Opinie

  1. Magdalena Kieca-Prochownik ★★★★★

    Fajna pływalnia, duża przestrzeń, jedyny minus, to zimna woda. Zawsze, o każdej porze. Ale dzieciom to nie przeszkadza

  2. Ra Ku ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce. Czysto i schludnie. Działa Multisport, więc wchodzi się na cały dzień w weekend za 13 PLN. Następnym razem pewnie zabiorę dzieci, gdyż jest sporo atrakcji.

  3. Zbyszek ★☆☆☆☆

    Zacznę od tego, że naprawdę nie mam pojęcia, jakim cudem to miejsce ma 4,5 gwiazdki — chyba tylko dlatego, że ktoś pomylił basen z sanatorium dla nerwicy dźwiękowej. Ratownicy ewidentnie czują się tu jak królowie chlorowanego królestwa. Wystawiają sobie krzesełko z tabliczką „Nie skakać” w jednym miejscu, a pięć metrów dalej, gdzie jest płycej, już można — bo logika najwyraźniej poszła się pluskać gdzie indziej. Gwizdek jest ich ulubionym znakiem interpunkcyjnym, więc używają go w każdym możliwym momencie, jakby rozgrywali koncert na jeden ton. A jeśli dodamy do tego megafon, to można poczuć się jak na zlocie syren alarmowych. Basen chwali się biletem całodniowym, ale żeby tu przetrwać od rana do wieczora, trzeba być mentalnym komandosem. My odpadliśmy po trzech godzinach — z uszami, które nadal dzwonią, i nerwami, które potrzebują teraz wakacji.

  1. Grzegorz Czapek ★★★★★

    Bardzo dobrze zagospodarowany teren rekreacyjny. Czysto , woda zimna . Jedynym minusem jakość jedzenia serwowanego w bufecie.

  2. Darek Klimunt ★★★☆☆

    Niestety jedyny działający w prawie 180tyś mieście basen pozostawia wiele do życzenia. Widać z roku na rok że nic się nie zmienia a od rewitalizacji w 2011 roku nic nie było odświeżone. Krzywe nierówne i ruszające się płytki chodnikowe z między których wyrastają chwasty i trawa zagrażają bezpieczeństwu.Drewniane podesty doopalania z których wystają drzazgi nie były od otwarcia ani malowane ani szlifowane. Ceny znacząco podnieśli tłumacząc większymi kosztami a nic nie inwestują nawet dla dzieci zlikwidowali bilety wakacyjne. Normalnie wstyd dla miasta ludzie płacą podatki a niewiele w zamian dostają. Jaka władza takie atrakcje.

  3. Aleksandra Lis ★★★★☆

    Plaża miejska nad otwartym basenem ze zjeżdżalniami. Piękny widok, czysto, zaplecze sanitarne ok, woda zimna.

  1. Małgorzata Segeth ★★★☆☆

    Miejsce fajne. Dzieci mają frajdę. Dorosły też poszaleje. Woda niestety zimna. Dużo ludzi i miejsca do to złożenia koca brak. Największym minusem to ceny za jedzenie. To jest przegięcie. Lody 13zl!!! Frytki 12zl, rozne hamburgery od 14 do 27 zł. Koszmar. Lepiej zamówić z zewnątrz.

  2. Małgorzata Ogorzała-Chabałowska ★★★★★

    Fajny basen, dużo miejsca dla opalających, podesty lubią atakować drzazgami-wiec raczej polecam je omijać. Woda czysta i zimna - przy obecnych upałach genialnie schładza.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres BBOSiR - Pływalnia Start?

BBOSiR - Pływalnia Start znajduje się przy Startowa 36, 43-309 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do BBOSiR - Pływalnia Start?

Można skontaktować się z BBOSiR - Pływalnia Start pod numerem +48 338 221 875

Jak można dotrzeć do BBOSiR - Pływalnia Start?

Do BBOSiR - Pływalnia Start można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements