Moje doświadczenie z tą szkołą było bardzo trudne i stresujące. Trafiłam na zajęcia prowadzone przez wykładowcę, którego sposób komunikacji odbierałam jako agresywny, emocjonalny i całkowicie nieprofesjonalny. Otrzymywane wiadomości były dla mnie szokujące w tonie i formie, a sytuacja zamiast zostać uspokojona – eskalowała. Po tym, jak wykładowca podsłuchał rozmowę słuchaczy na temat swoich wiadomości, atmosfera na zajęciach w moim odczuciu jeszcze się pogorszyła. Zamiast merytorycznej nauki pojawiło się napięcie, presja i poczucie bycia obserwowanym oraz ocenianym. Zajęcia stały się źródłem silnego stresu, a nie edukacji. Ostatecznie musiałam zrezygnować z uczestnictwa, ponieważ dalsze funkcjonowanie w takiej atmosferze było dla mnie zbyt obciążające psychicznie. Sprawy nie zgłaszałam do Dyrekcji, ponieważ wspomniany niekompetentny wykładowca, dumnie stwierdził na zajęciach, że Pan Dyrektor wie o wszystkim i jest po jego stronie. Niejako te słowa zostały potwierdzone, ponieważ po złożeniu przeze mnie rezygnacji, w której wskazałam powód jako „ niekompetentne zachowanie jednego z wykładowców” nawet nikt nie raczył do mnie zadzwonić żeby wyjaśnić sytuację. Nadmienię, że problem dotyczył jednego wykładowcy, niestety wiodącego. Pozostali uczący na moim kierunku to wspaniali, życzliwi ludzie. Moja rada dla przyszłych słuchaczy: zanim wybierzecie tę szkołę, warto dokładnie dowiedzieć się, kto prowadzi zajęcia i jak wygląda komunikacja ze strony kadry. Komfort psychiczny i szacunek w relacji nauczyciel–słuchacz są równie ważne jak sam program nauczania.
Zdjęcia
Opinie
-
Danuta ★☆☆☆☆
-
Ernest Dyl ★★★★★
Fantastyczna szkoła! Po skończeniu kierunku asystent stomatologiczny, postanowiłem zapisać się na florystykę. Genialne zajęcia i pasja wykładowców! Polecam serdecznie
-
Miadzeika Zosia ★★★★★
Uczyłam się w tej szkole na kierunku florystyka i jestem bardzo zadowolona. Szczególnie chciałabym wyróżnić pana Łukasza nauczyciela zajęć praktycznych. To osoba z ogromną wiedzą, pasją i podejściem do ludzi. Tworzył przyjazną atmosferę, motywował do działania i dzielił się cennymi wskazówkami. Dzięki niemu zajęcia były nie tylko pouczające, ale też bardzo inspirujące. Polecam z całego serca!
-
Ihor Maksymenko ★★★★★
Najlepsza szkoła w Krakowie! Młody i przyjazny zespół, tworzy świetną atmosferę, dzięki której nauka : to sama przyjemność. Wielkie podziękowania dla naszych nauczycieli – pani Kai i pana Łukasza – którzy sprawili, że te zajęcia były nie tylko ciekawe, ale też bardzo wartościowe. Łukasz naprawdę kocha swoją pracę i bardzo się starał, żeby przekazać nam jak najwięcej wiedzy. Uczył nas nowoczesnych technik i zawsze dzielił się praktycznymi wskazówkami.
-
Ann Klara ★☆☆☆☆
Nie polecam tej szkoły. Zwłaszcza kierunku opiekun medyczny. Skończyłam jakiś czas temu, ale teraz wybrałabym inną szkołę. Nieuprzejma, arogancka, nie potrafiąca przekazać wiedzy pani prowadząca zajęcia praktyczne (k.m.) sprawia, że odechciewa się wszystkiego. Na plus zasługują jedynie życzliwi pracownicy sekretariatu.
-
Paweł Chmielewski ★★★★★
Mam doświadczenie z kilkoma szkołami policealnymi w Krakowie i z całą odpowiedzialnością oceniam Centrum Edukacji Renoma jako najlepszą tego typu, prywatną placówką w Krakowie. Nigdzie indziej nie ma takiej atmosfery, podejścia do ucznia oraz warunków do kształcenia. Wyposażenie na najwyższym poziomie, kącik rekreacyjny dla uczniów, ekspres do kawy !!! Nigdzie indziej nie ma takich warunków. To naprawdę jest rewelacja, a do tego lokalizacja w centrum miasta w przepięknej kamienicy. I najważniejsze - można tu uzyskać edukację na najwyższym poziomie, z profesjonalną kadrą nauczycielską. Polecam z całego serca.
-
Janina Nowicka ★☆☆☆☆
Stanowczo odradzam wybór tej szkoły. Komentarze na temat szanownego "Pana Dyrektora" są jak najbardziej trafne. Niewielka ilość chętnych mówi sama za siebie. Stając kolejny raz przed wyborem wybrałabym inną szkołę.
-
Dorota Iskra ★★★★★
Wszystko super! Zaczynając od miłej obsługi w sekretariacie poprzez kadrę nauczycielską oraz dyrekcji. Brak ukrytych kosztów! Szkoła, która jest naprawdę dla Słuchaczy - sekretariat I dyrekcja doradzą z każdą sprawą i pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości. Zdecydowanie warto się zapisać! Szkoła bardzo dobrze wypada na tle - często przereklamowanej - konkurencji.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Edukacji RENOMA?
Centrum Edukacji RENOMA znajduje się przy Kremerowska 15, Stare Miasto, 31-130 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Edukacji RENOMA?
Można skontaktować się z Centrum Edukacji RENOMA pod numerem +48 506 316 099
Jak można dotrzeć do Centrum Edukacji RENOMA?
Do Centrum Edukacji RENOMA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku