Panie w rejestracji bardzo miłe. Robiłam EKG wysiłkowe. Opaska do mierzenia ciśnienia cuchnąca potem. Było to mego niekomfortowe badanie. Aż się dziwię że w jednostce medycznej może mieć raka sytuacja.
Zdjęcia
Opinie
-
Zuzanna Derewecka ★☆☆☆☆
-
Grzegorz Matuszewski ★★★★★
Kilka dni temu byłem w tej placówce na USG brzucha. Specjalista wykonujący badanie bardzo kompetentny, dokładny. Na wyniki nie trzeba było czekać, właściwie tuż po badaniu. Doktor wszystko wyjaśnił, a że nie wszystko okazało się takie piękne, jak sądziłem, delikatnie, ale za to bardzo jasno powiedział, co mam dalej robić z tematem. To jest właśnie postawa, jakiej oczekuję od personelu służby zdrowia. Konkrety, bez moralizatorstwa, żarcików lub tylko papierek do ręki i "niech sobie przeczyta". Placówka współpracuje z NFZ, termin był naprawdę szybki, przyjęcie o zaplanowanej godzinie, panie z rejestracji miłe, uśmiechnięte i pomocne. Polecam!
-
Magdalena Kapusta ★★★★★
Byłam z 4 msc córka u kardiologa. Bardzo sprawne i punktualnie zrobione EKG - pani miała bardzo dobre podejście do córeczki, bardzo empatyczna ☺️ prosto po badaniu czekał już na nas kardiolog. Badanie również konkretne i wizyta przebiegła szybko. Z tak małym dzieckiem to ogromny plus za punktualne przyjęcie :)
-
Tomasz Kukuczka ★★★★★
Wyjątkowo sprawna obsługa, w 14 minut byliśmy w trzech pokojach z synem - badania kardiologa ( ważenie, EKG, Wizyta ) Poziom obsługi niespotykany jak na NFZ. Pani Kardiolog - nie znam nazwiska, bardzo miła uprzejma . Polecam!
-
Agata Książek ★★★★★
Wspaniała opieka ,a zwłaszcza Pani doktor Piechur,lekarz z prawdziwego zdarzenia.
-
Agnieszka Mofy ★☆☆☆☆
Kardiolog masakra zbycie nastolatka z problemem serca,mając wynik z testu wysiłkowego uważa ze nic mu nie jest.Płacimy tylko za co
-
Łukasz Cybulski ★★★★★
Super polecam. Pani Doktor Kardiolog z dużą cierpliwością i wyrozumiałością podeszła do sprawy a i świetnie wytłumaczyła i rozwiała wszelkie wątpliwości
-
Beata ★★★★☆
Chyba jedna z niewielu placówek, gdzie człowiek jest traktowany po prostu jak człowiek, a osoby w recepcji są miłe i nie wyglądają jakby ktoś ich zmusił do tej pracy. Rejestracja telefoniczna przebiegła sprawnie, nie trzeba było dzwonić po dziesięć razy. Termin na USG dostałam bardzo szybko (5-6 dni) i to jeszcze na NFZ. Byłam mile zaskoczona. Jedyny minus to problem z zaparkowaniem samochodu. Zazwyczaj nie ma miejsca i trzeba kręcić się gdzieś po okolicy.
-
Izabela Dziduszko-Musiał ★★★☆☆
Obsługa w recepcji bardzo uprzejma i pomocna , mimo braku pomieszczenia na karmienie oraz przewinięcie maluszka, udostępniono nam jeden z gabinetów. Problem z zaparkowaniem przy ośrodku medycznym, opóźnienie wizyty. Ogólnie jest to niewielki obiekt i wszyscy siedzą w poczekalni na kupie ;) Jeśli chodzi o obsługę lekarską - nie mam zastrzeżeń.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Jurajskie Centrum Medyczne?
Jurajskie Centrum Medyczne znajduje się przy Kazimierza Wierzyńskiego 9, Bronowice, 30-198 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Jurajskie Centrum Medyczne?
Można skontaktować się z Jurajskie Centrum Medyczne pod numerem +48 126 228 880
Jak można dotrzeć do Jurajskie Centrum Medyczne?
Do Jurajskie Centrum Medyczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku