Byliśmy kilka razy i wszystko było ok, ale po tym jak mężowi zginęły buty , kolejnemu panu kurtka i sweter w tym samym czasie już nie wspominamy tego pobytu mile. Zdziwiona jestem, że panie zbyt się nie zaangażowały i nawet nie zadzwoniły następnego dnia mimo , że podobno miał być przeglądnięty monitoring. Brakowało mi szczerej chęci pomocy z ich strony.
Zdjęcia
Opinie
-
Ewa Machowska ★☆☆☆☆
-
Janusz Tęczar ★★★★☆
W tygodniu nie było problemu z darmowym miejscem do parkowania, choć w późniejszych godzinach już może być gorzej. Baseny bez rewelacji, zjeżdżalnie małe i nie działały, ale coś się można wymasować, podczas zajęć bardzo głośno. Trzy sauny spore i dobrze dogrzane, bez tłoku w tygodniu. Dostępne także jacuzzi wewnętrzne, dwa różne prysznice z regulacją temperatury, beczka z zimną wodą, wypoczywalnia i możliwość wyjścia na zewnątrz gdzie znajduje się jacuzzi zewnętrzne.
-
Laura Ambroży ★☆☆☆☆
Baseny tragiczne ponieważ nie dało się zjeżdżać na niebieskiej zjeżdżalni, nikt jej nie włączał nie wiadomo z jakiego powodu włączyli ją dopiero na sam koniec bez sensu. Syf straszny w przebieralniach masakra. Baseny mineralne były by spoko gdyby nie ten smród. Niektórzy ludzie nie brali prysznica po basenach siarkowych i później wchodzili do basenów mineralnych sam widziałam. Ogólnie nie polecam tego miejsca no chyba że macie bumerskie pomysły.
-
Krzysztof bumyea ★★★☆☆
1.Jak dla mnie bez szału 2. Oszustwo na biletach przez internet dołączam zdjęcia ze strony basenu Cena basenu open 2 godz kosztuje 79 na stronie 140 pani w recepcji twierdzi że nie mają takiej ceny a jednak jest .Dodaję cenę basenu bez saun i z saunami .Na miejscu zapłaciłem. Za Open 79zł
-
Stan Buczek ★★★★★
Dws baseny. Do pływania i solankowy z wodą 35stC. Przystępne ceny dla seniorów. Czas pobytu wydłużają o 15 min na wysuszenie i przebranie. Najlepsze godziny - przed południem.
-
Monika Korus ★☆☆☆☆
Bardzo drogo, nieadekwatne do jakości. Dzieci nawet takie poniżej roku w cenie praktycznie standardowej. Brak przewijaka dla dziecka. Jeśli chodzi o architekturę to koszmar, wszędzie schody - przy wejściu musisz zjeść do kas, za kasami wyjść do góry, do poprzedniego poziomu by za szatniami ponownie zejść do strefy basenowej - absurd architektoniczny. Basen dość mały i bardzo mało atrakcji. Jeśli robisz wcześniejszą rezerwację to dostajesz tylko sms z kod QR a w nin zero jakiegoś podsumowania z informacją co/kiedy. Tak samo w treści e-mail. Obsługa procesu rezerwacji wraz z opłatą online tragiczna.
-
Wojciech M ★★★☆☆
Czas naszej wizyty to koniec lipca. Parking przed wejściem niewielki i zatłoczony,w pobliżu przy dawnym przystanku tramwajowym jest duży plac gdzie można za darmo zaparkować auto.Bilety można kupić bezpośrednio w kasach lub przez internet, wybraliśmy wariant 3 godz. strefę basenów (73pln. za jeden bilet). Szatnie trochę małe,dwie przebieralnie na dwa ciągi szafek to stanowczo za mało za to czyste i ciepłe, basen duży z biczami wodnymi i miejscami do masażu wodnego różnych części ciała( jest kolejka w/g ruchu wskazówek zegara a zmiana miejsca następuje po usłyszeniu sygnału, dobre udogodnienie by każdy mógł skorzystać z całego cyklu masaży), jest drugi basen leczniczy z wodą solankowo- siarczkową czas ograniczony bodajże do 20min.( nie pamiętam teraz bo byłem ponad 4 miesiące temu), czas podany jest przed wejściem, na terenie basenów jest strefa gastronomiczna.Daleko do standardów basenów w Chochołowie czy Białce Tatrzańskiej ale to i tak dobre miejsce by się ,, pomoczyć" samemu lub z rodziną. Daję 6.5 na 10.
-
Artur Cupiał ★★★★★
Nieduże baseny mineralne (jeden do pływania, jeden z wodą leczniczą, jeden dla dzieci, dwie strefy relaksu i masaży). Dużym plusem na pewno jest basen z wodą solankowo-siarczkową, który jest jedynym tego typu basenem w Polsce. Na miejscu również restauracja i hotel.
-
M4R10 M4R10 ★★★★★
Basen typowy z przeznaczeniem pod kąpiele sanatoryjne, a więc 1 z przeznaczeniem do siedzenia z wodą solankowo- siarczaną, drugi już bardziej rekreacyjny , biczami wodnymi, i z bąbelkami na na leżąco lub siedząco oraz trzy krótkie tory do pływania. Są jeszcze dwie krótkie zjeżdżalnie, ale to chyba dla dzieci.
-
michal janek ★★★★★
Tanio nie jest ale cały czas otwarte i można skorzystać (pomimo covid) . Kompleks gabarytowo mały. Mały też parking. W ośrodku restauracja.Mozns zamówić zabiegi no i oczywiście można zarezerwować nocleg w hotelu. Ceny akceptowalne. Bardzo polecam szczególnie restauracje gdzie serwują pyszne dania. Pizza mega jak z pieca . Dania serwowane bardzo szybko. Jest klimat. Czysto i schludnie.To nasz 4 wizyta
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Baseny Mineralne Solec-Zdrój?
Baseny Mineralne Solec-Zdrój znajduje się przy Partyzantów 18, 28-131 Solec-Zdrój, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Baseny Mineralne Solec-Zdrój?
Można skontaktować się z Baseny Mineralne Solec-Zdrój pod numerem +48 413 776 565
Jak można dotrzeć do Baseny Mineralne Solec-Zdrój?
Do Baseny Mineralne Solec-Zdrój można dotrzeć, korzystając z poniższego linku