Opinie

  1. Patrycja Zalewska ★☆☆☆☆

    Nieprofesjonalna obsługa. Umawiając się na wizytę, podkreśliłam, że zależy mi na konsultacji odnośnie ponownego leczenia kanałowego z endodontą, z uwagi na niepokojące mnie, występujące od kilku dni objawy w jamie ustnej. W trakcie wizyty okazało się, że możliwy jest jedynie przegląd dentystyczny, bez możliwości konsultacji z endodontą. Przegląd taki miałam wykonywany w ostatnim czasie, nie była to usługa, na którą się bym zdecydowała. Z uwagi na piątek, nie mam już możliwości zapisania się do innego specjalisty endodonty przed weekendem, aby jak najszybciej zareagować na objawy. Nie otrzymałam żadnej pomocy w moim problemie, na którą liczyłam, że otrzymam. Zapłaciłam za usługę, na którą jakbym wiedziała, że nie będzie przeprowadzona z osobą kompetentną w przedmiocie leczenia kanałowego, nie zapisałabym się. Odradzam korzystanie z usług kliniki, sposób podejścia do pacjenta/klienta jest zatrważający.

  2. Edyta Słodownik ★★★★★

    Bardzo polecam higienizację u Pani Karoliny! Zabieg profesjonalny i w miłej atmosferze. Pani Karolina wszystko szczegółowo wyjaśnia, dzięki czemu czułam się komfortowo. Efekt widać od razu- zęby czyste i gładkie. Na pewno wrócę na kolejną wizytę!

  3. Dorota Mazankiewicz ★★★★★

    Polecam z całego serca!!! Przyszłam do kliniki z kłopotliwym zębem, po jednej wizycie problem zniknął. Lekarze z dużym doświadczeniem oraz empatią. Leczenie przebiegło bez jakiegokolwiek bólu. Dzięki tej klinice przestałam się bać dentystów :) Panie w recepcji bardzo miłe i zawsze pomocne. Polecam dla każdego.

  1. Łukasz Zabawa ★★★★★

    Dzisiejsza wizyta była strzałem w dziesiątkę ! Od samego wejścia jasny i przytulny wystrój natychmiast rozładował (zawsze obecny) lekki lęk przed dentystą. Pani Karolina – profesjonalna, delikatna i przemiła. Wyjaśniła mi wszystko krok po kroku. Po zabiegu moje zęby były idealnie gładkie i błyszczące. Dodatkowo otrzymałem cenne poradę dotyczącą pielęgnacji jamy ustnej. Polecam klinikę z całego serca – to nie tylko profesjonalizm na najwyższym poziomie, ale także pozytywne doświadczenie, które sprawiło iż skończyły się moje poszukiwania dobrego „dentysty” ! Będę tam wracać z przyjemnością! 10/10!

  2. Maria Jaworska ★★★★★

    Pełen profesjonalizm - polecam każdemu kto liczy na fachową opiekę i indywidualne podejście do pacjenta.

  3. Małgorzata Franus ★★★★★

    Serdecznie polecam Klinikę Ziętek - korzystam z usług od kilku lat, szczególne uznanie przekazuje dla pracy dr Józefa Listwan za: - trudny zabieg wykonany z dużą precyzją, - indywidualne podejście do potrzeb Pacjenta (zmiana znieczulenia, troska o komfort), - komunikacja i bezpieczeństwo na medal, Bardzo dziękuje za opiekę bez stresu, bez bólu i polecam gorąco cały Zespół ZC!

  1. Bon Boisson ★★★★★

    Klinika, w której spełniło się moje największe marzenie sprzed lat - piękny uśmiech bez wstydu za braki w uzębieniu. Potrzebowałam specjalisty od implantów, ale przez kilka lat bujałam się na hustawkach od "chce mi się" do "boję się" i ciągle odkładałam na później. Znalazłam klinikę przez przypadek i jestem zachwycona, jak słuszna była ta decyzja, zostać klientem właśnie Ziętek clinic. To wspaniały zespół, profesjonalizm i ludzkość, której często brakuję w relacjach "lekarz-pacjent". Dziękuję serdecznie, polecam Ziętek clinic z całego serca.

  2. Karol Tarłowski ★★★★★

    W pełni polecam. Miałem robione kilka zabiegów, za każdym razem przeprowadzone bezboleśnie i skutecznie. Wybielanie zębów i usuwanie przebarwień tylko w tej klinice!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ziętek Clinic?

Ziętek Clinic znajduje się przy Walerego Eljasza-Radzikowskiego 59, Prądnik Biały, 31-315 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ziętek Clinic?

Można skontaktować się z Ziętek Clinic pod numerem +48 781 950 616

Jak można dotrzeć do Ziętek Clinic?

Do Ziętek Clinic można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements