W miarę fajny basen. Natomiast gdy siedzi się w saunie radio które puszczają może przeszkadzać. Za to tylko trzy gwiazdki
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz Opaliński ★★★☆☆
-
Piotr Gotic ★★★☆☆
Wszystko jest ok ale prysznice żenada dysze które pryskają wszędzie tylko nie na ciebie w kabinach woda leje się po ścianie
-
Julia Gr ★★★★☆
Bardzo fajny basen. Czyściutk, woda ciepła i fajne jest to że wieczorem jest przyciemniony - co daje fajny klimat. Podczas pobytu można skorzystać ze sporej wanny jacuzzi, basenu rekreacyjnego z zjeżdżalnią gdzie można pobawić się z dzieciakami oraz basen sportowy i sauny ( mokra i sucha) . Do minusów zaliczam niestety zakaz korzystania z własnych suszarek suszarki które są do dyspozycji przed wejściem do szatni są bardzo słabe i długich włosów nie da się wysuszyć. Ponadto suszarki te niszczą włosy. Wielokrotnie musiałam wyjść z mokrymi włosami.
-
D D ★☆☆☆☆
To mój ulubiony basen w powiecie chrzanowskim, jednak daje 1 gwiazdke za puszczanie w saunie Radia RMF, gdzie co 10 minut lecą reklamy. Drogi zarządzie basenu, do sauny ludzie przychodzą po chwile relaksu, wyciszenia a nie żeby słuchać nacalnych reklam. Czy.wiecie ze statystycznie KAŻDA osoba korzystająca z sauny przez choćby 10 minut wysłucha bloku reklamowego!! Zlitujcie sie i puśćcie spokojną muzyke z plytki zapętloną. To 2 godziny sluchania. Pozdrawiam.
-
Katarzyna Kościelniak ★☆☆☆☆
Dramat!!!! XXI wiek ale na basen w szortach panowie nie wejdą! Dlaczego? Bo tak, bo taki jest regulamin i już :/ Oczywiście najpierw pani skasuje za bileciki a później uprzejmie poinformuje, że wejść nie można bo zakazuje regulamin. W tym miejscu żeby być uczciwym trzeba wspomnieć, że widnieje przy kasie informacja o tym jaki strój obowiązuje, niemniej części osób w ogóle nie przyjdzie na myśl, że ktoś mógł taki durny punkt w regulaminie zamieścić. Mało tego regułami tej pływali uderza w wolność wyznania bo w burkini też wejść nie można, a i zgrabna pupcia w stringach też nie poświeci :/
-
Adrian Wójcicki ★☆☆☆☆
Zostałem wyproszony z basenu mimo obcisłych kąpielówek które są tam wymagane, po wyproszeniu nie dostałem nawet zwrotu pieniędzy.
-
Paweł Szatkowski ★★★★★
Najlepszy według mnie basen w okolicy . Nawet park wodny w Tychach się umywa do Trzebińskiego basenu .
-
Marcin Kargula ★★★★★
Fajny basen z nauką pływania oraz innymi zajęciami. Chwilowo temperatura wody była nieco za niska jednak sytuacja się poprawiła. Na miejscu siłownia oraz sauna (płatna dodatkowo) można używać kart typu Medicover gdzie jest 20 min sauny w cenie.
-
przemek stw ★★☆☆☆
Jak do tej pory wszystko było super ale inflacja dała o sobie znać.Woda w basenie rekreacyjnym zimna około 27 a wyświetlacz pokazuje 30st.Jacuzzi to jak na jacuzzi woda zimna 33 st .Sauna parowa jak nie sauna.działające tylko jedno urządzenie parujące(drugie wyłaczone albo zepsute).Proponuje ludziom zarządzającym obiektem zastanowić się czy aby nie lepiej podnieść ceny biletów i karnetów i podniesć temperaturę wody niż tracić klientów
-
Al Pa ★★★★☆
Malutki basen, celowałam w "puste" godziny i miałam tor dla siebie. Cisza, spokój, czysto, śmieszny system otwierania i uruchamiania wody, no ale każda firma ma swój. Obsługa miła, kilku ratowników, którzy cały czas patrzą na pływających. Korzystalam tylko z basenu głebokiego, ale jest tam też płytszy, jaccuzzi i sauna. Nie zauważyłam barku z napojami i przekąskami, szkoda. Godzina 15zł - zwykły bilet, możliwość wykupienia karnetu, korzystniejszego finansowo. Ogólnie 4*.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres "Aqua Planet" Kryta Pływalnia?
"Aqua Planet" Kryta Pływalnia znajduje się przy Rafineryjna 10a, 32-540 Trzebinia, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do "Aqua Planet" Kryta Pływalnia?
Można skontaktować się z "Aqua Planet" Kryta Pływalnia pod numerem +48 326 450 199
Jak można dotrzeć do "Aqua Planet" Kryta Pływalnia?
Do "Aqua Planet" Kryta Pływalnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku