dzięki nim cała wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze.
-
Алла Егорова ★★★★★
Byliśmy w synem dziś w szpitalu na badaniu dla sportowców. Jestem bardzo zadowolona, absolutnie zero stresu, świetny kolektyw , są mile pielęgniarki , szybko i bezboleśnie pobrania krwi, naprawdę jest profesjonalnie i na wysokim poziomie podejście do wykonywania obowiązków. Serdecznie polecam!
-
Angelika Dziedzic ★★★☆☆
Dziwne miejsce. Wizyta opóźniona o 20min a Pani doktor w gabinecie pozwala sobie na prywatne uwagi. Miałam ochotę wyjść z tego miejsca ponieważ nie poszłam tam żeby wysłuchiwać takich rzeczy.. gabinety swoje lata świetności maja za sobą.3* ponieważ Pani Doktor wydaje się ze wykonała badanie poprawnie.
-
Jane Doe ★☆☆☆☆
Dentystka o nazwisku Gorczyca źle wykonała mi trucie zęba z trzema korzeniami. Teraz, prawie rok od tego momentu ząb będzie trzeba usunąć, ponieważ zbiera się ropa i okazuje się, że 2 korzenie nie zostały oczyszczone. Ta baba stomatologię skończyła chyba z dyplomem z placu targowego.
-
Łukasz Sęk ★☆☆☆☆
Omijajcie to miejsce szerokim łukiem! Byłem w tym miejscu u dentysty w celu przeglądu zębów. Pani doktor na wizycie poinformowała ze żaden ząb nie jest do zrobiania ale mam 3 zeby do wyrwania patrząc tylko na zdjęcie RTG (twierdząc ze nie da się tego naprawić i trzeba wyrwac). Po konsultacji w innej klinice stomatologicznej okazało się że żaden ząb nie jest do usunięcia i wszystkie zęby bezproblemowo wyleczą.
-
Barbara Maria ★☆☆☆☆
Niestety jest duży problem z dodzwonieniem się, a jeśli już ktoś odbierze na termin teleporady trzeba czekać kilka dni. Strona internetowa jest bardzo nieczytelna i brak jest informacji o poprawnych numerach do rejestracji. Kontakt praktycznie żaden, co przy objawach, które sprawiają, iż osobiste stawienie jest utrudnione jest niedopomyślenia.
-
Iga Juraszczyk ★☆☆☆☆
Byłam u lekarza medycyny pracy (Cezary Stachowiak) pracującego w przychodni i o wizycie nie mogę powiedzieć nic dobrego oprócz faktu, że termin był wyznaczony bardzo szybko (już na ten sam dzień). Lekarz nie przejawił żadnego zainteresowania mną jako pacjentką, nie zadbał o mój komfort nie chcąc mi powiedzieć czego będzie dotyczyć badanie, do którego miałam się rozebrać (jako pacjentka, czułam, że mam prawo wiedzieć na czym będzie polegać badanie). Ostatecznie, gdy byłam już widocznie zestresowana lekarz skwitował to słowami, że może mi odmówić badania, narzekając później że nie jest w stanie zmierzyć ciśnienia ze względu na niewiarygodny wynik związany z moim stresem. Bardzo nie polecam wizyty u tego Pana.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Klinika Krakowska - Przychodnia specjalistyczna?
Klinika Krakowska - Przychodnia specjalistyczna znajduje się przy Józefa Mehoffera 6, Prądnik Biały, 31-322 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Klinika Krakowska - Przychodnia specjalistyczna?
Można skontaktować się z Klinika Krakowska - Przychodnia specjalistyczna pod numerem +48 126 383 818
Jak można dotrzeć do Klinika Krakowska - Przychodnia specjalistyczna?
Do Klinika Krakowska - Przychodnia specjalistyczna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku