Opinie

  1. Aleksander Biesiada ★★★★★

    Sprawnie, profesjonalnie i kompleksowo. Polecam.

  2. aneta marczakowska ★★★★★

    Jesteśmy bardzo zadowoleni z terapii. U dziadka w kwietniu 2016 roku zdiagnozowano rak prostaty z rozległymi przerzutami. Ze względu na wiek 75+ oraz uogólnioną miażdżycę nie został zakwalifikowany na zabieg operacyjny ani nawet na chemioterapię....nie dostał też żadnych leków.Wypisano go ze szpitala z wyrokiem 3 miesiące życia.....Od maja 2016 rozpoczęliśmy dożylną terapie wit.C w Alterklinik. Dr Pawłowski nie obiecywał cudów, chcieliśmy choć trochę poprawić dziadkowi jakoś życia w jego ostatnich miesiącach.....ból był tak dotkliwy że oprócz plastrów z morfiną ,dziadek przyjmował doustnie silne leki przeciwbólowe. Z dnia na dzień był coraz chudszy, osłabiony....nie był w końcu w stanie sam podnieść się z łóżka.....Na pierwszy rzut poszła seria kilkunastu wlewów w odstępach 2-3 dniowych ( terapia przeciwnowotworowa jak również leczenie miażdżycy), przerwa kilkumiesięczna i znowu seria kilku wlewów. Pierwsze efekty udało się dostrzec po kilkunastu tygodniach....powoli ból stawał się coraz mniej dotkliwy, dziadek odzyskiwał siły i chęć do życia.W chwili obecnej sam chodzi, praktycznie nie przyjmuje leków przeciwbólowych ( o plastrach z morfiną dawno już zapomnieliśmy), przytył kilka kilogramów, PSA z >200 jest 6, wyniki krwi jak u zdrowego 75-latka a nowotwór przecież cały czas tam jest. Co 5-6 miesięcy jeździmy na kontrole i kilka wlewów. Jesteśmy wdzięczni Dr za każdy dzień spędzony z dziadkiem a przede wszystkim za to że na jego twarzy nie ma już grymasu ciągłego bólu i zrezygnowania a zamiast tego widnieje na niej uśmiech a w oczach na nowo pojawiła się radość życia.....Dziękujemy

  3. Mirosław Drewnicki ★★☆☆☆

    Witam, chciałbym zamieścić krótką w miarę możliwości uwagę odnośnie tej placówki jeżeli ktoś będzie miał chęć z nią się zapoznać a powinien gdyż sam przekonałem się jak bardzo należy mieć ograniczone zaufanie i nie ufać fałszywym autorytetom.Moją przypadłością jest rozległy środ-rdzeniowy guz w części piersiowej, bardzo trudny w zabiegu operacyjnym. Początkowo leczenie przebiegało pomyślnie w związku z podawaniem witaminy c która swoją drogą ma działanie jedynie wspierające , dodające witalności itd.- wyniki rezonansu w żaden sposób nie poprawiły się , ba było gorzej ale o tym później. Następnie rozpoczęło się" leczenie" kwasem di-chlorooctowym tzw. DCA o którym to byłem zapewniany że jedynie z możliwych skutków to drętwienie końcówek palców u rąk. Jak się potem okazało w związku z moją przypadłością wyniki wątroby zostały przekroczone 6 krotnie ponad normę, kończyny dolne znacznie osłabły , wystąpiło ogólne osłabienie uniemożliwiające przejście 50m ( wcześniej chodziłem na basen,rower itd.). Po wizycie powiedziano mi że to w związku z reakcją z witc! bądź kwasem foliowym, zupełnie nie zrozumiale zresztą gdyż to właśnie witamina miała być główną podstawą leczenia, mało tego zaprzestano terapii która na dobre się jeszcze nie zaczęła( 3 miesiące trwa ,było niespełna miesiąc).W stosowaniu DCA nie widziano przeciwwskazań i tak w następnych badaniach wyniki pogorszyły się 8 krotnie. Ostatnie wyniki rezonansu przez miesiąc stasowania DCA dały obraz o wiele gorszy od tej diagnostyki z okresu wcześniejszego w okresie pół rocznym. Guz zaatakował mi ręce , nogi są jak z gumy, za pewnie bezpowrotnie gdyż to nie efekt neuropatii tymczasowej jak zapewniał , upierając się lekarz, a guza który w astronomicznym tempie się rozrósł. Podsumowując lekarz to nie cudotwórca ale brak elementarnej wiedzy, błędne zapewniania o skutkach ubocznych(dwukrotnie mówione było co innego tylko nie to co w necie) mimo że wywiad i wyniki wskazywały na co innego.Myślę że nie zasługuje na bycie królikiem doświadczalnym i aby ktoś bogacił się takim kosztem, "zwykli" lekarze wiedzą o czym piszę. Internet więcej mi powiedział niż wizyta w tej kwestii,a wszystko oczywiście a kulturalnej atmosferze tego nie można odmówić. Ostatecznie zostały skierowany do neurochriruga czyli tam skąd przyszedłem jednak w dużo gorszym stanie.

  1. Adrian Jaskólski ★★★★★

    Profesjonalna obsługa, parking, podjazd dla niepełnosprawnych. Lekarze to naprawdę specjaliści.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Alter Klinik?

Alter Klinik znajduje się przy Czyżówka 14, Podgórze, 30-526 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Alter Klinik?

Można skontaktować się z Alter Klinik pod numerem +48 123 148 111

Jak można dotrzeć do Alter Klinik?

Do Alter Klinik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements